Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legfurább, leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább, leggázabb ismerkedésetek, randitok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem neten beszélgetni pár sráccal ismerkedés céljából. De lassan kezdem úgy érezni csak sírnak feleslegesen, hogy milyen magányosak de igazából nem látják milyen rosszul közelítenek egy nőhöz.

1. 2 hét után depresszióba fulladt a beszélgetés az ő részéről, randit se tudtunk megbeszélni. Mikor mondtam akkor ezt lezárom, sok sikert akkor is csak annyit volt képes mondani de tetszel, rosszul hiszem...randira akkor se hívott el ezért hagytam.

2. Udvarol ezerrel de közben más nőket szid. Mondtam ez nekem nem szimpatikus erre elhív, hogy találkozzunk beszélgessünk élőben. Mert épp akkor lesz ott neki egy vacsora összejövetele a tanfolyamtársaival... Nem értette ez milyen kiábrándító.


3. Párszor találkoztunk, beszélgettünk de nem éreztem semmi kémiát iránta s 3.randin úgy érezte jó téma ha a vérző aranyeréről beszél, hogy majdnem elvérzett miatta s ezt részletessen 1óran át. El is mondtam neki szerintem ez nem fog működni erre elsírta magát. Majd következő héten ír azért dugjunk...


4. Beszélgettünk két hétig, találkozunk kiderül alacsonyabb, kopasz, nagy szakáll, teljesen ellenkező mint a képen. Hozzá még ő nagy magyar magyar is... Én viszont nem szeretem ha valaki ilyen szélsőséges... Erre megkapom felszínes vagyok.

5. Beszélgetünk mindenféléről majd mikor mondtam van tetoválásom kiderül fél a tetovált emberektől s törölte is magát...


Azt hiszem nem mostanában fogok ismerkedni ismét.


2020. jan. 4. 09:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Jókat derültem ezeken, köszi!:) Tessék, neked is egy:

A lány mindig mondogatta, hogy egy igazán meghitt randevúra vágyik, kettesben velem. Megszerveztem, asztalt foglaltam, virág, stb. 50 percet késett, és egy pasival jött.:) Mondom, ez meg ki az anyám?! Aszongya a haverom.:)Na, ők vacsoráztak kettesben, mert én felálltam és eljöttem.

2020. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
neharagudj de ezen én is jót nevettem😂
2020. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Az aranyeresen kiegtem. Hogy nem alltal fel es hagytad ott mikor lattad nem fog temat valtani?
2020. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
#1: ez durva. Ekkora gyökér nőt...amúgy velem hasonló volt. Randit fixáltam egy lánnyal, ő volt 19, én 29. Már ismertem élőben korábbról. Cukrászda előttre beszeltuk meg. Jön egy dagadt lánnyal. Bemutatkozik a dagadt, hogy xy vagyok, Móni barátnője. Szerintem azt a fejet nem kellett magyarázni, amit vágtam. Nyaltam velük egy fagyit, ha már ott voltunk, aztán léptem a francba. Fel nem foghatom, hogy lehetnek ilyen gyökér nők. Ha nem jövök be neki, miért nem mondja előre, hogy ez nem randi, és hívhatja-e a barátnőjét? Akkor élből elhajtom, mint a magzatvizet.
2020. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

3. Nem tudtam lelépni mert egy sarok asztalnál ültünk én benn s ő valahogy a helyezkedésével befoglalta a teret. Meg kb oly vehemensen mondta minden fájdalmát beleadva levegőt nem véve megszólalni se tudtam csak néztem s nem hittem el amit hallok.


4. Azt hiszem egyértelmű volt de én hetero nő vagyok...

2020. jan. 4. 09:58
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Ezeken jót mosolyogtam. :D


Egyszer többedik alkalomra találkoztam egy férfival. Elhívott, hogy ebédeljünk meg egy közeli másik város éttermében, mert ott nagyon jó a kaja. Elmentünk. Az meg hagyján, hogy egész úton vezetés közben meccset nézett valami online sportfogadás miatt, de mikor az étteremben betámasztotta a pohárhoz a telefont és nézte volna tovább...na ott mondtam, hogy elrakod a telefont vagy én távozom. Nem értette, hogy mi ezzel a gond...

Ő még előszeretettel szidta is nekem az exét renszeresen. Csodás volt.


Kevésbé gáz, inkább csak ciki, de a randi partnerem rám borította az italát. Zavarban volt es gesztukulálás közben velem szemben ülve fellökte a teli sörös poharat. Annak tartalma rám és a földre ömlött, pohár is tört.

2020. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 gublug ***** válasza:
91%

Kb. 19-20 voltam (problemas tini) mikor egy lanyt elhivtam randira. Amikor meglattam teljesen leblokkoltam es nagyonnagyonlassan kezdtem el beszelni. Majd 20 perc beszelgetes utan, nem is ertem hogy hogy, azt mondtam, hogy meg akarom olni anyamat...

...akkor mar tudtam ebbol se lesz semmi...

2020. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, szerintem frászt kaptam volna tőled.😂
2020. jan. 4. 10:22
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező nekem sajnos nincs jó sztorim de egy barátnőm egyszer neten kezdett el beszélni egy sráccál, nyilván mindkettejükről voltak fenn képek is.

Találkoztak és akkor ott derült ki (mert hogy a képekről nem latszott) hogy a csávó első, felső pár foga ,pont középen(nem tudom pontosan 2 v 4) hiányzik.

Egyébként feldobtad a reggelem az aranyeresen kiégtem😂😂😂

2020. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

Volt olyan randim, hogy élőben totál máshogy nézett ki a srác, mint a képeken. Elmentünk moziba és a pasi 0 ismerettség ellenére azt gondolta megfoghatja a lábam!! Akkor megfogtam a kezét és visszatett a karfájára! Utána úgy gondolta a kezemet tapizza! Intim szféra totál ismeretlen fogalom volt számára! A film is szar volt, ezért felálltam és ott hagytam! Később írt egy üzenetet, hogy minek aláztam meg..


Ezzel a sráccal nem találkoztam ugyan, de messengeren írta, hogy ők bulizni voltak, de előtte elmentek a barátjával étterembe, ahol sóletet kajált és nagyon rossz ötlet volt, mert a buliban szétfingta magát.

Ugyanez a csávó leírta, hogy szétfosta magát, mert laktóz érzékeny és most a wc-n ül éppen! De volt, hogy a vírusos hasmenését ecsetelte! Ment a törlés!


Volt olyan srác, aki képeken nagyon jól nézett ki, élőben pedig full meleg megnyilvánulásai voltak! A beszéde, testtartása, mimikája!! Mindene! Egyébkén szeretem a meleg férfiakat, de egy randi elég necces volt egy ilyen pasival!

2020. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!