Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt életetek leggázabb / legviccesebb randija?

Figyelt kérdés

Én egyszer Tinderen megismerkedtem egy lánnyal, akinek régi képei voltak kint, amin csinos volt. Aztán megbeszéltük hogy hol találkozzunk. Odaértem, körülnéztem, és csak egy fiatal lányt láttam a környéken, ő háttal állt, de nagyobb volt a szélessége mint a magassága, mondom biztos nem ő az. Na mondom felhívom a lányt. Csörög a telefon... Az a kövér lány a zsebébe nyúl, és beleszól a telefonba. Na mondom ez nem lehet igaz...

Végül aztán nem akartam bunkó lenni, fagyiztunk meg beszélgettünk, aztán valami füllentésre hivatkozva leléptem. Mondjuk amikor próbált simogatni engem meg ilyesmi, akkor eléggé feszélyezve éreztem magamat.


2017. dec. 5. 14:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Eljött értem, beültünk az autóba de nem mentünk sehová, végig azon melózott, hogy hívjam/menjünk be a lakásomba.Egy óra után felfogta, hogy nem fogom beengedni, erre azt mondta jövő hétvégén főz nekem vacsorát, de én vásároljak be mert nálam fog főzni mivel ő a szüleivel él.Kiszálltam az autóból.Nem is beszéltünk többet.
2017. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
8-as: Szerintem szimplán kettyós volt:(
2017. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Egy buliban leültem egy lány mellé beszélgetni, mert nagyon megfogott az arca és a szép, nyílt tekintete. Elég jól és hosszan elbeszélgettünk, meg is szerveztük másnapra a randit. Amíg beszéltünk végig ült, egyszer sem állt fel.

Másnap a randi helyszínén keresem a csábító szempárt és bájos arcot. Meg is találtam kb másfél fejjel magasabban hozzám képest. Vicces volt puszit adni, de hamar meg szoktuk :D

2017. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát az elég gáz volt rám nézve, amikor párommal 2. randin sikerült belekapnom az egyik pici sebembe a homlokomon, ahonnan elkezdett folyni a vér és nem vettem észre. Ő meg igen. Akkor azt hittem, itt a vége, eljátszottam minden esélyem :D.
2017. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
A jelenlegi párommal, akivel 2 éve vagyunk együtt, a 2. randinkon voltunk. Tél volt, fagyott. Nyakig sál, kezemen kesztyű, de azért bedugtam a kabátom zsebébe. Sétáltunk egymás mellett, lefele néztünk, mert hideg szélt fújt a szemünkbe, egyszer csak 2 lépés után észrevette, h már nem vagyok mellette, mert én igyekezem "csendes lenni" ahogy taknyoltam el a járdán, mert csúszott xD Mindketten nevettünk igaz, de akkor cikinek éreztem :D
2017. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
#13 vagyok. Aki lepontozott meg tudja értelmesen indokolni, hogy miért tette? No offense, szimpla kiváncsiság.
2017. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16

Pedig azt hittem végre olyan kérdést írok ki ahol mindenki 100%-ot kap. Én mindenkit felpontoztam #1-es kivételével.

2017. dec. 6. 19:22
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb:

Buli, egész éjjel smároltunk, beszélgettünk és tándoltunk a sráccal. Nagyon magas volt (TÚL magas), nagyon hullámos hajú és szép zöldes szemű. Ennek 6 éve, azóta sem láttam, mert külföldi volt, de nagyon kellemes éjszaka volt - bár le nem feküdtünk.


Másik legjobb:

A kedvesemmel első randin órákon át sétáltunk a Margitszigeten. Csokit ettünk, beszélgettünk, néztük a varjakat, lefeküdtünk a zöld fűre, aztán megnéztük a naplementét, majd nála aludtam és hajnali négyig tovább beszélgettünk, közben áfonyát, epret és málnát ettünk.


Leggázabb:

Végig fogdosott, hiába szóltam neki töbször is. A mellem, a hasam, a combom. Azt hitte, ettől férfias, pedig egy szánalmas kis pöts volt. Aztán randi végén erőszakkal megcsókolt. Itt eltörtem az orrát válaszul, de még két hétig zaklatott aztán.


28n

2017. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!