Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legfurább, leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább, leggázabb ismerkedésetek, randitok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem neten beszélgetni pár sráccal ismerkedés céljából. De lassan kezdem úgy érezni csak sírnak feleslegesen, hogy milyen magányosak de igazából nem látják milyen rosszul közelítenek egy nőhöz.

1. 2 hét után depresszióba fulladt a beszélgetés az ő részéről, randit se tudtunk megbeszélni. Mikor mondtam akkor ezt lezárom, sok sikert akkor is csak annyit volt képes mondani de tetszel, rosszul hiszem...randira akkor se hívott el ezért hagytam.

2. Udvarol ezerrel de közben más nőket szid. Mondtam ez nekem nem szimpatikus erre elhív, hogy találkozzunk beszélgessünk élőben. Mert épp akkor lesz ott neki egy vacsora összejövetele a tanfolyamtársaival... Nem értette ez milyen kiábrándító.


3. Párszor találkoztunk, beszélgettünk de nem éreztem semmi kémiát iránta s 3.randin úgy érezte jó téma ha a vérző aranyeréről beszél, hogy majdnem elvérzett miatta s ezt részletessen 1óran át. El is mondtam neki szerintem ez nem fog működni erre elsírta magát. Majd következő héten ír azért dugjunk...


4. Beszélgettünk két hétig, találkozunk kiderül alacsonyabb, kopasz, nagy szakáll, teljesen ellenkező mint a képen. Hozzá még ő nagy magyar magyar is... Én viszont nem szeretem ha valaki ilyen szélsőséges... Erre megkapom felszínes vagyok.

5. Beszélgetünk mindenféléről majd mikor mondtam van tetoválásom kiderül fél a tetovált emberektől s törölte is magát...


Azt hiszem nem mostanában fogok ismerkedni ismét.


2020. jan. 4. 09:34
1 2 3 4
 21/40 gublug ***** válasza:
90%
13-as: ismerem ezt a tipust. Bosszanto.
2020. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Szegényem, ezen jót nevettem a nyálas halon bocsi 😂😂😂
2020. jan. 4. 14:21
 23/40 anonim ***** válasza:
67%
De jó annak, aki randizni tud, tök mindegy, hogy béna befejezése van e vagy sem. Én sosem voltam még. Nem lány vagyok, nem kellenek pasiktól privátok :D
2020. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 gublug ***** válasza:
62%

18-as >.<

Hiiihihihihihi

2020. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
90%
Most márciusban volt. Étteremben evés közben meséltem neki egy izomsérülésemről, mert viszonyag rendszeresen mozgom. Erre ő rákontrázott, hogy kivették a vakbelét tévedésből. Utána elkezdtem hogy a modern épületek milyen rosszul mutatnak a múlt század elejiekkel Pesten. Összességében jól éreztük magunkat. 30f
2020. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon vágytam már egy komoly kapcsolatra, de nem hittem benne, hogy ez nekem össze is jöhet, így azt mondtam magának, hogy jó, akkor inkább csak alkalmit fogok keresni. Jelentkezett is egy srác, akivel egy ideig leveleztem, és azt mondta,, sohasem volt még kapcsolata. Utána bejelöltem Facebookon, ott viszont volt egy bejegyzés pár évvel azelőttről, amiben oda volt írva, hogy kapcsolatban volt valakivel. Ezek után egy jó darabig nem beszéltem vele, mert nem tűnt túl őszintének (később végül is igazam lett).


Közben szerelmes lettem egy másik pasiba, aki csak hülyített elég sokáig, és amikor erre rájöttem, meg más problémám is adódott ezzel egyidőben, nagyon magam alá kerültem. Muszáj volt beszélgetnem valakivel, így írtam az előző srácnak, akivel ezúttal jól sikerült a beszélgetés, és megbeszéltük, hogy találkozunk egy plázában.


Oda is mentem, én melóból jöttem, de azért sminket, parfümöt, ilyeneket feltettem, igyekeztem jó benyomást kelteni. Rajta viszont látszott, hogy annyira nem csinált nagy ügyet a dologból, nem borotválkozott meg, stb. A legfurább dolog viszont az volt, hogy kézfogás és bemutatkozás helyett egyből csókolóztunk, és végig úgy viselkedtünk, mintha már legalább 3 hónapja járnánk. Én viszont benne voltam a dologban, mert olyan szinten vágytam már az ilyen dolgokra, meg valójában neki bármi jó volt, mivel fogalmam sem volt, hogy mit is keresek pontosan.


Másnap már ki is akarta írni Facebookra, hogy járunk, ami engem kicsit váratlanul érintett, mert volt még 2 másik srác is, akiket emiatt le kellett építenem, de belementem. 1 éves kapcsolat lett belőle, ráadásul nagyon hamar össze is költöztünk, viszont a vége nem volt valami szép, mivel így sok mindent csak rávetítettem, amit szerettem volna, és nem vettem észre a jeleket, amik arra utaltak, hogy ez így mégsincs rendben.


