Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelt kérdés
Keresek egy fiatal lányt, akivel ma (07.28.) délután szemeztünk és mosolyogtunk egymásra a szentendrei héven. (További részleteket nem akarok elárulni, hogy hol szálltunk le, meg ilyesmi, mert azok az azonosításhoz kellenek majd :D) Melyik az a hely a neten, ahol így szokták keresik egymást az emberek? Van tippetek, hol próbálkozzak?
2010. júl. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi a gond azzal, ha csak tini szeretőt keresek, ha ő is harmincas szeretőt, vagyis, ha kereslet és kínálat találkozik. Én azt hiszem, van olyan lány, nem is kevés, akinek erre van igénye. (Oké, nem a te „táborod” az.) Ha egy lány, akinek bejövök, nem ebben gondolkodik, nem fogom kihasználni, sem áltatni.


Másik: állandóan azzal jöttök, van-e ágyasom, barátnőm, jegyesem, feleségem, de azt az eshetőséget elfelejtitek, hogy mi van, ha valakinek a párkapcsolatába ez belefér. Vagyis, ha nem tiltott megcsalásról van szó. (És most abba ne menjünk bele, hogy kinek mi az ízlése szerint való egy párkapcsolatban, mert ez tényleg az adott két ember privát belügye.)


Egyébként, mint már említettem, nem vagyok híve annak, hogy valaki tinédzser fejjel megházasodjon az első férfivel, akivel szexuálisan is együtt volt. Kódolva van az ilyen kapcsolatban is a vég. Pláne, hogy a pasi sokkal öregebb. Lehet, 30 se leszel, és nem fogsz szabadulni a kérdéstől: Úgy kell meghalnod, hogy azt se tudod, más hogy ölel? Hogy nincs összehasonlítási alapod? Nem tudod, mással jobb/rosszabb-e a szex, de még azt sem, hogy pont jól választottál? És akkor, ha más nem, a kíváncsiság legyőz.


Szerintem 22-25 éves korig tapasztalni kéne. És úgy megtalálni az igazit, a legjobbat, a leghozzádillőbbet. Igen, elsősorban is szexuálisan.

2010. aug. 5. 17:01
 52/90 anonim ***** válasza:

Hmm. Ezen gondolkoztál eddig? Az első 2 bekezdésre: Te nem nyitott párkapcsolatban élsz, ezt Te is tudod, és bocsi, de szerintem egy tinilánynak sincs arra szüksége, hogy titokban, egy házas emberrel k.féljen. Akkor már egy olyan embert fognak választani, (mert sok olyan férfi van mint Te) akivel adott esetben ki lehet anélkül az utcára lépni, hogy minden pillanatban az asszonyt kellene lesni. Szóval emiatt kicsit leszűkült a köröd, bár tinilányból is van egy pár k.rva, Te tudod..


Hát, az az igazság, hogy nem tudom mi lesz később, de nincs kedvem ilyeneken gondolkozni. Te nem vagy híve a korai házasságnak, ezt eddig is tudtam, de én nem Te vagyok.


Nem tudhatom, hogy milyen lesz vele. Ha minden rendben lesz, akkor nem fog ilyen eszembe jutni. Ha a legkisebb dolog nem stimmel majd, akkor talán még megmenthetem. Ha már feleslegesnek érzem majd ezt a kapcsolatot, akkor meg úgyse maradok vele. De most ezek egyenlőre elképzelhetetlennek tűnnek.


Egyébként fura: Ő is folyton erről győzköd, hogy ne várjak ennyire rá, azzal feküdjek le akivel csak akarok, mert nem akarja, hogy ez tegye majd be később a kiskaput. De mit vár el tőlem? Ha egyszer nem akarom, csak vele. Szerinted mit csináljak? Miközben azt látom, hogy Ő viszont folyamatosan, tudatosan készül arra, hogy suli után együtt leszünk. Én a maradék másfél évemben, ott csaljam, ahol tudom?! Azt mondja, hogy most még lehet, mert most még nem megcsalás, de nekem már az lenne. Nem tudnám megtenni :( És nem is akarom:(

2010. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
Meg amúgyis: nem lenne fair. Ő elhagyta a családját miattam.
2010. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
hát, én is tini vagyok, ha egy 19 éves lány még annak nevezhető, de esküszöm szégyellema korosztályoma, főleg a lányokat, 35 éves férfi nektek vén tróger, b@sszus hová fajultok már...35 év még igenis fiatal, ereje teljében lévő ember.
2010. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:

Ti mind hülyék vagytok...35éves FIATALemberre azt mondani hogy vén?? szívesen megnézném a 18kilonyi simnktől tönkre emnt rusnya pofátokat... nem vagytok épek...Igenis vannak olyan pasik akik a fiatal lányokat kedvelik de ez nem azt jelenti hogy pedofil meg aakrja ronatnai vagy bármi...Igenis vannak olyan lányok akiknek az idősebb pasik jönnek be...NEM IDŐS hanem náluk IDŐSEBBEK...

Én is ilyen vagyok. Ja és hozzáteszem mikor kislány voltam anyám egyik barátja molesztált! de aaz agyilag nem volt ép...De vanan olyan pasik akik nem pedofilok egyszerűen csak ilyen a beállítottság...Lehet hogy ők akarnak a dominánsak lenni tanítani akarják a "kislányt"... és?? Szerintem bőven tudja már egy 17-20 éves lány hogy mire vágyik. El tudja dönteni hogy neki mi lenne a jó. És ha neki az ajó ha egy nála idősebb pasival legyen akkor mivan? legyen.


Hozzáteszem nem azt pártolom hogy barátnő/feleség mellett csak alkalmi kaapcsolat.

De amúgy akérdezőről is vajmi keveset tudunk..Találgatásnak nicns értelme.


Kérdezőnek: azért annyit had mondjak ha sikerül megtalálnod és ő is benen van hogy megismerjétek egymást olyat ne tegyél amit ő nem akar! És ne is híreszteld olyan helen ahol rá lehet jönni személyazonosságodra mert ha nicns 18 tudod, bajod leeht belőle.

2010. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
16/L votlam
2010. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim válasza:

Pedomaci

Minek neked tizenéves kiscsaj hoh hogy fiatal sunákat donges nehogy korodbelieket mit akarsz 35 évesen egy 15-18 évestol amikor o lesz 30 akkor te kifogsz Fingani

2010. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt az egészet. Honnan veszitek hogy BIZTOSAN van barátnője? Csak mert én pl nem vettem észre hogy úgy írt volna mint akinek barátnője van. (egyáltalán, hogy ír egy nős ember?:D)

A másik meg, miért veszitek olyan biztosra, hogy csak d.gni akar? Bele is szerethet akár. De ha csak ennyit akarna, és a csaj beleegyezik akkor is ok a dolog.

Nekem van olyan 41éves férfi ismerősöm, akinek 18 éves barátnője van. Bár, ő megmondta neki hogy csak a szexre kell, és megdumálták. Mindkettejüknek jó, úgyhogy nincs ezzel semmi gáz. Azért ennyi idősen már eltudja dönteni az ember, hogy mi jó neki, és hogy mi nem.

Szánalmas, hogy köpködtök egymásra, mikor semmit nem tudtok a másikról :)

16L

2010. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:

Utolsó 16/L!


Hidd el, hogy tudom ;) Van neki.

2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
Csak nem Te vagy az?
2010. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!