Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelt kérdés
Keresek egy fiatal lányt, akivel ma (07.28.) délután szemeztünk és mosolyogtunk egymásra a szentendrei héven. (További részleteket nem akarok elárulni, hogy hol szálltunk le, meg ilyesmi, mert azok az azonosításhoz kellenek majd :D) Melyik az a hely a neten, ahol így szokták keresik egymást az emberek? Van tippetek, hol próbálkozzak?
2010. júl. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:

azért mert undorítónak tartom ha egy 35 éves pasi azt hiszi magáról isten ajándéka a tiniknek?

Miért nem keresgél a saját korosztályában? nem minden tini csaj ribi,csak úgy megsúgom.

Nem kell egy nézésbe ezer mindent bele képzelni. ha a csaj akart volna vmit oda ment volna

2010. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:

Persze, mert a csajok le szokták szólítani a pasit.... igen, max az ilyen 15 éves tiniringyók...:)


És azért ne szólj bele, mert semmi jogod nincs ahhoz, hogy ítélkezz bárki felett. Azt sem tudod hány éves a csaj, mint ahogy a kérdező sem, de már fröcsögsz itt. Menj inkább, és nyomkodd ki a pattanásaidat...:)

2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 A kérdező kommentje:

Jézusom, ezt a színvonalat...


Először is nem vagyok vén fasz, se öreg tróger – erre majd emlékezzél, ha 35 leszel. Előre mondom, hogy szégyellni fogod magad, és nem fogod érteni, hogy mondhattál ilyet anno egy 35 éves emberre, mikor olyan fiatal és jó nő vagy még 35 évesen.


Másodszor én nem állítottam, hogy minden tini idősebbekkel akar dugni. Csak azt állítottam, hogy egy tinilánnyal többször hosszasan szemeztünk, DIREKT egymás szemébe néztünk olyan hosszú ideig, amit már nem lehet félreérteni és bemagyarázni, majd a lány leszálláshoz készülődve rám nézett, rám mosolygott, én rá vissza rá. Majd néhány másodperc múlva megint rám mosolygott, én meg vissza rá. Na, ezek után lehet jönni a "nem kell beképzelni, csak mert megnéztek, hogy milyen böszme és undorító vagy" dumával.


Annyiféle tini van (gondolkozásban is) és annyiféle 35 éves pasas (külsőre is). Minek kell kategorikusan kijelenteni dolgokat, és minősíteni?

2010. aug. 3. 16:23
 34/90 anonim ***** válasza:
Bla-bla-bla. Ha ezzel majd nem sikerül, akkor keresel egy másikat.
2010. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:

ha 35 leszek nem fogok tini fiukra rámozdulni. Gusztustalan,és csak a tróüger férfiak akarnak bepróbálkozni a tini csajoknál. Miért nem keresgélsz a saját korosztályodban?

Amugy meg barátnőimmel mi is szoktunk néha a buszon szivatni az ilyen öregeket akik azt hiszik h hű de menő vagyoka tinilányoknál. És nem azért szoktunk rájuk mosolyogni mert annyira jóképűnek gondoljuk,hanem mert oylan szerencsétlenek,h azt hiszik h bejönnének nekünk.

Lehet h veled is csak ez történt

2010. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 A kérdező kommentje:

Nem, velem nem ez történt. Én voltam ott. Amúgy meg az egy dolog, hogy a hülye barátnőiddel hogyan szívattok pasikat társaságban, de egyedül már nyilván nem vagy olyan bátor te sem, hogy szívatásból mosolyogj egy férfira. Szóval, meg tudja azt különböztetni az ember, ha egy pics@kompánia szórakozik, vagy egy egyedül utazó lány flörtöl.


Amúgy meg szégyelljétek magatokat, ha így szórakoztok másokkal. Ez titeket minősít. Aztán meg az ilyenféle kis hülye libák b@sznak rá, ha egy szociálisan vagy szellemileg alulfejlett barmot vagy egy pszichés esetet szívatnak, s az megerőszakolja őket vagy elvágja a torkukat.


Hogy 35 évesen mit fogsz csinálni szexuálisan, arra most ne tégy fogadalmakat, mert egy az ezerhez az esélye, hogy úgy is lesz. Nem kell meggondolatlanul kategorikus kijelentéseket tenni, mert az ember csak röhög majd magán 20 év múlva.


Egyébként meg továbbra sem értem, miért engem cseszegetsz, hogy keresgéljek a saját korosztályomban. Még hányszor írjam le, hogy a lány vette a szemezést, és aztán ő kezdte a mosolyváltást is? Miért engem izélgetsz, hogy 35 évesen bejöttem egy lánynak a korosztályodból? Sz@r belátni, hogy köztetek se mindenki egyforma? Bezavar a kis világképedbe? Rohadt szívesen megszabnád, hogy mindenki úgy lássa a dolgokat és élje az életét a kortársaid közül, mint te... De nem te vagy az etalon. Te csak egy vagy a sok közül. Senki nem akar megváltoztatni, elfogadom én is, hogy te ilyen vagy, ezt gondolod, és kész. Neked is ezt kéne tenned. Belátni, hogy vannak más tinilányok, akiknek meg tetszhet 35 éves pasi. Pláne, ha nem úgy néz ki, hogy apja lehetne.

2010. aug. 4. 00:09
 37/90 A kérdező kommentje:

Egyébként meg az öregezéshez annyit, hogy Robbie Williams velem egy évben született.

Michael Schumacher 41 éves.

Harsányi Levente 40.

Reese Witherspoon 34.

Akon 33.


Soroljam még az öreg tróger sztárjaitokat, akikért odavan a korosztályod?

2010. aug. 4. 00:21
 38/90 anonim válasza:

Komolyan mondom, hogy Én leblokkoltam tőled. Hogy lehet ennyi hülyeséget összehordani? Te kajak normálisnak érzed magad? Neked tényleg tök mindegy, csak pin@ legyen? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy "elméletben" érett felnőtt férfi, hogy lehet ennyire semmivel sem törődöm, mindent lesz@rok ember. Hány embernek kell még ide írnia neked, hogy végre eljusson az agyadig, hogy nem teheted ezt egy tinilánnyal sem??! Teljes mértékben igazat adok a 31 éves nőnek, ha szerelmes leszel egybe, akkor oké, de így nem!!!


17/L

2010. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim válasza:
Remélem, hogy akivel szemeztél elolvassa majd ezt a kérdést, és esze ágában sem lesz téged megkeresni. Mert ha nem így tesz, akkor sajna nagyon rá fog b@szni :S
2010. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 A kérdező kommentje:

Tisztára olyanok vagytok, mint a spanyol inkvizíció az eretnekként perbe fogottakkal. Tök mindegy, mit mondott a vádlott, azt és úgy értették, amit és ahogy akartak, és ahogy azt a vádlott elítéléséhez hallaniuk kellett.


És k.rvára nem foglalkoztok azzal, amit leírok, nem is vitatkoztok vele, csak azt szajkózzátok, ahogy ti viszonyultok egy ilyen szituhoz. Az érzelmeiteket, ízlésbeli véleményeteket vetítitek ki. Az alapján álltok a dologhoz, hogy nektek nem jönnek be a harmincas pasik, fúj, fúj. Oké. De mást ne akarjatok már megmenteni tőlem, aki nem akarja. Köszöni szépen, majd ő eldönti.

2010. aug. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!