Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, hogy a párunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, hogy a párunknak közös kép legyen kint msn-en, vagy közösségi oldalakon? És ha egy csomó ideig közös van kint, utána meg vált, azért van okunk veszekedni, ha ez nekünk fontos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez az! Köszönöm! Valaki elérte azt amire nekünk 2 órányi győzködéssel nem sikerült! Köszi, hogy írtál utolsó válaszoló! Remélem eljutott az agyáig vagyis a helyéig...
2008. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
81%

Ez az elmúlt pár hét legvitatottabb kérdése....Ilyen egy baromságot...nem abból fog kiderülni, hogy szeret e, hogy van kinn közös képetek...Ez nem bizonyítás, ez tényleg a te hülyeséged..Nekem is két évig volt pasim, de sem neki, sem nekem nem volt közös képe egyik oldalon sem...Attól még tudtam, hogy szeret, és viszont, és mindenki tudta, hogy vagyunk egymásnak...

Ha ő el akar hagyni, vagy meg akar csalni, akkor úgyis megfogja tenni, ha van közös képetek msn-en, ha nincs..

Hány olyan nős ember van, akinek vannak fenn képek a feleségéről, közben meg szeretőt tart...

Gondolkozz el ezen egy picit...Ha meg ennyire nem bízol meg benne, és szegénynek mindig bizonyítani kell, akkor meg már rég nincs értelme a dolognak.

2008. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:
van agyam,nem csak helye..és nem hisztis liba vagyok,tudjátok?nem hülye sztori,mert annyi a lényege kb h egy pár csajnak azt hazudta msnen h nem vagyok neki,szakítottunk,meg majd mennek együtt bulizni...mint aki nem szeret,és mint akinek nem lassan 2éve van bnője...én nem vagyok makacs,csak több hónapig egyedüli kép volt kint neki is,nekem is,miután ezek kiderültek,közösre váltott,aminek nagyon örültem,mert ez nála tök jó jel...most meg vissza,amit igazából nem értek...eddig megfelelt a közös,most meg nem...vajon miért....egy csomó mkit letörölt az msnjéről és már nincs olyan akinek letagadhatna...de most mégis váltott...és nem hisztizek,kérdeztem vmit...tudom h eltúloztam,bocsánatot is kértem a barátomtól....De odaírtam az sms végére,h rosszul esik..szóval hibáztam is azzal h túlzásba estem,de nem oktalanul esik rosszul...lehet h azért vagytok ilyenek hozzám,mert nem ismeritek a helyzetet,az egész sztorit,a múltbéli dolgokat és a lelki világomat..lehet h túloztam,de van agyam,és nem vagyok hisztis liba,be tudom látni h hibáztam,be is látom...csak közbe van miért rosszul esnie és azt meg is mondom...
2008. okt. 31. 10:10
 54/72 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt pár hete egy ilyesmi hisztim a barátommal. Mert levette a kapcsolatban iwiwről, myvipről, s az msnbe se rakott ki rólunk képet. Szóval úgy éreztem már nem vagyok fontos neki. Erre én levettem minden képet, s azt mondta, hogy ez neki már sok volt. (hogy amiatt vettem le a képeket, mert levette a feliratot) De amúgy azért voltam ilyen, mert rég találkoztunk, és ez már csak olaj volt a tűzre. Neki teljesen mindegy, hogy fent van-e az a felirat, vagy nincs. Nekem nincs kint, csak kép kettőnkről. A pasik tényleg lényegesen kevesebbet foglalkoznak ezekkel a dolgokkal, mint mi csajok. De az állandó hisztire allergiásak. Figyelj oda, hogy ne vidd túlzásba, mert ezzel is romlásba viheted a kapcsolatot. :) Mi a barátommal másnap röhögve beszéltük meg ezt a dolgot. Utána pár nap múlva kitett rólam egy képet. Fel a fejjel, bízz a barátodban! :)
2008. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
köszi..próbálkozom...
2008. okt. 31. 11:01
 56/72 anonim ***** válasza:
84%

Megértem a problémád, és hogy nem tetszik, hogy átállította a kapcsolat részt. Egy kapcsolatban vannak problémák, amelyeket meg kell oldani, és ilyenkor nem az a megoldás, hogy átállítjuk a profilunkban azt a részt.

Szerintem a párod egy kicsit provokálni akart téged.

Látom sokan lehurrogják, de számomra és a barátomnak is fontosak a közös képek. Ezeken természetesen nem nyaljuk-faljuk egymást, egyszerűen csak együtt vagyunk. Büszkék vagyunk egymásra, a kapcsolatunkra, a szerelmünkre és ezt vállaljuk is.

Petranova

2008. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
nekem is ez a lényeg,köszönöm Petranova,te olyan jó vélazsokat szoktál adni!:)
2008. okt. 31. 11:13
 58/72 anonim ***** válasza:
50%
ez az emberek még nagyobb szarvat neki!nem szeretnék ezekhez az emberekhez tartozni, akik így élik az életuket!!!ilyeneken agyalnak...basszus!
2008. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:

kérdeztem vmit,sztem egész normálisan....

ha én nem vagyok normális,h ilyeneken agyalok,akkor ő az pl?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2008. okt. 31. 15:01
 60/72 A kérdező kommentje:
itt összesen 2 vagy 3 ember volt normális,aki értette is a problémám,a többiek nem zavarnak...mindegy h ki mit gondol rólam...
2008. okt. 31. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!