Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírjak vagy nevessek? Ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírjak vagy nevessek? Ennek valóban örülnöm kéne, hisz erre vártam, mégse tudok.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Barátommal úgy 2 éve "járunk", de barátságból lett komolyabb a kapcsolatunk, így a pontos idejét nem tudom. Ő már közel 30, én 24 vagyok. Eljött az ideje, hogy bemutasson a szüleinek (két hét múlva egy nagy családi összejövetelen), aminek nagyon örülök, mert még soha sem láttam őket, nem is nagyon beszélt róluk (nagyon meg kell erőltessem magam, hogy egyáltalán édesanyja neve eszembe jusson..ennyire). Eddig mind szép és jó, viszont úgy közölte, hogy "addig leadhatnál egy kicsit", és hasonló körítésekkel.. Dacból gondoltam, még magamra is szedek pár kilót, de csak magammal szúrnék ki (amellett, hogy gyerekes). Vagy el sem megyek, tekintve, hogy kötheti ilyenhez ezt a számomra fontos alkalmat? Vagy tényleg leadok pár kilót, és örüljön. Nem is tudom hogy reagáljam le. A súlyom mellesleg normális, vagyis nem vagyok elhízott, de pálcika sem. 176 centimhez 68 kiló (ünnepek tájékán 70.:) ). Szóval ez az én nagy bajom. Most elment dolgozni, de este terveztem hogy valahogy szóba hozom neki, hogy bánt. Hogy kezdenétek hozzá, hogy ne indulatból jöjjön az egész, és értelmes kommunikáció alakuljon ki, ahol talán elismeri, hogy ez így nem való..
2010. júl. 9. 16:23
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
46%

huhh mi lett itt mire hazaértem (első vagyok)

most tulajdonképpen miért is lenne kövér egy 68kilós nő?

akin van 10felesleges kiló az még nem kövér, az már máshol kezdődik.ha annyira úgy érzi h bizonyítani kell a családnak eddig miért húzta a dolgot? nem kiállításon fog indítani vagy playboy válogatón, h edzened kelljen rá. és gondolom te is úgy vagy vele, h a legjobbat hozod ki magadból egy ilyen alkalomból. jó h nem kér meg h válts hajszínt mert az anyja a szőke/fekete/stb cajokat preferálják, vagy nőjél 10centit h übereld a sógornőt...

2010. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!