Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a férjed/élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed/élettársad fizikailag bántalmazna? Elhagynád az első pofon után, vagy csak ha már besokallsz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy akkora pofont ad,hogy az ajtófélfa adja a másikat, vagy meglök és az ágyra zuhanva bevered a fejed a falba,meg ilyesmik. Kíváncsi lennék, kinél mi lenne a határ?
2008. nov. 6. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor is otthagynám a verekedős férjemet, ha házunk lenne, autónk meg 4 gyerekünk.
2008. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

28 éves férfi vagyok, SOHA semmilyen körülmények között nem elfogadott megütni egy nőt, SOHA! ennél gyávább undorítóbb dolgot nemigen tudok elképzelni, az ilyen az nem férfi, hanem egy büdös féreg, hánynom kell tőle. Komolyan mondom nem értem ezt a dolgot, annyi kétségbeesett normális hapsi van még a világon, akik csak rád várnak.. Másrészt meg büntetendő dolog, de sajnos annyira nem szoktak ezzel foglalkozni. Ha kiderülne, hogy egy számomra fontos ismerősömet így bántalmazzák, hát Isten irgalmazzon neki...


Hagyd ott ezt a véglényt, és keress valaki olyat, aki megbecsül. Legyen erőd és tartásod dönteni, vagy különben ez így fog menni életed végig, és innentől kezdve ha nem hozod meg a döntést, csak magadat okolhatod!

2008. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 Hintalow ***** válasza:
100%

Bocs de szerintem nem fogod ott hagyni. Csak beszélsz róla. Nem "legközelebb" -re kell várni, és itt írogatni, hanem legközelebb már máshonnan írni ide. Ennyi.

Ha már semmi kiutat nem látsz, akkor írd ide az mélcímed, tuti lessz errefele pár olyan aki tud segíteni, akár izommal is, hogy ne legyen problémád a költözéssel.

Írj, ha van valami fejlemény.

Nem mondogatni kell, hanem tenni, ami szükséges.

Dávid

2008. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de a férjed egy elmebeteg állat!!!Én a helyedben inkább feljelenteném hogy a börtönben rohadjon meg.
2008. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azonnal hagyd el! Nem fogod megbánni, hidd el. Én is halogattam évekig, bár ne tettem volna. Utólag belátom, nekem is akkor kellett volna, az első pofonnál.
2008. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
91%

Pakolj, menj es ne nezz hatra!

Ha tudsz koltozz ki kulfoldre, bottal uthetne a nyomodat!

Szakits meg vele minden kapcsolatot (ha kulfoldon vagy nem nehez ezt megtenni)es kezdj el elni!

2008. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon ilyet élsz át. Én " csak " 18éves vagyok, de azt gondolom, hogy egy ilyen roh@dékot nem kell sajnálni. Költözz el Tőle, ha teheted költözz a szüleidhez, hívd barátnőidet, vagy ismerőseidet, Unokatestvéredet, rokonokat, akit tudsz!


Sajnos nekem az első kapcsolatom olyan volt, az első komoly kapcsolatom 16évesen!!!!, hogy a srác, akivel jártam, megcsalt. Én felpofoztam, hogy ezt merte tenni velem 15hónap után, ő volt az első barátom, vele vesztettem el a szüzességem stb.. és visszaadta!!!! Nem is egyszer, Én meg reszkettem és féltem és elküldtem. Igaz, ez " csak " 15hónap volt, de hidd el, nagyon szerettem ezt a sze-mét embert, de hál\'istennek rájöttem, hogy mekkora egy roh@dt alak és akármennyire szerettem, megtettem. Azóta volt egy 9hónapos kapcsolatom. De Vele is szakítottam, mert ő is átb@-szott, de Neki csak annyit mondtam, hogy menj el. Ha jött utánam, barátnőim, ismerőseim elküldték stb...

Én amugy hál\'istennek olyan helyzetben vagyok, hogy unokatestvérem tök izmos, mert van egy edzőterme és ott edz már több mint 5éve :) Szóval ha kell valami segítség vagy valami akármikor jön. Ebben biztos vagyok, pedig egyszer sem hívtam még... :)


Nagyon szurkolok Neked, hogy TUDJ LÉPNI, mert MUSZÁJ !!!!!! És légyszives TEDD MEG, mert nem érdemel meg Téged!!! Lesz más, aki nem tenne ilyet Veled, és tudom, h nehéz lesz bízni, de tudd, h nem minden pasi ilyen!!!!!


Ne tedd tönkre ilyen hamar az életed, hogy vele maradsz. Ne sajnáld, még azt sem érdemli meg!!! Nagyon sok kitartást!!!!!!!


"A töprengés éppoly veszedelmes, mint a félelem."

Ernest Hemingway

2008. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim válasza:
92%
Veled érzek ,mert majdnem ebben a cipóben járok. Annyi külömbséggel,hogy mi már 17 éve vagyunk együtt,és most jutottunk el odáig ,hogy megütött amit soha ,de soha nem tett meg ezelőtt,és Ő sem tudott bocsánatot kérni,csak annyit mondott,hogy már 1o évvel ezelőtt meg kellett volna tegye. Én is azt mondtam,hogy csak egyszer üssön meg és vége,de nem egyszerü tényleg. Bár nekünk van három gyerekünk,még gyes-en vagyok, most vettünk házat. De amit te irtál ,se gyerek,te keresel, tied minden,tudom nagyon nehéz,de ne sajnáld ,nekem is ez a gond,hogy arra gondolok mi lenne vele ha elhagynám a gyerekekkel,biztos egy alkoholista lenne,de TE ne sajnáld Őt,nem érdemli meg! Nem tudom hány éves lehetsz Én 33-rom vagyok,de ha igy folytatodik Én is lépni fogok. Viszont a te helyedben nem gondolkodnék lépj!! Van még férfi a világon !!! Bátorság!!
2008. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

21 vagyok. Előző kérdésre válaszolva 5 év alatt nem volt ilyen. Hirtelen haragú volt, de nem művelt ilyeneket. Lagzi után kb.2 hónapra kezdődött ez az egész.

Tegnap este nyugodt volt, és megbeszéltük a dolgot.

Szemébe mondtam,hogy még egyszer megüt vagy elzavar otthonról, az lesz az utolsó. Könnybe lábadt a szeme,nem mondott semmit. Mindenért apámat hibáztatja, elég elviselhetetlen ember az is, és szerinte apám miatt készültek így ki az idegei. Voltak gondok,elismerem,tényleg túlzásba vitte néha apám,na de akkor is, nem verni kell a másikat,hanem normálisan megbeszélni. Beismerte,hogy többször megfordult a fejében,hogy pszichológushoz kellenne menni, mert az a baj,hogy azokat a dolgokat nem tudja feldolgozni. Ez már haladás...Most megpróbáljuk újra kezdeni, remélem visszanyerem a régi türelmem, és sikerül valami. Ha nem, és megint egy pofon,vagy lökdösés, azon nyomban otthagyom.

2008. nov. 7. 08:56
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha már korábban megbeszéltétek és semmi nem változott/rosszabb lett, akkor mit vársz most? Jó gyerek lesz, meddig??? 1 hét, kettő? Aztán megint megbeszélitek, megint jó gyerek lesz, megint megver... Ördögi kör. Ha úgy gondolod, hogy a pszichológus segít... Szerintem kutyából nem lesz szalonna.

Üdv.

2008. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!