Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a férjed/élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed/élettársad fizikailag bántalmazna? Elhagynád az első pofon után, vagy csak ha már besokallsz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy akkora pofont ad,hogy az ajtófélfa adja a másikat, vagy meglök és az ágyra zuhanva bevered a fejed a falba,meg ilyesmik. Kíváncsi lennék, kinél mi lenne a határ?
2008. nov. 6. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
49%
7 éves házasok vagyunk.Ideális ,kiegyebsúlyozott a házasságom.Úgy 3 éve.Az első 4 év rengeteg civakodással telt.Egyszer egy vitában kaptam a férjemtől 1 pofont,sosem kért bocsánatot.Én nem hagytam el,átléptem a dolgon.Nem bánom hogy ezt tettem.Erős természetű ,önfejű ember,de szeretettel kenyérre lehet kenni.Mérlegre tettem a tulajdonságait,és több pozitívat találtam,mint negatívumot a természetében.De viszont tisztában vagyok azzal,hogyha elválnánk egy utolsó féreg módjára viselkedne velem.Még szerencse,hogy összecsiszolódtunk,és most már ideális a kapcsolatunk!
2008. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én nem egy pofon miatt akartam elhagyni, hanem mert súlyosabb fizikai bántalmazások voltak, nem akarom részletezni, de volt, h.egy hétig alig bírtam enni,mert fájt az álkapcsom, az orrnyergem bekékült-lilult ahogy az ajtófélfának csapódtam a pofontól, és rá 2 órára lagziba mentünk...szóval, ez még semmi, a javát kihagytam. Úgyh.sajnos nem EGY POFONról van szó nálunk, mert az első 5 pofont már a kapás pillanatában megbocsájtottam...csak kezdett durvább lenni a helyzet,amitől besokalltam.
2008. nov. 17. 08:34
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Addig menekülj, amíg teherbe nem esel, utána sokkal nehezebb lesz!
2008. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim válasza:
100%

Na figyelj kicsi lány!

Bár nem vagyok sokkal idősebb tőled és még nem volt részem ilyen "élményben", de végigolvasva a kommenteket, különösen a tieidet az a benyomásom, hogy ostoba, naiv és gyenge jellem vagy. Most biztos sokan le fognak ugatni. De hidd el nem bántani akarlak, csak ráébreszteni, hogy mit kellene tenned. Nem fogok tanácsot adni, mert könnyű annak, aki nincs ilyen helyzetben. És nem fogom szidni a férjedet, mert nem pocsékolom rá az időt. Csak olvasd végig a kommentjeidet és remélem látni fogod, hogy ülsz egy sötét sarokban, előtted az ajtó, de te nem mozdulsz, mert megszoktad a sötétséget. Mert a "sötétség" ötfogásos vacsorát készit, ha el akarod hagyni és "csak" havi 1-2 alkalommal üt meg. Hát gratulálok!

2008. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy lehet ilyen valaki... Én saját kezemet levágnám ha előtte a szerelmemre emeltem volna. A te férjed biztos nem érzi ezt amit én, ezért nem érdemes semmiféle megbocsájtásra. Ő ilyen, és a bocsánatkérése meg az 5 fogásos vacsorája csak félelemből volt. A leghülyébb ember is tanul a pótvizsgára, mégis jövőre ugyanúgy megbukik.
2008. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%

bennem azért vannak kérdések, bár a válasz nálam is "az első pofon után elhagyni".


mekkora a gyülölcsös, mennyit dolgozik vele,

mennyi a bevétel belőle,

tehet-e róla, ha nem sok

apád gazdaságában dolgozik?

ha tényleg nem hoz a gyülölcsös, miért nem adjátok fel?


a pasi tehetetlen.

jól keres a felesége, takarít, mos, főz, és még szemrehányást is tesz.

ő meg nem megy semmire a gyülömcsössel, de talán,ha kétszer annyit dolgozna, akkor se lenne semmi látszata ...


mindig igazságos voltál vele ?

2009. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazsag, hogy aki ilyen dolgokat muvel, alapbol ilyen, a vereben van ez a jellem.

Ideig-oraig valtoznak csak meg, de ahogy egy pillanatra is felejtenek, elojon az igazi vad enjuk!

2009. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én nem vagyok megelégedve az ő munkájával. Megbeszéltük, hogy OK, nem megy munkahelyre, hanem a gyümölcsöst csinálja. Csak az úgy nincs rendben, hogy napi 2-3 órát van lent, néha csak horgászik. Amikor meg valami hosszadalmasabb munka van lent,akkor meg engem is lerángat meló után, és néha 9kor teszem oda az "ebédet". De ezt már mind letárgyaltuk vele. Bevétel még nincs belőle(kivéve a meggyet), sajnos most még a jó profit reményében csak fektetünk bele.
2009. jan. 19. 08:30
 59/70 A kérdező kommentje:
Tegnap beadtam a válókeresetet,elköltöztem otthonról!
2009. febr. 25. 08:53
 60/70 anonim ***** válasza:
"sajnálom otthagyni"te is olyan buta nő vagy,mint a többi(má bocs)Szerintem várd meg,míg agyonüt:)Az ilyeneket,mint te,nem tudlak sajnálni.Meg akik visszafogadják az urukat,miután jól elagyabugyálták őket.(meg visszavonják a feljelentést)De szerintem meg is érdemlitek,ha már ennyire buta libák vagytok
2009. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!