Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legfurább, leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább, leggázabb ismerkedésetek, randitok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem neten beszélgetni pár sráccal ismerkedés céljából. De lassan kezdem úgy érezni csak sírnak feleslegesen, hogy milyen magányosak de igazából nem látják milyen rosszul közelítenek egy nőhöz.

1. 2 hét után depresszióba fulladt a beszélgetés az ő részéről, randit se tudtunk megbeszélni. Mikor mondtam akkor ezt lezárom, sok sikert akkor is csak annyit volt képes mondani de tetszel, rosszul hiszem...randira akkor se hívott el ezért hagytam.

2. Udvarol ezerrel de közben más nőket szid. Mondtam ez nekem nem szimpatikus erre elhív, hogy találkozzunk beszélgessünk élőben. Mert épp akkor lesz ott neki egy vacsora összejövetele a tanfolyamtársaival... Nem értette ez milyen kiábrándító.


3. Párszor találkoztunk, beszélgettünk de nem éreztem semmi kémiát iránta s 3.randin úgy érezte jó téma ha a vérző aranyeréről beszél, hogy majdnem elvérzett miatta s ezt részletessen 1óran át. El is mondtam neki szerintem ez nem fog működni erre elsírta magát. Majd következő héten ír azért dugjunk...


4. Beszélgettünk két hétig, találkozunk kiderül alacsonyabb, kopasz, nagy szakáll, teljesen ellenkező mint a képen. Hozzá még ő nagy magyar magyar is... Én viszont nem szeretem ha valaki ilyen szélsőséges... Erre megkapom felszínes vagyok.

5. Beszélgetünk mindenféléről majd mikor mondtam van tetoválásom kiderül fél a tetovált emberektől s törölte is magát...


Azt hiszem nem mostanában fogok ismerkedni ismét.


2020. jan. 4. 09:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Téves a link a plüss metróhoz.


[link]

2020. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Azóta szintén volt pár "érdekes"

ismerkedésem, gondoltam kiemelem a kérdést had nevessetek/okuljatok.


Jókat beszélgettünk netem, szimpatikus volt. Majd találkozó előtt egy héttel lebetegedtem elég komolyan s mivel rengeteget aludtam nem tudtam azonnal reagálni az üzeneteire.

Ebből sértődés lett a részéről s közölte egyik mondatával, hogy ő bármennyit vár mert érzi milyen jó lenne velem s ő annyit csalódott s milyenek a nők.. másikkal, hogy neki nem kellek. Írtam ha így érez elfogadom, további sok sikert. Majd visszakozott ezt napokig játszva amit eluntam. Egy hónap múlva írt mintha mi sem történt volna s elkezdte kérdezgetni kivel mikor ismerkedem majd előadta az ő randiját s nekem panaszkodott micsoda szenvedés nem kapott pozitív visszajelzést a hölgytől.

Amikor jeleztem talán nem én vagyok a megfelelő ember akinek ezt mondania kéne felháborodott.


Másik egy társkeresőn egy blog hozzászólások alapján írt.

Leírta kerekesszékes s kb az egész életét. Kérdezte eltudnám e fogadni? Mondtam mivel nem volt ilyen tapasztalatom nem tudom de sajnos nem hiszem. Ezután a megváltozott szexuális élete lefolyása, a rokkantsegély összege s mindent írt amit én mivel éltem az életem pár órával később merészeltem elolvasni.

Ekkora megtalált facen, ott hordott el mindennek.

Elmondtam bocs nem neten élek minden pillanatban de eszerint nem engem keres s hagyjon, a facem felejtse el.

Végül tiltanom kellett mindenhol mert utána is keresett írt ugyanúgy minden felületen közölve haldoklik a nagymamája s neki most KELLEK, hogy érzelmileg támogassam. Para volt...


Hetekig leveleztünk mert valami fura volt benne...mindenbe belekötött akármilyen téma került szóba... Mikor rá kérdeztem azt mondta direkt tesztelget mert rosszabbnak akart tűnni mert így a kedves személyiségét biztos megszeretem ... Nem jött be...

