Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelt kérdés
Keresek egy fiatal lányt, akivel ma (07.28.) délután szemeztünk és mosolyogtunk egymásra a szentendrei héven. (További részleteket nem akarok elárulni, hogy hol szálltunk le, meg ilyesmi, mert azok az azonosításhoz kellenek majd :D) Melyik az a hely a neten, ahol így szokták keresik egymást az emberek? Van tippetek, hol próbálkozzak?
2010. júl. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim válasza:
Már megbocsáss, de te komplett hüly.e vagy. És folyton beletrafálsz. Képzeld el, hogy én a 17 évemmel egy 36 éves férfiba vagyok szerelmes évek óta! A tanárom, és megígérte, hogy gimi végére mindent elintéz, hogy együtt lehessünk, de addig legalább azzal könnyítsem meg a helyzetünket, hogy nem nyomulok. Betartom. Senki sem tud erről. És neki tartogatom a szüzességem is :) De soha nem adnám oda neki, ha tudnám, hogy nem is szeret, csak kell a neje mellé egy fiatalabb is.. Én pont nem az a kategória vagyok, aki undorítónak tart, hanem az, aki vonzónak, és aki igazi férfinak! De mégis úgy gondolom, amit az előbb leírtam, mert neked van már párod, és azt a lányt nem szerelemből d.gnád, ez önzőség.
2010. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim válasza:
Jut eszembe: Nehogy most meg azzal a dumával gyere, hogy nekem most rossz, ezért akarom, hogy másnak is rossz legyen.
2010. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:

Részletkérdés, de nézd már vissza, leírtam-e valahol, hogy van barátnőm vagy se... Ezt eddig csak ti írtátok le.


A szerelmeddel a 36 éves tanárod irányába meg semmi bajom (elég gyakori eset, hiába akarják itt többen is beállítani a tinik közül, hogy "vén trógerekkel mi nem kezdünk"), és kívánom, hogy úgy is legyen, ahogy ígéri. És ne csak hitegessen. És nehogy ifjúkori naivitásod áldozata légy. Nyugtával dicsérd a napot - szokták mondani.

2010. aug. 4. 16:55
 44/90 anonim válasza:

Tudom, hogy van barátnőd. És a 31 éves nő is tudja. Nem vagyunk hülyék, mi már leszűrtük. Ennyi elég, vagy szeretnél egy privát levelet, amiben bizonygathatom egy jó darabig azt, amit Te is tudsz, hogy van csajod/jegyesed (csak ezt nem tudhatjuk, de ez már lényegtelen). Elárultad magad, nagyon sokszor, amiből erre lehetett következtetni. És a tapasztaltak (jelen esetben a 31 éves nő) ránézésből leszűrik, ennyi.


Az én tanárom nem hülyít, megígérte, és r.hadtul nem vagyok naív. Nem minden fiatal az. Egy példa a sok közül: Tudod mi volt az első dolga, miután elárulta, hogy Ő is szeret? Egy hét múlva az egész suli róla pletykált, hogy el akar válni, miközben féléve még semmi bajuk sem volt, minden sulis rendezvényre együtt jöttek. És azóta is bűntudatom van a kisfia(8)miatt, aki azóta egyik nap itt, másik nap ott..:( A tanárom pedig csak rám figyel a suliban, fordítva dettó. Nem hinném, hogy kamuzott. Tényleg lehet valami köztünk, és türelmesen várok, mert ezt kérte. Mert nem szeretné magát kirúgatni, és mert nem szeretne kárt okozni egy fiatal lányban. Azt szeretné, ha suli után hozzá költöznék :) Ennyi röviden és tömören.


Amúgy köszönöm, hogy drukkolsz, végre valaki, aki nem hurrog le.