L

2020. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy bárban ismertem meg a srácot, enyhén spicces állapotban voltunk mindketten. Egész este beszélgettünk, jókat nevettünk, külsőre is az esetem volt, elkérte a számom, és már másnap keresett hogy jó lenne ezt megismételni egy normális randi keretein belül. Meg is beszéltünk egy időpontot 1 héttel későbbre. Újfent beültünk valahova iszogatni. Nagyon vártam, jól kicsíptem magam, izgultam is.

Ő sajnos a kelleténél jobban izgult. Egész végig meg se szólalt, én produkáltam magam, próbáltam megnevettetni, de még csak mosolyogni se mosolygott rám. Józan állapotában egy értelmes mondatot nem tudott kinyögni. Cserébe egyből elmesélte, hogy még sose randizott, barátnője se volt és még szűz. Aztán dobott fel témát, foci és kocsi. Mondtam, hogy nekem ezek nem mondanak semmit, de neki meg annyira erre a 2 témára korlátozódott az érdeklődése (se film, se könyv, se más sport, semmi más), hogy szerintem élvezte hogy végre valamiről tud véleményt alkotni és utána csak erről beszélt.

2 óra elteltével annyira kínos volt számomra az egész, hogy elkezdtem böngészni a neten hazafele a vonatokat (Pesten találkoztunk, vidéken élünk), pánikhangulatban konstatáltam hogy még 3 ÓRA VAN A KÖVETKEZŐ VONATIG. Gondoltam magamban, én itt fogok meghalni, biztos nem bírok ki vele még 3 órát + a hazaút, mondtam, hogy én szeretnék menni, felhívom az anyukámat, hogy vigyen haza. Erősködött, hogy maradjunk még, ő jól érzi magát, ebből se esett le neki hogy nekem szenvedés az egész. Nagyon gáz volt.

Végül anya eljött értem, felajánlotta a srácnak hogy hazavisszük őt is. A kocsiban se beszélgettünk természetesen.

Utána írt nekem, hogy reméli lesz ismétlés (???), én visszautasítottam és teljesen kiborult szegény. Máig nem tudom, hogy nem érezte, mennyire gáz volt az egész.

2020. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfurább ismerkedéseim az ilyen "már 1000 éve becsületesen társat keres szegény" pasikkal volt (bár ők a pasi szót is utálják). Mivel ismerem magam, gimis és egyetemi tapasztalatok alapján tisztában voltam vele hogy max minden 100. emberrel vagyok képes bármiféle kémiát érzékelni (nem attól függ alfa e, sőt) ezért előre szóltam hogy könyörgöm ez nem RANDI, hanem csak ismerkedés, barátkozás, beszélgetés. Erre mr udvarias becsületes karakán emberek általában megjelentek virággal, szívecskés csokival, és az első perctől kezdve ilyeneket üvöltöttek az utcán hogy "MIÓTA RANDIZGATSZ?!!?" "A MÚLTKORI RANDIMON EZ MEG AZ" stb. "NEM KELL SZÉGYELLNI HOGY RANDIZUNK!!!!". "LEGUTÓBB EBBEN A VÁROSBAN RANDIZTAM!!! " Mindezt ordítva, bénán, férfiatlanul és uszimpatikusan. A laza, kötetlen, kellemes légkörnek lőttek, a kémiát kivégezték, próbáltam jól érezni magam velük végül is szép nap van, jó idő van, szép helyen vagyunk, minden ok, ezt a hülyét meg csak elviselem valahogy... És az ilyenek mindig fel vannak háborodva, miért nincs kémia, bizalom, és miért nem esik be az ő BECSÜLETES életükbe az álomnő... Páromat pedig mikor megismertem, tulajdonképp kb levelek alapján már belezúgtunk egymás szövegébe. Végre egy laza, természetes, jó lelkű ember. Nem hozott virágot és csokit sem...
2020. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Első randi rendben volt, a másodikon nem tudta levenni a szemét a melleimről. Nem voltak kitéve, csak sima ing volt rajtam de neha beszelgetes kozben a reakcioja a melleimről szólt. Pl, lépcsőztünk és kérdezte hogy ilyenkor érzem-e hogy rengenek...miközben én próbáltam valami értelmesről beszélni vele. Ő 29 volt én 22..:(
2020. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
93%

Már a második randinkon, kedvesen mesélte gyógyulásának történetét...:

pánikrohamai voltak, ha darazsat észlelt, ezt szakember

plüss méhecske simogatásával = sokkterápiával is gyógyította.


Sajnos én meggondolatlanul rákérdeztem .....:

"és" plüss metró??


Ez gyilkos volt, ott helyben rosszul lett,

jaj, nem tudtam, hogy a metrótól szintén pánikol?


Azóta létezik plüss közlekedési vállalat,

gyógyászati segédeszközként vettem is metró plüsst .....:


https://www.youtube.com/watch?v=uMJ76oV2zVU


Későbbi párom szintén pánikbeteg, de nagyon jól toleráljuk egymást.

2020. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!