Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom. Eléggé kocka típus vagyok, nem járok el szórakozni, diszkóba ilyesmik, mert nekem nem jön be ez az "igyuk le magunkat" feeling. A lányok nem nagyon vesznek észre, mert nem vagyok egy Don Huan, de szerintem azért nem vagyok olyan gáz, hogy ne lehessen velem járni. Akiknél eddig bepróbálkoztam (2 lány, tudom, hogy ez semmi, és nem kellene elkeserednem, hogy nem jöttem be 2 lánynak, de valahogy annyira lelombozott a dolog, hogy a 2. lány óta nem is nagyon próbálkozok már, csak sápitozok...), azok mind leráztak (persze nem durván). Az 2. lány tavaly novemberben rázott le, azóta nem próbálkoztam senkinél. Viszont pár hónapja felfigyeltem a buszon egy lányra, aki nagyon tetszik nekem, azóta nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá, fel is vettem (álnéven) msnre, de valahogy mindig elkerüljük egymást, nem tudok ráírni. :S De talán nem is baj, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgyse lenne esélyem nála.


Ti mit tennétek a helyemben? udnátok adni valami tanácsot, hogy esetleg hol ismerkedjek (lehetőleg neten)?


2010. jún. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Ma bezséltem vele álnéven msnen, kérdeztem van-e barátja, aztmondta nincs, nem jön össze neki, meg hogy már hozzászokott. Nagyon erős késztetést érzek rá, hogy bepróbálkozzak nála, de baromira félek!! :S
2010. jún. 9. 23:11
 42/42 anonim ***** válasza:
Minél erősebb a késztetés, annál jobb! Ne legyél nyuszi, ne félj! :) Kérj tőle egy randit. Tudod, aki mer, az nyer. :)
2010. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!