Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelt kérdés
Keresek egy fiatal lányt, akivel ma (07.28.) délután szemeztünk és mosolyogtunk egymásra a szentendrei héven. (További részleteket nem akarok elárulni, hogy hol szálltunk le, meg ilyesmi, mert azok az azonosításhoz kellenek majd :D) Melyik az a hely a neten, ahol így szokták keresik egymást az emberek? Van tippetek, hol próbálkozzak?
2010. júl. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
100%
www.veledutaztam.hu
2010. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 Funktasztikus ***** válasza:
hallod nagyobb esély van ha a rendörséggel örözteted a csajt mint hogy itt keresed:D
2010. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim válasza:
KOmolyan nézd meg a veledutaztam.hu -t nem poénnak írta be. Aprót lehet feladni hogy kit keresel, ha meg akar találni a csaj talán megnézi
2010. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:

35? a csaj tizen éves??:O húú az meredek...

de ha az a szíved vágya.. .facebook,iwiw,myvip...beírod hogy kb hányéves a keresőbe meg hogy merre lakhat...és böngészel

2010. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetés: A webhely megtekintése árthat számítógépének.

A www.veledutaztam.hu címen található webhely a www.partifotosok.hu webhelyről is tartalmaz olyan elemeket, amelyek valószínűleg ártalmas programokat is tárolnak – olyan szoftvert, amely árthat számítógépének, vagy engedélye nélkül műveleteket végezhet. Ha csak meglátogatja a kártékony programot tartalmazó webhelyet, már az is megfertőzheti számítógépét.

2010. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
Hát ha 35 vagy,akkor addig felejtsd el ezt a csajt,amíg bele nem zúgsz és ne is akard megtalálni. Annyi nő van, főleg Pesten...kimész az utcára sétálsz 10 percet és kapásból akad 5 olyan,aki megfelel első ránézésre. Ennyi.
2010. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
Tizedannyi energiával találsz öt másikat. Ne függj már ennyire egy nőtől, csak azért, mert kicsit validált téged.
2010. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
Tudod, ezt utálom az emberekben. 35 évesen baszogatnál (d.gnál) egy ki tudja hány éves, 15-17 éves lányt. Fogadjunk, hogy van feleséged.. Undorító amit csinálsz. És ne is mentegetőzz, hogy nincs, az összes ilyen férfit felismerem. (a reakcióid is egyértelműek) De ha nem lenne mégse párod, akkor se akarj ilyen lányokkal szeretkezni. Csak akkor engedd meg magadnak ezt a luxust, ha szereted is őket! Ha szerelemből teszed akkor hiába lehetnél az apjuk, szerintem úgy oké, csináld. De így.. ÁÁáá, nem is mondok semmit, úgyse fogsz még elgondolkozni se rajta. Szegény feleséged vagy családod, ők isszák meg a levét. (remélem, hogy még csak feleséged van)
2010. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
Ezt kihagytam: 31/N
2010. aug. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 A kérdező kommentje:
Egy frusztrált harmincas nő vagy, akit nyilván megcsalt a férje, vagy több pasi is átb@szott már. Így aztán prekoncepciókat gyártasz, és úgy gyűlölködsz, anélkül, hogy bármit is tudnál rólam. Személyes sérelmeid miatt gyűlölöd en bloc a férfiakat, de legalábbis a korosztályunk férfijait. Én meg ezzel most mit kezdjek? Semmit.
2010. aug. 2. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!