Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt ahogy te/ti gondoljátok!

Valahol fontosnak tartom, de ugyanakkor feleslegesnek is! Nekem sincs kint párommal készült közös képből egy sem! De neki viszont kint van 10! Szóval ez ahogy jön! De szerintem semmi okod megsértődni! Te, a párod, az ismerőseitek, a barátaitok tudjátok/tudják hogy ti együtt vagytok és ez a lényeg!

Az idegeneket meg ne érdekelje!

Szerintem! :)

(Lány vagyok)

2008. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
88%

Hát,ez elég nehéz kérdés.

Az én barátom nagyon keveset jár fel közösségi oldalakra,de mivel elég ismert személyiség,így aztán sokan megnézik az adatlapját,főleg lányok :D Namost,mikor mi összejöttünk,akkor még fennvoltak neki az exbarátnős képei(pedig akkor már több mint 5 hónapja szakítottak!)

Én mondtam neki,hogy szedje le őket,mert már többen megjegyezték,hogy azért mégis...

Ő aztmondta,majd leszedi ha lesz rá ideje,meg amúgy sem jár oda,csak kb. háromhetente.3 hónapja voltunk együtt,akkor szedte le :D Van közös képünk,de már egyáltalán nem tartjuk ezt fontosnak,bár előtte nekem is fontos volt.Nemsokára 6 hónaposak leszünk,addigra majd csinálunk képeket,és azokat felrakjuk.De az a legfontosabb,hogy ti boldogak legyetek.

2008. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
igen,csak volt balhénk,majdnem szakítottam vele...utána kimutatta h megbánta,meg h mennyire fontos vagyok neki,minden nap más közös kép volt kint neki msnen,aminek nagyon örültem..ma meg fogja és vált egy egyedülire...és nagyon zokon vettem..
2008. okt. 30. 23:01
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd zokon, ne essen rosszul! Tudom könnyű mondani...

Na jó, vedd zokon, de akkor ne mutasd ki neki! :)

(első voltam)

2008. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
de ilyenkor dacolok és én is váltok egyedülire...:S olyan ratyi érzés...
2008. okt. 30. 23:07
 6/72 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond meg neki, hogy ez neked rosszul esik, próbáljatok megegyezni!

Hülyén fog hangzani, de: ki fogod nőni, nem lesz ez így mindig! :)

2008. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
egyszer megbeszéltük,vagyis úgy volt h neki mindig egyedüli volt kint,aztán nekem is,mert dacoskodtam,és így maradt...a balhé óta neki mindig közös volt kint...és erre most vált...mondtam is neki h előbb-utóbb erre számítottam,meg h mi van,megint biztonságban érzi magát???idegesít,na...
2008. okt. 30. 23:12
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés...mióta vagytok együtt?(2.válaszadó)
2008. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj! :S

Hát ezen végképp nem tudok segíteni, kérlek segíts 2. válaszoló! :)

2008. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
2éve!
2008. okt. 30. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!