Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj meg, de 21 évesen fel tudom fogni, hogy mivan!!!!!!!!!!!!!! És szerintem itt vannak/voltak olyan válaszok is akiknek az írója idősebb mint én és ő(k) is felfogták!!!

Nem értem mit lehet ezen ennyit beszélni, már ez lesz a 41. válasz! Ahogy végigolvastam, szerintem teljesen feleslegesnek tartom a kérdésed!

Ha van kint oké, ha nincs akkor nincs! Összedől a világ? NEM!

Ennyi.

2008. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 A kérdező kommentje:
azóta szakítottam szal vége,nem kell itt balhézni!
2008. nov. 6. 19:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!