Ezután valahogy eljutottunk egy találkozóig ahol a hatalmas sportember átváltozott egy nem izmos hanem duci nagydarab alaká aki csontdarálókról kezdett beszélni s mindenről síri hangon a negatív passzív agresszív élmények, világfelfogása jött elő. Pl milyen lelkesen verte a szomszédot aki rosszul bánt a kutyával..

Valahogy hazajutottam, lebetegedtem, amikor keresett el se jutottam odáig, hogy elküldjem a búsba mert kapásból belém kötött

miszerint a gyerekem rosszul nevelem mert igenis KELL testvér neki. Neki nincs gyereke de ezt ő jobban eltudja dönteni mint én.. s amúgy egy szemét riban.c vagyok mert ő csak azért keresett, hogy érdeklődjön gyógyulgatok e de ebbe is a rosszat látom...

Tiltottam.



A lány kereskedő

Egy ukrán srác aki még levélben elhivott magához menjek el megismerni őt s 5 testvérét. Ha tetszik maradhatok is...mindezt a 2.dik levélben.


Coelto idézetekkel s rózsás napsugaras pozitív energiákkal áraszott el mondván csodás velem beszélgetni egy hónapja s karmikus kapcsolat...

Mondtam minden alkalommal aranyos de fogalma sincs ki vagyok mert nem is érdeklődik s nem kell ebbe a szélsőségbe sem átcsapni nem az én stílusom....

Jó mert nem akar találkozni csak olyan jó írni valakinek... Amúgy munkanélküli jó ideje s kérdezte mennyire vagyok házias mert finnyás, ad magára s a kedvencét (gordon blue, szűzpecsenye) elkészíthetném ha tényleg jól főzök mert amúgy nem eszik meg mindent. Hamvába holt el.

Mi a fene?



Hasonlítok kép alapján az édesanyja gyerekkori képére amiben anyuka is egyetértett de nem lehet frufrum mert az gagyi. Mivel családot akar legalább 3 gyereket ezért most döntsem el első randin mit akarok tőle mert nincs ideje bárkire ... 43 éves pasas anyujával élt.. nem húztam az időm vele.

2020. jún. 8. 23:41
 33/40 anonim ***** válasza:
96%

- nekem alapvetöen karrierepitös, kapcsolatrendszer épitös, adrenalinhajhàszos és pörgös az életem es nincs benne tàrsam de a napi 24 oraban alapvetöen rengeteg minden történik velem.

Erre talàlkoztam olyan sràccal netröl aki oràkat beszélt arrol, hogy milliot sétàl es fotozni szeret es azt feltölti mert vannak ehhez közösségek is, ahol kitàrgyaljàk a képeket. Ès ennyi. Ez volt minden ami ö. Ez az egy dolog, ami nem suli/munka evés/alvàs.

Nem is tudom mihez hasonlithatom amit vele éreztem. Mintha beültem volna egy nyugdijas klubba. Olyan szinten vagyunk ég és föld.


-màsik amikor elsirnàm magam mikor meglàtom kivel chateltem neten.

Egyik bokavillantos munkasruhaban tajszolassal.

Masik izzadtan büdös, 150 kg x lab, és még neki voltak elvàràsai fenntartàsai a nökkel szemben, azaz még szabàlyosan küzdeni kellett volna èrte :D

