Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a férjed/élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed/élettársad fizikailag bántalmazna? Elhagynád az első pofon után, vagy csak ha már besokallsz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy akkora pofont ad,hogy az ajtófélfa adja a másikat, vagy meglök és az ágyra zuhanva bevered a fejed a falba,meg ilyesmik. Kíváncsi lennék, kinél mi lenne a határ?
2008. nov. 6. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
94%
A legelso eset utan mehetne osszeszedni a cokmokjat.
2008. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 alice_L ***** válasza:
97%

Te josagos...

Mit értesz az alatt hogy "besokallsz"? Megvarni mig okollel ver, vagy még tobb pofont lekever?

Hagyd el az elso pofonnal, az ilyen ember nem valtozik meg barmit is igér. Minden vele toltott oraval csak hitegeted magad, amit késobb csak megbanni lehet.

Szoval nalam az elso pofonnal van a hatar.

2008. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
Huh, tudom,azt kellett volna...de hülye voltam,mert hittem neki,hogy ugysem talalok jobbat...Tevedett. Csak olyan szar az egész. 6 éve vagyunk együtt, több,mint 1 éve házasok...Én melózok, jó fizetéssel, ő meg otthon kuksol azzal az indokkal,h.a gyümölcsös mellett nem jut idő munkahelyre. Talán az utolsó eset térített igazán észhez, hogy na,akkor ennek már nincs értelme. Azt mertem mondani,hogy lusta,erre ott termett mellettem,és elkezdett rám üvölteni,kizavarni a házból, meg persze jól nekilökött a hátam mögött lévő bútoranak...teljesen el vagyok keseredve, és nem tudom mitévő legyek...
2008. nov. 6. 14:24
 4/70 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy évvel ezelőtt én is azt mondtam mindenkinek,hogy csak egyszer vágna pofon, biztos rögtön elhagynám. Hát,kiderült,hogy nem is olyan egyszerű. Mondani könnyű, de megtenni már nehéz...Meg igazából sajnálnám otthagyni a csupasz falakkal(minden berendezés az enyém), és pénz nélkül,mert ugye nincs havi fizetése... nem tudok gonosz lenni vele, és úgy érzem önzőség lenne elhagyni,hogy csak magamra gondolok,de őrá nem...nem tudom mi lenne vele nélkülem. Sajnos szeretni már nem tudom úgy szeretni,mint ahogy feleség a férjét. Nem kívánom már vele sem a sexet,sem a beszélgetést, semmit. Főzök,mosok,takarítok rá, meg még pénzt keresek, mégsem jó sose,bármit csinálok. De néha tud kedves is lenni...Annyira össze vagyok zavarodva...Légyszi, ha valaki volt már így, adjon tanácsot.
2008. nov. 6. 14:33
 5/70 anonim ***** válasza:
98%

Mit tegyél? Egy percet sem élj vele tovább. Mi van, még te is tartod el és ő hálából megver?

Költözz el. Ha nincs más lehetőség, menj haza a szüleidhez vagy barátnőhöz. És kérj segitséget. Vannak olyan szervezetek, akik pont az ilyen férjek ellen jöttek létre, hogy védjék a nőket. Sajnos nem tudom, mik azok, de a neten biztos utánna lehet nézni.

Aztán majd jön könyörögni, hogy megváltozik. De ne higgy neki. Ha visszamész, látja majd, hogy mindent megtehet. Nehéz lesz, de muszáj, mert nem fog megváltozni. Aztán majd egy szép napon úgy megver, hogy nem tudsz majd lábraállni. Most sem késő még. Hagyd el.

2008. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
97%

Szia! "Egy kevés, kettő sok" szerintem itt is igaz. Azt neked kell érezned, hogy megmenthető-e a házasságod. Ha nem, akkor igen, ott kell hagyni a csupasz falakkal!

Üdv.:

2008. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok megint.

És utánna keress egy rendes férfit, aki szeretni fog és aki megérdemli, hogy főzzél, mossál és takaritsál rá. Mert a férjed nem érdemli meg.

2008. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mi gondolkodni való van még.Nem elég,hogy te dolgozol,te főzöl,mosol,takarítasz rá és még ő emelgeti fel a hangját,megüt téged stb.Egy ilyen emberrel egy percig sem szabadna együtt maradnod véleményem szerint.Ezt a lépést már előbb meg kellett volna tenned,nem megvárni,hogy eddig fajuljanak a dolgok.De te döntessz,így éled le az életedet vagy változtatsz rajta.Egy élete van az embernek és nem mindegy,hogy hogyan éli le...
2008. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
97%
Nekem elválltak a szüleim,mert apám részeg volt,ütötte anyát.Aztán lett egy nevelőapám,akitől egy öcsém.Ugyanúgy ütötte anyát,mint apám..Sokszor megígérte,hogy többször nem fordul elő.De volt,hogy a szomszédot hívtuk át,hogy valamit csináljon,mert nagyon durván veri anyát..Ja és az egész egy pofonnal kezdődött..Mostmár nem élünk vele.Anya azt mondta nehéz volt,de nem hagyhatta,márcsak miattunk és maga miatt sem,hogy így éljünk.
2008. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentségére váljon,hogy nem napi rendszerességgel bánt, hanem, kb.havonta 1-2szer,amikor kiakasztom valamivel. Néha a berendezésen tölti ki a mérgét. Teljes mértékben igazatok van, de nem merem megtenni a döntő lépést, gyáva vagyok hozzá. El sem engedne, és már akkor könyörögne,h.maradjak. Hacsak azt nem mondja,hogy én tehetek mindenről,mert nekem sosem tetszik semmi...Egyszer szóba hoztam neki a nagyon durva bántalmazását, és erre azt mondta,hogy örüljek neki,hogy ennyivel megúsztam,mert ha férfi lennék,már a kórházban kötöttem volna ki. Arról nem is beszélve,hogy apámmal,anyámmal szid. Érdekes, amint leírom ezeket, érzem és tudom,hogy el kell hagynom. De nagyon nehéz.
2008. nov. 6. 15:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!