Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a férjed/élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed/élettársad fizikailag bántalmazna? Elhagynád az első pofon után, vagy csak ha már besokallsz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy akkora pofont ad,hogy az ajtófélfa adja a másikat, vagy meglök és az ágyra zuhanva bevered a fejed a falba,meg ilyesmik. Kíváncsi lennék, kinél mi lenne a határ?
2008. nov. 6. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%

Az a problema hogy FELSZ tole! Mar regen elkoltoztel volna, de felsz. Mitol felsz? Ne engedd magadat megalazni! Szerinted igaz az a mondas, hogy az asszyony verve jo?

Most meg havonta 1-szer bant csak, de ha megengeded neki hogy verjen, akkor mindennaposak lesznek az utesek!

Azonnal pakolj ossze es menjel el tole, es ne felj!

Erzi hogy felsz, es ezert ut, vag teged!

Es mibol gondolod hogy megvaltozik, olyan lesz mint regen volt. Te is tudod hogy ez nem normalis dolog amit csinal, hiszen ezert tetted fel itt a kerdest.

Koltozz el tole, nem erdemel meg tegedet!

Ne felj, ne felj, ne felj!!!!

2008. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
89%

Hát először is. Nincs olyan hogy hol van a határ. Nincs határ, az első pofonnál pakolj. Nekem két darab 100 kg-n felüli K1-t űző bátyám van, úgyhogy nem lenne neki mivel megütni soha többet, meg nem tudná többé mivel szidni apámat anyámat. Első utad orvos: vetess látletet. Mivel valszeg nem fog a közös lakásból kiköltözni, a látlelet arra kell, hogy majd a bíróság lássa, hogy nem szórakozásból hagytad ott őt és a lakást is. Utána megkeresném az ország legmocsokabb minden hájjal megkent ügyvédjét, aki majd képvisel.

Egyébként az ilyeneknek nem árt egy olyan verés, hogy az anyja is véres hurkának nézze, nincs olyan férfi ismerősöd vagy ismerőseid akik ezt meg tudnák tenni? Ezt azért írom, mert én magam is jogász vagyok, és hidd el ez nagyon nehéz ügy, sajnos azt kell mondja, sok esetben csak az ököljog segít, hogy egyről a kettőre jussatok. Szóval jótanács, a látletet mindenképp kell ha nincsenek látható nyomok, akkor csinálhatsz titokban hangfelvételt pl. Igaz, ez is illegális, de még mindig kisebb a következménye mint amit ő csinál. Egyébként ha felkeresed a nane egyesületet, ott gyakorlott jogászok címét nevét is megkapod.

2008. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Igyekszem,nem félni :) De féltem anyámat is, mert apám is elég nehéz eset, és ha elkezdődik a cirkusz, biztos anyámat fogja hibáztatni...és lelkileg terrorizálni. Őt féltem, nem magamat. Mert állítólag szép lány vagyok, és tudom,hogy találnék mást,aki megbecsül...Soha nem gondoltam volna,hogy idáig fajul a dolog,de már nem birom tovább. Igyekszem nem félni, de hát ő erősebb,mint én...Köszi mindenkinek. Remélem pár hónap után arról számolok majd be,hogy sikerült megtennem,és elhagytam.
2008. nov. 6. 15:37
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy nem tudod azt megoldani, hogy mikor ő nincs otthon, akkor hívsz egy költöztető céget, akik elpakolják a berendezésed valahová? Akár egy bérelt garázs, vagy akármi.
2008. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
89%
Még annyit hozzátennék, hogy első dolgom az volna , hogy visszaütnék. Én már voltam ilyen helyzetben,visszaütöttem, hogy kivitte a közfalat, meglepődött de nem ütött vissza. Csak utána csomagoltam és mentem.
2008. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

Szia! "Csak" havonta 1-2-szer?????!!!! Ma "még", holnap már naponta, aztán eljön az idő, amikor napszemüvegben mész utcára a monokli miatt, aztán amikor már be sem mersz menni a munkahelyedre... Folytassam?? Aztán meg az lesz az újságban a főcím, hogy megint agyonvertek egy feleséget, a "szomszédok rendes embernek tartották a férjet".

Elhiszem, hogy félsz, viszont valamilyen szinten te generáltad ezt. Az első (második) pofon után nem féltél volna ennyire. Ha másképp nem megy, akkor pakolj össze, amikor nincs otthon (kint van a gyümölcsösben) és menj el. Mondjuk én is jól megveretném...

Kitartást és sok sikert.

2008. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Mindig otthon van mire hazaérek. Pár naponta jár le a gyümibe, akkor csak 4-5 órára, de már rég otthon van mire én hazaérek. Szóval, nem birok csak úgy elpakolni. Látleletet nem lehet, mert nem ököllel üt, hanem tenyérrel és az nem kékül-lilul...Ja, és az első pofonnál visszaütöttem azzal a mondattal, hogy anyám,apám nem vágott rám, nem te fogod elkezdeni... de kaptam vissza mégakkorát, úgyhogy nem mertem megint lejátszani...
2008. nov. 6. 15:48
 18/70 A kérdező kommentje:
A K1-es tesókat kölcsön kérhetem egy napra? :D
2008. nov. 6. 15:48
 19/70 anonim ***** válasza:
95%

1.Visszaadnám

2.Otthagynám

2008. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatból nem lehet megélni.Menj el,add be a válást.

Ha már nem szereted csak egymás idejét vesztegetitek.Még lehettek boldogok mással.

2008. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!