Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tényleg ilyen hp voltál akkor megérdemelted! De ha nem akkor nem!

De most tényleg, mondom neked hogy ne hisztizz, mert a vége az lesz hogy elhagy egy olyan leányzóért akinek nem lesz fontos hogy van-e kint közös kép! Meglátod ha tényleg ez lesz, róla (a másik leányzóról) tuti hogy lesz kint kép, már csak azért is!

Több dolog nem jut eszembe!

(első voltam)

2008. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
de most figyeljetek?bűn az h a sok sérelem,fájdalom után szeretném ha kimutatná h mennyire fontos neki a kapcsink?úgy érzem azért váltott,mert úgy érzi h elég volt ennyi "nyalizás" meg bizonyítás..
2008. okt. 30. 23:34
 23/72 anonim ***** válasza:
71%
igen ? és akkor mindig ezzel fogod fenyegetni? előbb utóbb elege lesz ebből és ott hagy és akkor nyalogathatod a régi sebeidet
2008. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
71%

Ha úgy érzi, fogadd el VÉGRE!

Nem ismerlek ne haragudj, de meguntam a hisztidet! Nem látom értelmét annak, hogy tényleg jogos-e amit csinálsz! Menj aludni szépen és holnap tiszta fejjel fogsz gondolkozni (remélem)! Ha nem, akkor végképp nem tudom...!

2008. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:
én nem fenyegetem...csak elég sokmindenben átvágott,letagadott,ismerkedett,stb..és nekem kell idő h túllépjek..ez teljesen jól is ment,míg nem váltott képet,mert akkor elkezdett remegni a gyomrom és nem érzem már megint azt h bizonyítani szeretne..
2008. okt. 30. 23:38
 26/72 A kérdező kommentje:
meguntad a hisztimet???XD akkor jóéjt,szia
2008. okt. 30. 23:39
 27/72 anonim ***** válasza:
69%

Fejezd be végre!!!!!!!

UNALMAS!!!!!

Fogd fel nem a kép mutatja, hogy mennyire szeret vagy éppen nem! Ezek után tényleg nem csodálkoznék ha elhagyna!

Akkor aztán fájhatna sok minden!

De lehet ha elhagy csak abból tanulnál, hogy ideje lenne megbízni benne!

2008. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
67%
figyelj, kb itt mindenkit 1 óra alatt kikészítettél, nemtudom hogy bírja a srácod...
2008. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
kikészítettem mkit?elmondtam h mi volt,mi miért esik szarul...az előzményeket mondtam el...
2008. okt. 30. 23:43
 30/72 anonim ***** válasza:
67%
ennyire elvakultan hülye vagy hogy még most sem veszed észre magad?
2008. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!