Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírjak vagy nevessek? Ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírjak vagy nevessek? Ennek valóban örülnöm kéne, hisz erre vártam, mégse tudok.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Barátommal úgy 2 éve "járunk", de barátságból lett komolyabb a kapcsolatunk, így a pontos idejét nem tudom. Ő már közel 30, én 24 vagyok. Eljött az ideje, hogy bemutasson a szüleinek (két hét múlva egy nagy családi összejövetelen), aminek nagyon örülök, mert még soha sem láttam őket, nem is nagyon beszélt róluk (nagyon meg kell erőltessem magam, hogy egyáltalán édesanyja neve eszembe jusson..ennyire). Eddig mind szép és jó, viszont úgy közölte, hogy "addig leadhatnál egy kicsit", és hasonló körítésekkel.. Dacból gondoltam, még magamra is szedek pár kilót, de csak magammal szúrnék ki (amellett, hogy gyerekes). Vagy el sem megyek, tekintve, hogy kötheti ilyenhez ezt a számomra fontos alkalmat? Vagy tényleg leadok pár kilót, és örüljön. Nem is tudom hogy reagáljam le. A súlyom mellesleg normális, vagyis nem vagyok elhízott, de pálcika sem. 176 centimhez 68 kiló (ünnepek tájékán 70.:) ). Szóval ez az én nagy bajom. Most elment dolgozni, de este terveztem hogy valahogy szóba hozom neki, hogy bánt. Hogy kezdenétek hozzá, hogy ne indulatból jöjjön az egész, és értelmes kommunikáció alakuljon ki, ahol talán elismeri, hogy ez így nem való..
2010. júl. 9. 16:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
48%

Márcsak azért se kezdj el fogyózni.Mond csak neki,hogy úgy kell szeretned ahogy vagyok!Miért kellene fogyóznom ? Közbe nézz bele a szemébe.Meglátod,hogy mit gondol majd erről. Ha furcsán néz akkor zavarja ,hogy te nem vagy olyan mint a bátyjának a nője.Bocsi:S ezzel nem azt akarom mondani,hogy sürgősen kezdj el fogyózni szerintem ugyanolyan csinos lehetsz sőt jobb mint egy piszkafa rajtad van mit fogni!

De ha tényleg olyan a pasi akkor neki csak a külsőségek számítanak:(

2010. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
32%

És miért baj az ha azt szeretné valaki hogy a barátnője még szebb legyen? Azért mert szereti a lányt még nem gondlolja teljesen tökéletesnek, de ha valamin tud változtatni akkor miért ne változtatna?

Bocs ha szerintem a 70 kg az sok. Én 172 cm vagyok 58 kg de a hasamon már hurka kezdemények vannak és az összes nadrágom hamar kilyukad mert a lábaim összeérnek és dörzsölik, járni is kényelmetlen, egy rövid nardágot sem tudok felvenni mert összeragad a két combom. De ez csak én vagyok. Ettől függetlenül azért mert valaki a párod és szeret még megmondhatja hogyha nem tetszik neki valami. És nem mindenki az ékesszólás mestere.

2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
56%

16:59

A 45 kg-os ismerősöm nadrágja is kiszakad így, ez nem kövérség kérdése. Az meg hogy kövérnek érzed magad, a Te egyéni problémád, én szeretem, ha egy lányon van mit fogni. Legyen melle és feneke is. Soha nem kérnék ilyet a páromtól.

2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Ja hogyha csak azért akarja tartani,hogy díszelegjen vele az utcán a külsejével? akkor igen lehet rajta változtatni ha megkéri szépen.
2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
41%
Utolsónak igaza van, nem kéne ennyire felhúzni magatokat! Megjegyezte, hogy leadhatnál pár kilót. Igaza van. Ennyi. Örülj hogy elmondja a véleményét ő-s-z-i-n-t-é-n. (puff most jól le leszek pontozva, de ez is az igazamat bizonyítja. :) )
2010. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
0%

17:06 vagyok.

16:59-nek írtam.

2010. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
40%

válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59


Bocs, de szerintem neked önértékelési problémáid vannak, hurkás has, még jó hogy van egy kis zsír a nők hasán, nem szikkadt gebével akarunk járni.

Ha meg ennyire zavar akkor sporotlj.


Kérdező- a párod szerintem csak kötekedni akart.

2010. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
35%

176 centihez a 68-70 kg NŐKNÉL egyáltalán nem olyan kevés...


ma 16:59: igaza van!

2010. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz a hangulat, amikor felhozta, így a kötekedést kizárnám, komolyan kérte, hogy szedjem rendbe magam addigra (nem, nem hagytam el magam, ápolt és igényes nő vagyok), és adjak le egy kicsit.
2010. júl. 9. 17:12
 30/51 anonim ***** válasza:
8%
Én nem mondtam hogy zavar meg teszek is ellene csak nem kéne mindenből ekkora problémát csinálni. Szerintem egy vékony izmos nőn is van mit fogni és különben sem más kedvéért teszem aki szerint jó ha an mit fogni hanem magamért mert nem nem tetszik ha nagy a hasam és lóg... Tudod mit kérdező szerintem azonnal szakíts vele és hízzál még vagy 10 kgot hogy neked legyen igazad.... :)
2010. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!