Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi volt a leggázabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a leggázabb, legröhejesebb csajozós szöveg, amivel próbálkoztak nálatok? :D

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Buliban történt :"Szexelünk?"
2018. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es: Ez legalább nyílt, egyenes, lényegre törő, és őszinte. :D
2018. ápr. 17. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Azt sosem értettem, hogy azon csajok akik alapvetően csak élni akarnak és szexelni random pasikkal, sőt még ilyen-olyan "jó" csajozós dumákkal fel is lehet szedni őket miért nem elégszenek meg egy direkt, nyílt és egyenes ajánlattétellel.

Mit kell ott is bohóckodni a férfiaknak velük?

2018. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
"A nevem Géza. Csak azért mondom, hogy tudd, mit kell majd sikongatnod." :D
2018. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Megprobalta valami szar pua szoveggel lehuzni az onbizalmam meg beszologatni ...

10 perc utan felalltam es szo nelkul otthagyam

Masnap feltettem a hanganyagot a netre es belinkeltem a fb re ugy h lassa :-)

2018. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
52%

#5 - amiért polgári peres eljárást indíthatott volna ellened személyi jogok megsértése végett, amit rövid úton meg is nyert volna, mert nem tudnád bizonyítani, hogy adott engedélyt a hangfelvétel megosztására


next time be careful

2018. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Előző, nem végett, hanem miatt, de amúgy igazad van. A kérdésre pedig: "Kuka Béluci vagyok, ehhh. :) Izé, öö... megnyalhatom a cipődet? :)"
2018. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

1-es vagyok. Nem problémázok azon hogy megkérdezte de csak azért mert azt írtam hogy buliban történt nem azt jelenti hogy én azért mentem oda hogy valakivel egyéjszakásba keveredjek (nem ítélem el ,de akkor még csak 17 voltam és akkor nem mentem volna bele).

Pláne hogy én a barátaimmal voltam ,odajött egy random tag és ennyit kérdezett.

2018. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Sose gaz,ha probalkoznak a fiuk lanyoknal. A "Szexelunk?" jellegu szoveggel jovokon mosolyogtam es arrebbmentem. Nem kirohoges volt bennem. Az ilyeneket en nem fogadom,de nem oltom le. Ezen kivul barmilyen udvarias ismerkedes belefert.


Ha pasim van,mindig megdicserem az illetot es biztatom,h masnal is probalkozzon gondolkodas nelkul.


N/34

2018. ápr. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

leggázabb: lájkollak! (Egy kb. 40 éves férfi szájából)


legelcsépeltebb: Szia cica, van gazdid?

2018. ápr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!