2010. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:

képzeld egyedül szoktamaz ilyen szánalmas öregen röhögni,akik azt hiszik h ha ránézek már rögtön el is olvadok., Az ilyenekre rá van írva :) és csak röhögni lehet rajtuk. Jó mikor egyedül vagyok,akkor nem röhögök,csak mosolygok,mert hülyének néznek ha elkezdek hangosan hahotázni

a 16éves lány

2010. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 A kérdező kommentje:

Nincs mit, tudod, aki megdob kővel... Szóval attól, hogy te belémrugdalsz meg kioktatsz, én próbálok pont ellenkezőleg normálisan viszonyulni a te elképzeléseidhez.


Amúgy az általad is emlegetett 31 éves nő szokott lenni az, aki az ilyen kis tinilányokat megfojtaná egy kanál vízben. Merthogy az ő házasságuk megy miattuk tönkre. De ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg.

2010. aug. 4. 23:54
 47/90 anonim válasza:

"Amúgy az általad is emlegetett 31 éves nő szokott lenni az, aki az ilyen kis tinilányokat megfojtaná egy kanál vízben. Merthogy az ő házasságuk megy miattuk tönkre."


Miért vagy ilyen rossz véleménnyel a korosztályod nőiről? Mi a bajod velük? Oké, elismerem, nem olyan fiatalok, mint a 16-18 évesek, de nem mindegyik olyan besavanyodott, mint ahogy azt Te gondolod. Most tényleg nem bántásból, de szerintem Te azt hiszed, hogy mindegyik harmincas nőben benne van "az én már olyan sokat csalódtam", "nem kell az új, én a megszokott dolgokat szeretem"..stb. Ez taszít téged? Mert azért nagyon sok nő nem ilyen. Tényleg bocsánat, de nem értem. Gondolom a barátnőd/jegyesed 20 körüli lehet, semmiképp sem 30, az már kizárva :D

2010. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim válasza:
Szerintem a 31 éves nő jófej, írt nekem privát e-mailt.
2010. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:

Bocs, bocs, félreértesz, nem vagyok rosszindulatú a korosztályom nőivel, bár nagyon sok önsorsrontó (és "társsorsrontó") van köztük - a mai napig szinglitől a 20 évesen élete első szerelméhez és szexuális partneréhez hozzámentig bezárólag -, akitől az ég óvjon meg, mert magukkal rántanának engem is a "hogyan basszuk el az életünket" projektbe.


Csak arra céloztam, hogy te és azok a tinilányok, akik harmincasokba szeretnek bele, pont a harmincas nőktől szeretik el a pasit, így aztán ők pláne utálják a fiatal, hamvas tiniket, "akiknek még persze, hogy nem lóg a mellük, és nincs hasuk, és a hüvelyük se tágult ki még, na de nem is ők szültek ennek a baromnak, mégis én állok itt most megcsalva, két gyerekkel". Gondolom, ismerős a dolog, több ezerszer olvastam már neten tinilányok miatt elhagyott, harmincas nőktől, és lássuk be, jogos is a sérelmük.

2010. aug. 5. 10:56
 50/90 anonim válasza:
Tegyük fel, hogy hiszek neked, nincs barátnőd/jegyesed. De akkor mit szeretnél egy hamvas tinilánytól? Komoly kapcsolatot? Gyereket? Általában azok a férfiak szoktak a tinilányok iránt érdeklődni, akiknek már van családjuk, és semmiképp sem komoly kapcsolatot akarnak velük, csak egy fiatal szeretőt, akivel el lehet lazulni. Adott esetben egy jót dumálni, szórakozni. (Az én esetemetől most tekintsünk el, mert ez teljesen más, Mi azért várunk a suli végéig, hogy aztán összeköltözhessünk, megkérje a kezem stb:) Szóval ha más nem, akkor ebből is csak arra lehet köveztkeztetni, hogy van valakid. De ezt csak úgy írtam, nem bántásból. Csak ezt a részét még mindig nem értem, de természetesen nem kell elmagyaráznod.
2010. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!