Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
én már nem írok ide többet,annak köszi aki segített...
2008. okt. 30. 23:53
 42/72 anonim ***** válasza:
61%
ne hidd azt hogy azzal hogy kép van kint jobban fogja bizonyítani ... nem csak hisztis vagy, de hiszékeny is
2008. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
89%

Én meg megpróbáltam adni egy értelmes választ,erre lepontoztok :D


A kérdésfeltevőjének egyáltalán nem a kép a problémája,de erre már rájöhettetek volna.Nem a képért hisztizik,egyszerűen szereti a barátját,és nem akarja elveszíteni.Kicsit nektek is a dolgok mögé kellene látni,nem mindjárt leoltani,hogy hisztis,meg a satöbbi.

Lepontozhattok,de ez az igazság,és ez a véleményem.Pont hiányzott még neki az,hogy ti is így "beszéljetek" vele...

2008. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm
2008. okt. 30. 23:59
 45/72 anonim ***** válasza:
65%
a vélemény és az igazság más tudod a vélemény olyan mint a segglyuk de senki sme kiváncsi a máséra
2008. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

Én is valszeg elfilóznék rajta,h.miért váltott egyedüli képre.kicsit talán rosszul is esne,de azthiszem ez csak egy futó gondolat lenne,mert ha belegondolsz ez tényleg lényegtelen dolog.és most öszintén,ha nem szeretne,akkor nem lenne veled.semmi akadálya,h.szakítson veled,ugyan mi tartaná vissza.de nem teszi,mert szeret.és azt is megkéne tanulnod,h.a fiúk másképp gondolkoznak mint mi nök!nekik az ilyen dolgok mint az msn kép igazából nem sokat jelent..es példát vehetnénk róluk ilyem dolgokban.

Persze tudom,h.nemtudlak meggyőzni,hisz látom,h.nagyon makacs vagy,de a történetedböl ítélve nagyon fiatal is.majd ha felnött leszel,megérted melyek a fontos dolgok,és a nyakamat rá,h.ezért a sztoryért sokat fox még magadon röhögni ha felnösz,mert tényleg a barátod látja tisztán a dolgokat.és te nagyon-nagyon eltúlzod!!!

2008. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem közös kép fontos mert ha egyeüdli kép van az olyan mnitha másnak jelezné hogy egyedül vna és igy betud csajozni de ha közös kép van neki knit a csajok nemis nyomulnak rá annyira szerintem :D
2008. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
De boldog is volt a világ iwiw és tsai nélkül...
2008. okt. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év alatt nekem nem egyszer volt kint olyan kép, amin egyedül voltam, pasimat nem zavarta. Ő enélkül is tudta/érezte, hogy szeretem. Inkább arra figyelj, hogyha vele vagy, mennyire figyel rád, mennyit foglalkozik/ hogy bánik veled. Ezekből már inkább meg tudod állapítani, hogy szeret-e. Vagy ülj le vele és próbáld megbeszélni ezt az egészet.
2008. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
81%
igazábol én is elgondolkédnak azon,hogy miért váltott egyedulire, talán picit rosszul is esne, de ez csak egy futo gondolat lenne, utána el is felejteném a dolgot, mert ha belegondolsz akkor tényleg nem fontos egy ilyen pitit dolog.Figyelj a barátod szeret téged, mert ha nem szeretne nem lenne veled...ugyan mi oka lenne máskulonben veled maradni...bármikor szakithatna, de nem teszi, mert szeret...de ez annyira nyomasto lehet a részére,hogy állandoan bizonyitania kell,hogy szeret, és foloeg,hogy ilyen "Msn képes" dologgal...hát ha te így szeretnéd, hogy bebizonyitsák az irántad érzett szerelmet,akkor valoszinuleg nem is vagy szerelmes, hanem csak unatkozol egyedul...egyébként természetesen tudom,,hogy semmit nem érek el vele,hogy irtam ide, sot senki semmit nem ért el aki írt ide, mert ennyire makacs embereknek mint te vagy kár tanácsot adni, ugyis mész a saját fejed után, pedi vedd már észre,hogy itt senki nem ad igazat neked. Bizonyára nagyon fiatal lehetsz(a kérdésedet elnézve), de ha majd felnosz,megérted ,hogy melyek a fontos dolgok az életben(semmiképp nem egy rohadt MSNkép)és biztos,hogy sokat fogsz még saját magadon rohogni,hogy miylen piti dolgokért voltál hisztis liba...
2008. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!