Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legfurább, leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább, leggázabb ismerkedésetek, randitok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem neten beszélgetni pár sráccal ismerkedés céljából. De lassan kezdem úgy érezni csak sírnak feleslegesen, hogy milyen magányosak de igazából nem látják milyen rosszul közelítenek egy nőhöz.

1. 2 hét után depresszióba fulladt a beszélgetés az ő részéről, randit se tudtunk megbeszélni. Mikor mondtam akkor ezt lezárom, sok sikert akkor is csak annyit volt képes mondani de tetszel, rosszul hiszem...randira akkor se hívott el ezért hagytam.

2. Udvarol ezerrel de közben más nőket szid. Mondtam ez nekem nem szimpatikus erre elhív, hogy találkozzunk beszélgessünk élőben. Mert épp akkor lesz ott neki egy vacsora összejövetele a tanfolyamtársaival... Nem értette ez milyen kiábrándító.


3. Párszor találkoztunk, beszélgettünk de nem éreztem semmi kémiát iránta s 3.randin úgy érezte jó téma ha a vérző aranyeréről beszél, hogy majdnem elvérzett miatta s ezt részletessen 1óran át. El is mondtam neki szerintem ez nem fog működni erre elsírta magát. Majd következő héten ír azért dugjunk...


4. Beszélgettünk két hétig, találkozunk kiderül alacsonyabb, kopasz, nagy szakáll, teljesen ellenkező mint a képen. Hozzá még ő nagy magyar magyar is... Én viszont nem szeretem ha valaki ilyen szélsőséges... Erre megkapom felszínes vagyok.

5. Beszélgetünk mindenféléről majd mikor mondtam van tetoválásom kiderül fél a tetovált emberektől s törölte is magát...


Azt hiszem nem mostanában fogok ismerkedni ismét.


2020. jan. 4. 09:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
Az a vicc, hogy ilyenem nem volt randiban, csak kapcsolatban. Aki gáz volt ismerkedés alatt, azzal randiig sem jutottunk. Bár lehet jobban járok a gáz randikkal vagy a 0randi, 0kapcsolattal így utólag belegondolva.
2020. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%
#10 én meghalok a röhögéstől😂
2020. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
92%

Ez az aranyeres komoly, meg amit az első válaszoló írt. :D


Én kb 3 éve randiztam egy csajjal. Metróval mentünk, elárulta, hogy nagyon fél a mozgólépcsőcsőtől, szóval úgy mentünk le, hogy belém karolt és csukott szemmel állt végig hozzám bújva. :DD Magamban mondtam, hogy ez mi a f.., bár ez még akár aranyos is lehet így utólag. Egyébként azt beszéltük megy, hogy elmegyünk kajálni, mert haverom ajánlott egy nagyon jó gyrosost és kipróbáljuk, de randin mondta, hogy nem éhes. Na mondom ok, akkor egy kv? Ő nem kávézik. Akkor ihatunk egy teát - ahhoz sincs kedve. Cukrászda? Fogyókúrázik... Jól van, akkor sétáltunk.

A csajnak amúgy írásban "ne nem állt a szája", élőben meg se mert szólalni sokáig. Valahogy amúgy sikerült elérnem, hogy feloldódjon, de akkor még a ló túloldalára esett át, és elkezdett lelkizni, részletesen elmesélte, hogy az exe (ha egyáltalán barátjának lehet nevezni azok alapján, amit elmesélt..) hogyan használta ki. Amúgy meg is sajnáltam szegényt, baromi naiv kiscsaj volt.

Aztán még aznap este írt, hogy jól érezte magát és még kapcsolatot is el tudna velem képzelni.

???

Hát ha ez neki jól sikerült randi volt, el nem tudom képzelni addig milyen randijai lehettek. Írtam neki, hogy ne haragudjon, de nem szeretnék tőle semmit. Aztán még próbált féltékennyé tenni vagy nem tudom mi volt a célja, de írogatott, hogy lehet visszamegy az exéhez meg mit tudom én. Végül ő lett az egyetlen ember, akit valaha letiltottam. Nem bírtam tovább. :D

2020. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy miért nem mondtad kérdező, hogy ha megdugnád, tuti felszakad az aranyere és valóban el fog vérezni. :D
2020. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

A hasmenésesen nagyon jót nevettem köszi 😂

A mozgólépcsős inkább aranyos bár ahogy folytatást írtad megértem miért nem lett belőle semmi. De azt is csak azért értem meg mert full tériszonyos vagyok.

Volt olyan kapcsolatom ahol egy apukával jöttem össsze s teljesen lelkesedtek érte menjünk eg, tv toronyba. Mondtam nekem az nem egy pozitív dolog de gondoltam ne a gyengeségem határozzon meg. Na a gyengeségem azonnal előjött ahogy a pasas karjában a gyerekkel derékig érő korlátnál kihajolva nagyban hadonászva cirka 60 méter magasban lóbálta a kisfiát. Na az a kapcsolat is gyors véget ért.


Megnyugodtam nem csak én fogok ki ilyeneket. Lehet túl türelmes vagyok. 😂

2020. jan. 4. 11:20
 16/40 anonim ***** válasza:
15%

#9 szerintem nem vicces, hogy így kirohogsz elsore,vagyis elitelsz egybol...

Tudod az okat? Baleset, boxol, vagy fogszabi alatt volt? ... ;)

2020. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Tenylegesen gaz randiig nem sokkal jutottam el merr probaltam elore kiszurnj oket. De volt egy-ket erdekesseg, egyszer egy srac tortenelemlecket akart nekem adni elso randin, majd mondta h o tisztesseges zsido lanyt kerea, ahogy setaltunk az utcan elmeselte hogy az ornamentika az epuleten svastikakra emlkeztetik es hogy ha nemet juhaszt lat a zsido vere miatt elkezd felni hisz ilyen kutyaik voltak a naciknak is.

