Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt életetek leggázabb / legviccesebb randija?

Figyelt kérdés

Én egyszer Tinderen megismerkedtem egy lánnyal, akinek régi képei voltak kint, amin csinos volt. Aztán megbeszéltük hogy hol találkozzunk. Odaértem, körülnéztem, és csak egy fiatal lányt láttam a környéken, ő háttal állt, de nagyobb volt a szélessége mint a magassága, mondom biztos nem ő az. Na mondom felhívom a lányt. Csörög a telefon... Az a kövér lány a zsebébe nyúl, és beleszól a telefonba. Na mondom ez nem lehet igaz...

Végül aztán nem akartam bunkó lenni, fagyiztunk meg beszélgettünk, aztán valami füllentésre hivatkozva leléptem. Mondjuk amikor próbált simogatni engem meg ilyesmi, akkor eléggé feszélyezve éreztem magamat.


2017. dec. 5. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Millió ilyen kérdés volt már. Azért tetted fel, hogy ezt elmesélhesd?
2017. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem volt még sok randim, de azok közül a leggázabbnál az volt, hogy a csaj nem mellettem ment, loholt össze vissza, keringett körülöttem mint valami műhold, még a kajárdába is külön előre ment rendelni. Aztán meg csak az exéről dumált folyamatosan, hiába próbáltam leinteni mindig visszahozta témába, már azon agyaltam, hogy a villamosra az ellenkező irányba szállok fel inkább :D

Aztán végülis nem lett belőle semmi, én még egy randira adtam volna esélyt, hátha nem tudom mi történik, de ő nem akart folytatást úgyhogy le is zártuk azzal a lendülettel a dolgot.

2017. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt hasonló sztorim, csak én nő vagyok és pasi volt az illető :D

Hasonló volt a szitu, h a netre régi képeket tett fel, kidolgozott testű képeket (nem mintha erre buknék, mivel ő írt rám), majd találkozáskor egy alacsony, szó szerint gebe testalkatú srác jött velem szembe. Szerintem látszodott az arcomon a megdöbbenés. Akkor randiztunk, de ennyi volt :D

2017. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanez volt a gond, baromira nem úgy nézett ki mint a képeken. A magasságról pedig hazudott. Nőként feszélyezve éreztem magam, hogy sokkal magasabb voltam nála.

A stílusa sem igazán jött be és elég sokat faggatott egy barátnőmről is, akire korábban hajtott.

Egy katasztrófa volt az egész, gondoltam neki is.

De mégis ostromolt az újabb randiért később, nem értette meg, hogy nekem ez így nem.



De volt még egy gáz történet, ott viszonylag fiatal voltam. Lebeszéltük a randit, minden oké volt vele. Aztán a randi előtt egy órával olyanokat írt, hogy ahogy meglát azonnal meg fog csókolni meg ilyenek. Kicsit bepánikoltam és nem mentem el se. Nem is ismertük egymást személyesen, elég para volt amiket írt közvetlenül a randi előtt.

2017. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Több héten át, naponta ostromolt találkozóért, aztán mikor megbeszéltünk egyet szó nélkül nem jött el.
2017. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Én: Csütörtök este elmentünk barátokkal piálni, de közben messengeren megbeszéltük a pénteki randit. Én a randijaimat mindig este 8-ra szervezem, de ezt 7-re beszéltük meg. Másnap józanon, nap közben elfelejtettem hogy 7-re beszéltük meg, külön meg nem néztem meg mert 8-ra emlékeztem. (Telefonszámot is cseréltünk, előtte hetekig beszélgettünk.) Este 7:20-kor még nagy nyugalomban vagyok otthon, lassan elkezdek készülgetni és kapom a hívásokat, sms-eket, üzeneteket, hogy merre vagyok. "Nab azmeg" - Sosem tudta megbocsátani. Megvárt, amíg berohanok, beszélgettünk kellemesen két-három órát akkor este, aztán törölt és letiltott mindenhonnan.


Másik: Előtte neten beszélgetés hetekig és tök normális volt, kb fele-fele arányban beszélgettünk, látszott az érdeklődés egymás iránt. Személyesen meg ő beszélt az idő 90%-ában és rólam, felőlem kb semmit nem kérdezett. Mondtam két mondatot, aztán lazán 5 percig beszélt folyamatosan. Valami szörnyű volt. Ennek semmi értelme nem volt.

2017. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy férfival jött el a randinkra.:)És nem az apja volt, mert a csaj akkor 35 volt.
2017. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ezt oldjátok meg: Randiztunk majd többször is megjegyezte, hogy azthitte magasabb vagyok. A csaj a vállamig(!!!!) ért. Majd utána amúgy egész jó volt, smároltunk meg minden, irogatta nekem, hogy azthitte magasabb vagyok es, hogy ugyanolyan magasak vagyunk! A csaj kábé 160 centi én 181cm vagyok... Írtam, hogy tessék? Mivan? A vállamig érsz. Erre csak erősködött, hogy ugyanolyan magasak vagyunk :D Komolyan rengeteget írt erről! Sztem kattant volt mert előtte is voltak fura dolgai, besértődött a semmin, a randit is le akartam mondani. Utána még zaklatott párszor aztán végülis ennyi. Ha ezt valaki nekem megfejti...
2017. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Az én kis katasztrófám:

Egy szimpatikus srác hívott el egy randira, akit nagyon nem ismertem, csak egy szakon tanultunk. Meg volt az idő beszélve, hol találkozunk. Ok, elérkezik a várva várt időpont, 20 perc késéssel nyitott. (Kint fagyoskodtam a főtéren télen...) Kérdeztem merre menjünk, ő mondta, hogy igazából nem tudja, meg nem is ismeri a várost, majd lesz valahogy... (De amit én ajánlottam, az persze nem volt jó.) Úgyhogy nekiálltunk másfél órát sétálni, úgy hogy tudta, hogy térdficam utáni pihenő időn vagyok, majd idézem: ,,O-oh, pisilnem kell!" felkiáltás hangzott el tőle. Én itt lefagytam. Ilyen létezik!? Bemegyünk egy mekibe. Beszélgettünk. A kérdések 50%-ra az volt a válasz, hogy anyu megcsinálja... A legvégén meg fel volt háborodva azon, hogy nem hívtam fel magamhoz "aludni". Utána még próbálkozott, de hiába. Említettem, hogy egy akkor 25 éves srácról van szó? Még mindig nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek ezen... 21L

2017. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

O keresett meg , beszelgettunk elotte neten , illetve latasbol ismertuk egymast.

Talalkoztunk , setaltunk , szornyu volt. Nem igazan tudtunk semmirol se normalisan elbeszelgetni.Ugy ereztem orak ota vele vagyok , igy valami hulyesegre hivatkozva hazamentem. Otthon szembesultem vele ,hogy 45percet birtunk ki egyutt. :D

Azota se tudom mi van vele.

2017. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!