Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a férjed/élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed/élettársad fizikailag bántalmazna? Elhagynád az első pofon után, vagy csak ha már besokallsz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy akkora pofont ad,hogy az ajtófélfa adja a másikat, vagy meglök és az ágyra zuhanva bevered a fejed a falba,meg ilyesmik. Kíváncsi lennék, kinél mi lenne a határ?
2008. nov. 6. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
45%
"mentségére váljon,hogy csak havonta 1-2 ver meg"hát röhögnem kell,te tényleg megérdemled a sorsod
2009. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Szia, mi ujsag megszabadultal tole mar? Irjal megint legyszi.
2009. márc. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy mi újság velem, csak nem olvastátok vissza... Holnap mondják ki a válást. Február elején fogtam magam, és ott hagytam pedig nagyon sok mindent elkövetett,hogy ne merjem kitenni a lábam az ajtón...már nem érdekelt bármi lesz, nyugodt szívvel kiléptem. Na azóta is zaklat,fenyeget, keveri a sz*rt, de nem érdekel. Holnap mondják ki a válást!! :))
2009. márc. 30. 08:18
 64/70 A kérdező kommentje:
Ma kimondták a válást! Utána beszélgettünk, és kijelentette, hogy ő még remél és hiszi azt, hogy újból összejövünk, mert teljesen megváltozott, csak adjak neki még egy esélyt, hogy megismerhessem az új személyét... Mondtam, hogy elég esélyt kapott, nincs több. Úgyhogy elnyomásban élő csajok, hajrá, merjetek lépni, bármennyire is nehéz. Nagyon sok erő kell hozzá, de megéri...!!!
2009. márc. 31. 10:48
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!! Örülök, hogy végre összeszedted magad, és mertél lépni! Most már csak előre kell nézned, és vár rád egy ennél sokkal szebb jövő, olyan emberrel, aki szeretni és tisztelni fog, és sosem emel rád kezet.

Nagyon örülök, hogy kimondták a válást, és már nem élsz együtt ezzel az emberrel egy fedél alatt!


Kívánok további sok-sok erőt, ne hagyd magad semmivel visszacsábítani!


Minden jót!

2009. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Őszintén gratulálok a sikeredhez, kívánom, hogy legközelebb tényleg megtaláld azt az embert, aki méltó hozzád, és aki tényleg szeret! :)

Annyira tipikus ez az utolsó vérig ragaszkodás. "Megváltoztam, új ember lettem."- na, ez az, ami nem igaz. Kutyából nem lesz szalonna, előbb-utóbb újra elkezdene verekedni, mondom ezt saját tapasztalatból.

Sok sikert kívánok az új életedhez! :)

2009. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim válasza:

nagyon is jól tetted. nem is értem miért kérdezted meg:)

engem ha felidegesít a barátnőm akkor elszaladok. nem azért mert máskülönben bántanám. csak hogy egyedül legyek:D


de az tuti hogy hamarabb fejelek a falba, mintsem vele tegyem...


a barátod meg egyen sok gyümölcsöt. elvileg a növények is érzik az embert. majd kukacosat teremnek:D

2010. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
csajok adjatok már valami tippet, nekem a feleségem nem akarja felfogni hogy vége, nem válik, már meg is vertem, hogy hátha akkor még is, de sík hülye, nem lehet vele beszélni. pedig nincs senkim.
2011. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Barom állat vagy, utolsó! Nőverőnek nem adok tanácsot.....
2011. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Kérdező! (Vagy más, aki hasonlót élt át, hasonló, pozitív befejezéssel) Ha van kedved - akár névtelenül - megosztani a történetedet más nőkkel- tanulságul, hogy igenis ki lehet lépni az erőszakos kapcsolatból! - írj privit! Díjazni nem tudunk, mi is ingyen csináljuk, több ezres olvasottsággal. De hátha eljut olyanokhoz, akiknek szükségük van egy ilyen történetre!
2011. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!