Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de erre azt szoktam mondani, hogy a barátod biztos szeret és nem kicsit, mert különben nem bírná ki ezt a hülye hisztit. Átbaszott? Megesik, van ilyen. Lépj túl rajta. Azzal a válaszolóvalegyetértek, hogy mindent ki kell mondani ami nem tetszik,mert az később visszaüt, de túl ragozni nem kell. Hagyd békén egy pár napig ezt a fiút,ne szekáld,akkor válaszolj neki ha kérdezz,ne locsifecsizz, ne fuss utána,és ha szeret akkor jobban fog törödni Veled és örülni fog neki h olyan vagy, ennyi ;)
2008. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én azt hiszem, nagyjából átlátom a problémádat, nagyjából hasonló cipőben jártam, remélhetőleg tényleg múlt időben. Dióhéjban az én sztorim annyi, hogy a párom még a kapcsolat elején hazudott egy játékról, persze durván fogalmazva függő volt. Én persze nem akartam, hogy játszon, így elvártam, hogy ne költsön kéthavi 8000t játékra, inkább spóroljon. Két és fél éve vagyunk együtt, voltam hatalmas veszekedések a játék miatt, és most feltöltötte, úgy, hogy én kértem, hogy ne tegye, mert tudja, hogy utálom, és most idegileg sem vagyok stabil. Ennek ellenére feltöltötte, majdnem egy héten keresztül ment a veszekedés. Persze nem bíztam benne, mert miért tettem volna, ha erről a játékról volt szó, mindig hazudott. Ennek ellenére mondta, hoyg szeret, és hittem neki, mert így van. És most, két és fél év után jutottuk el oda, hogy sikerült helyet csinálni a kapcsolatunkban a játéknak is. Sőt, már én is játszom, persze csak az ő felhasználónevével. Igyekszem megbízni benne, bár ellenőrzöm, és beszabályoztam, mikor játszon. Ezt is úgy, hogy ő itt volt mellettem, és közösen megállapodtunk, mi a jó neki, és nekem is.

Myvip-re nekünk is közös képek vannak feltéve, de őt nem igazán érdekli, alig 3 havonta szokott feljárni. Így leginkább én teszek fel neki is képeket.

Szerintem próbáld meg újra átgondolni, mit is ad neked. Érdemes-e "próbák" elé állítanod. Én is ezt tettem, de soha nem teljesítette. Szerintem azért, mert ha egy pasinak azt mondod, hogy muszáj, akkor ő pont az ellenkezőjét csinálja. Kivéve, ha szexről van szó;)

Tudod mit próbálj ki? Viselkedj ellenkezőleg a szokottól. Egyáltalán ne zavarjon, ha más képet tesz ki, valószínűleg nincs oka rá. Tényleg nem lenne veled, ha nem szeretne. Tapasztalatból mondom, ha kedves, és megértő vagy vele, és nem az az első reakciód, hogy leszidod, még arra is van esélyed, hogy legközelebb őt fogja rosszul érinteni az, ha neked más kép van kint.

Sok sikert, és légyszi írd le, hogy hogy alakul a helyzet!

2008. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon aranyos vagy!igazad van,azzal h dacolok,mégtöbb nekem nem tetsző dolgot fog csinálni...
2008. nov. 2. 15:22
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában nem leszidom a párom, ha valami nem nekem tetsző dolgot csinál(játszik stb), hanem nem szólok, mert előtte mindig szólok és most kevesebbet játszik mint mikor szóltam, érdemes kipróbálni :D
2008. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:
amikor kötekszek,akkor valóban még egy lapáttal rátesz...
2008. nov. 2. 16:16
 66/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél néha egy kicsit beszélgetni, akkor ha gondolod küldd el az msn címed, és szívesen segítek, ha kell. Persze csak akkor, ha te sem bánod. Mert abból, hogy ide írtál ilyet, azt gondolom, hogy nem sok mindenki van, akivel ilyeneket meg tudnál beszélni.
2008. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
igazából annyit tudok erre mondani,h azért írtam ide,mert nem 1-2 elfogult ember(anyu,barátnők meg ilyenek) véleménye érdekelt,hanem az h ez a többi embernek is ilyen fontos-e,vagy csak nekem...privit nem tudok neked írni?
2008. nov. 2. 18:39
 68/72 anonim ***** válasza:
Mostmár tudsz írni:) Nem volt bekapcsolva az üzenetküldési lehetőség:)
2008. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%
De te még mindig nem érted a lényeget. Az,hogy egy ilyen baromságon vitatkozol és húzod fel magadat és borítasz ki mindenkit ezen az oldalon, na látod ez k*rva gáz. Én megértem hogy mit szeretnél, látni azt, hogy minden lehetséges oldalról mutassa neked azt,hogy szeret, de tudod hogy van ez: " You can't always get what you want" vagyis nem lehet mindig az, amit akarsz. Ki nem sz*rja le ,hogy nem rak ki képet rólatok, ha amúgy minden jó kapcsolatban? Eszem megáll, az ilyen hisztis nőktől mentsen meg az jóisten...Ha minden ilyen apróságon így vergődsz,akkor minden tiszteletem a pasidnak,hogy két évig bírta.
2008. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
egyébként lehet h értitek néhányan,de nem bírták felfogni sokan h mi a gondom...ezért próbáltam elmagyarázni,amiért leoltottak...hisztis vagyok,az lehet...de tudod nekem minden apró jelre figyelnem kell,nehogy átbasszon vki,met azt nem bírom ki...
2008. nov. 6. 14:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!