Vagy akivel(aki normalisnak tünt) màr elsö randin vitàzunk mert szerinte el kellene fogadnom a kövèreket es abszolut irritàlta hogy diszkriminàlom öket, holott szerintem megvan mindenkinek a joga ahhoz hogy olyan tàrsat vàlasszon akitöl minimum nem undorodik, es elkezdte magyaràzni hogy az ujjaink se egyformàk, szoval ö olyan vizekre evezett mintha en nem parkapcsolati szempontbol hanem alapbol utàlnàm a kövéreket, kicsavarta amiket mondtam es abszolut nem ertette hogy en olyan szemmel nézem hogy hozza sem tudnék ilyenhez nyulni de felölem nem zavar ha köverek is maszkalnak az utcan. Kb végig"balhéztuk"az elsö randit. Nem egyedi eset amugy hogy kicsavarjàk teljesen amiket mondok. Màs aki tiszta retek rohadt kocsival jött mivel azt hittem csak munkàsauto hirtelen, igy total kiakadt hogy nem munkasauto hanem ö ezzel jàr, aztan ezzel magàt irta le elöttem hogy mekkora igenytelen lehet, bakker ha en felveszek egy cipöt azt is tisztan tartom. Minden igenyes ffi a kocsijat is tisztan tartja karbantartja ovja àpolja, de ö maradt azon a szinten hogy azt hiszi en a kocsira megyek es bmw s pasik utan futkoràszom holott alapvetö igényesség hiànya volt az ami miatt azt hittem munkaskocsi amivel biztos cementet szallithat. Vele is egymas mellett beszéltünk csak el.

Nah meg a tata. Odaàllit randira egy majd'60 eves fogatlan bàcsi. Es megakart puszilni!kihatraltam es udvariasan közöltem hogy nem erre szàmitottam ne haragudjon de en mentem. Hal ég jol vette kedves maradt meg minden

2020. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
73%

Utolso vagyok

Azokat a sracokat ki is felejtettem a legrosszabb, hogy tetszene es nem kezdeményezne semmit hanem vàrjàk azt hogy majd en szorakoztatom en huzodok közelebb en hivom 2.randira en ötletelek hova menjünk, vàrnak mindent mint sültgalambot es a legtöbb amit beletesznek az ismerkedesbe hogy kegyesen vàlaszolnak a kerdeseimre hagyjàk iranyitani a beszélgetést es ülnek es meg nem mozdulnak es semmire nem motivàlnak, ha masnap nem hivom, ö sem fog.akik igy vannak vele, kusszon màsszon értük a nö a kisujjàt nem mozditanà.

Egyikröl kiderült hogy amugy van bnöje es csak alkalmi lyukat keresett csak, es az sem volt fontos abszolut.gondolta majd en ràvetem magam, mert ö az àsz.

2020. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Első randin a moziban elfogyasztott 7 dl üdítő után rohantam az első szabad fülkébe pisilni. Olyan szinten kellett, hogy már letolt nadrággal estem be az ajtón. Mikor végeztem láttam, hogy tele van a wc, mondom nem emlékszem hogy ezt én csináltam volna. Mindenesetre lehúztam vagy 3x, de inkább kevesebb mint több sikerrel, kefélni viszont csak nem kezdem el más sz*rát.

Kislisszoltam a fülkéből, már majdnem odaértem a randipartneremhez, amikor elkezdett a takarítónő utánam kiabálni, hogy mit csináltam ide, meg otthon is szanaszét kenem-e a falon a khm. (hozzáteszem a fülkében NEM volt szanaszét kenve a falon)

Lényeg hogy égett a pofám NAGYON, de 5 éve tart ez a kapcsolat.

2020. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
84%
35, ez nem randi, de hasonló: A (mostmár volt) munkahelyemen egyik reggel észrevettem egy nyomtatott lapot a wc-ben, melyen ez állt: "Aki összekente a falat ürülékkel, sürgősen takarítsa le!" XD
2020. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
91%
#34 azok a nők akik ugyanezt csinálják azok mit éreznek? :D
2020. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
A 35-ösön már vagy öt perce röhögök, ez vígjátékba illő xDDD Szegény :D
2020. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy feldobtam néhányotok napját (35)

Pedig azt még ki sem fejtettem, hogy elmormoltam egy imát, hogy senki ne legyen a mosdóban, nehogy utánam akarjon bemenni valaki, erre ahogy nyitom az ajtót, megakadt a takarítókocsiban.. Csak a takarítónéni elbújt valahova, aztán azt hittem megúszom.

Ki is jelentette, hogy TUDJA hogy én voltam, mert most takarította ki a wc-t. Nem emlékszem, hogy mondtam - e neki, vagy csak akartam, hogy "akkor lehet hogy maga volt".

2020. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
37# talán olyanokat amiket a 33 as kommentemben irtam
2020. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!