Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
95%
Minek ezen ennyit filózni, neked jobb dolgod sincs, mit azon veszekedj a barátoddal, hogy közös kép vagy egyedüli. teljesen adja fel a személyiségét vagy mi???? Nekem az sincs kint, hogy kapcsolatban, pedig több mint 1 éve van barátom, aki tudja, tudja, aki nem, nem...nem nagy ügy, mi tudjuk, ez a lényeg.
2008. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:
igen,de nekem ez jelzésértékű...eddig közös volt kint,mert érezte s mondtam is neki h bizonyítania kell h tényleg szeret,mert voltak arra utaló dolgok h nagyon nem...eddig közös,ma meg vált...
2008. okt. 30. 23:20
 13/72 anonim ***** válasza:
72%

Uhhbasszus :|

2 év az nagyon sok idő...azért gondoltam,hogy mondjuk nem sok ideje vagytok együtt,mert én a barátommal most tartok az 6.hónapunknál,de már kb. 2 hónapja,mióta teljesen megtudtam benne bízni,azóta mindent kimondok,ami tetszik,ami nem tetszik.Szerinte diplomatikus vagyok,de csak kimondom azt,amit gondolok,nem azt,ami neki jó,vagy neki jól esne :D Ne képzeljetek el egy hárpiának,nem vagyok olyan,csak ami nem tetszik,azt szerintem ki kell mondani.Ha két éve már együttvagytok,akkor szerintem nyugodtan megmondhatod neki azt hogy téged ez igenis zavar,és nemtudod mire vélni,vagy hogy egyáltalán miért van ez.Ha ez már két éve húzódik,akkor nem tudom,hogy lesz-e változás,de remélem,hogy igen,és emiatt nem megy tönkre a kapcsolatotok.

2008. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs fenn a barátommal közös kép. Nem tartom fontosnak, az meg pláne nagy butaság hogy ezért balhézz netán szakíts vele. Nem az a lényeg hogy a külvilág felé megmutasd hogy neked van barátod és mindenki lássa milyen hepi vagy hanem hogy tényleg az legyél. Elég ha a számodra fontos emberek tudják hogy együtt vagytok
2008. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszadó vagyok megint.:D


Azthiszem rájöttem a probléma forrására.:D


Az a baj,hogy félsz.Félsz attól,hogy szakítani akar veled,vagyhogy nem szeret.Te szereted,és nem akarod őt elveszíteni,de mivel-mint írtad-kellett már bizonyítania dolgokban,gondolom voltak a kapcsolatotokban bökkenők.Nem bízol meg benne teljesen,nem tudod mi játszódik le benne,hogy aggasztja-e épp valami.Én is voltam így,de ez addig nem fog megváltozni,amíg nem rendeződik köztetek teljesen a bizalom-szeretet kérdés.

Remélem segítettem,kifogytam :/

2008. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:

egyébként nem volt végig netem,szóval régebben azt se tudom mi hogy volt neki...kiosztott h ezt már megbeszéltük,miért kell azért balhézni h egy képen nem vagyok rajta,meg h nem csak együtt létezünk

ezt írta:te itt túl érzékeny vagy egy képre

most mi van ha nem vagy rajta?

akkor már nem is lehetek ember ha nem vagy rajta?

2008. okt. 30. 23:26
 17/72 A kérdező kommentje:
igen,ez a fő gond...volt h letagadott csajoknak,egyik ismije kiosztott engem ok nélkül,és ő meg msnen mondta neki h köszi h kiosztottad,már ráfért...ismerkedett,stb..hagyjuk...és azóta minden tök jó volt,közös kép msnen,minden nap üzi,hívás,stb...most meg vált...és nem tudtam mire vélni,tényleg...
2008. okt. 30. 23:29
 18/72 anonim ***** válasza:
63%
az az igazság hogy teljes mértékben igaza van a barátodnak és itt neked kellene engedni és elmondani hogy hülye voltál
2008. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
de nekem fontos az h mutassa ki mindenhogy h szeret,mert nekem erre szükségem van,főleg azok után,ami történt..:(
2008. okt. 30. 23:31
 20/72 A kérdező kommentje:
ja és lehet h hisztis vagyok,meg "mimóza",de muszáj minden módon éreznem azt h kimutatja h szeret,különben előjönnek a régebbi sérelmek!
2008. okt. 30. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!