Volt egy olyan aki 2,5 oraig robotikarol beszelt es eszebe se jutott barmit kerdezni tolem, rolam ,saj ez erdekelte.

A legrosszabb az amikor meg a randin randitippeket kernek tolem es elkezdik ecsetelni hogy milyen keves matchjuk jott ossze... Kozben en meg ott vagyok randin veluk.

Volt olyan srac aki amikor megtudta h pszichologiat tanulok elkezdte mondani nekem h i hogyan hipnotizalta a batyjat hogy adjon neki tobb kekszet.. full komolyan... Volt olyan aki meghivott egy jazz klubba, 20 percet kesett semmi elnezest, halgattunk egy kis zenet total kussban majd megkerdezte hogy akkor hozza vagy hozzam.

2020. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy pasi, aki lejött a városba, ahol lakom még örültem is milyen rendes hogy nem nekem kell utazgatnom. Mondta hogy üljünk be valami jó helyre. Beültünk az egyik kedvenc kávezómba, meséltem neki a helyről, majd legnagyobb meglepetésemre fátyolos szemmel közölte hogy ez igazából egy teszt volt hogy be merek e ülni vele egy helyre ahol ismernek mert őt nem szoktàk felvállalni. A következő egy óra arról szólt hogy önmagát ostorozta és mesélte milyen módokon alázták már meg èletében én meg nem mertem ott hagyni közben annyira gáz volt. A randi végén közöltem hogy sajnos nekem ez nem jött be és nem szeretnék vele többet találkozni. Elköszönésünk után 5 perccel kaptam tőle egy üzenetet: "te is csak egy büdös r.banc vagy".
2020. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
96%

Én is jártam így hogy a srác elhivott randira, beultunk egy étterembe aztán megjelent a "legjobb barátja" aki nő nemű és annak a húga, ő meg hívta hogy csatlakozzanak. Köpni nyelni nem tudtam.


Tetkos is volt. Ismerkedtem egy sráccal, ő kezdeményezett, tarskereson ahol volt rólam fent olyan kép is amin látszódik a tetkom. Idő közben valami nem tetszett, már nem is emlékszem hogy mi, de mondtam neki hogy hagyjuk egymást inkább mire az volt a válasz hogy "amúgy se tudna összejönni tetovált lánnyal". De addig jó voltam neki. Ez a szánalmas sértett vagdalkozas méginkabb leirta a szemembe.

2020. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%
Legeslegelső randim, nagy reményekkel teli ártatlan 14 éves fiatal naív kis leányka voltam. A srác egy pad tetején ülve várt, és hangosan hallgatta a nem tudom már milyen zenéjét..konkrétan szégyelltem hozzá odamenni, nagyon nem volt már akkor se szimpatikus az ilyesmi :D Felállt, akkor láttam hogy úgy 10 kilóval kevesebb mint a képeken, és az arca is más volt. Keskeny, beesett arc, itt-ott foltokban megjelenő borosta, és bűzlött az alkoholtól. Konkrétan ömlött belőle az alkoholszag 😅 Meg akart csókolni és majdnem kiléptem egy kocsi elé, mert a járda egyik végéből a másikba "üldözött", mert nem értette hogy nem poénból mentem arrébb és mondtam folyamatosan hogy ne. Najó, rögtön ott hagyni nem mertem, és előtte ahogy neten beszélgettünk, bennem egy kedves és intelligens fiú képe élt még akkor is. Elkezdtünk sétálni a környéken. Az egy dolog hogy parasztosan beszélt (nem tájszólásra gondolok), de orbitális mértékben hadart, a negyedét sem értettem annak amit mondott. Az viszont kiderült hogy az alkoholt tényleg nem veti meg. Úgy félóra után hazamentem és pár percig masszívan sírtam :D Aztán persze volt olyan is hogy elutasítottam egy srácot mert nem éreztem úgy hogy jól kijönnénk, erre előadott egy hosszú monológot arról hogy egy anyagias kurtizán vagyok, és nehogy azt higgyem hogy egy gazdag pasinak kelleni fogok. Az mondjuk vicces volt :D Egyébként velem olyan is volt már hogy azelőtt tiltott le a srác hogy elutasíthattam volna. Beszólt és rögtön utána letiltott :D Vagy ha nem írtam vissza elég gyorsan, azért is tiltottak már le :D Nagyon gyerekesek tudnak lenni az emberek ha sértve érzik magukat. Volt olyan is amit kicsit sajnálok. Nagyon intelligens, udvarias srác, tényleg komolyan gondolta az ismerkedést ő is, de nem volt kémia. Szerettem vele beszélgetni, jó társaság volt, de nem vonzódtam hozzá egyáltalán. Pedig egy jóképű magas srác, semmi gond nem volt a megjelenésével. Viszont az átlagnál több nyálat termelt, amit hát..az államról is takarítottam miután megcsókolt 😅 Volt hogy hazamentem, és a lift tükrében láttam hogy hol van rámszáradva a nyála. Na az valami gusztustalan volt 😅 Nem tehet róla persze, de ha tudom magamról hogy sok a nyálam, akkor nyelek, és nem a másik száját árasztom el. Ráadásul maga ahogy csókolt is borzalmas volt. Csak nyitogatta a száját mint egy nagy nedves hal ami meg akar enni. Randiztunk párszor, próbáltam adni ennek az egész dolognak egy esélyt, de nem működött.
2020. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!