Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom. Eléggé kocka típus vagyok, nem járok el szórakozni, diszkóba ilyesmik, mert nekem nem jön be ez az "igyuk le magunkat" feeling. A lányok nem nagyon vesznek észre, mert nem vagyok egy Don Huan, de szerintem azért nem vagyok olyan gáz, hogy ne lehessen velem járni. Akiknél eddig bepróbálkoztam (2 lány, tudom, hogy ez semmi, és nem kellene elkeserednem, hogy nem jöttem be 2 lánynak, de valahogy annyira lelombozott a dolog, hogy a 2. lány óta nem is nagyon próbálkozok már, csak sápitozok...), azok mind leráztak (persze nem durván). Az 2. lány tavaly novemberben rázott le, azóta nem próbálkoztam senkinél. Viszont pár hónapja felfigyeltem a buszon egy lányra, aki nagyon tetszik nekem, azóta nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá, fel is vettem (álnéven) msnre, de valahogy mindig elkerüljük egymást, nem tudok ráírni. :S De talán nem is baj, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgyse lenne esélyem nála.


Ti mit tennétek a helyemben? udnátok adni valami tanácsot, hogy esetleg hol ismerkedjek (lehetőleg neten)?


2010. jún. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok lány ugyanilyen kockatipus, ne add fel csak azért mert nem jöttél be rögtön az első kettőnek. :)

De ha párt keres az ember, azért néha nem ártana elmenni ide-oda, még ha nem is iszol, de egy kólával a kezedben elnézelődöl, hátha valami csajszi szemezni kezd veled.

2010. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek, suliba járok.
2010. jún. 9. 15:49
 13/42 anonim ***** válasza:

figyelj ha egy lány elé kerülsz:

- szedd össze minden bátorságodat

- öltözz elegánsan válassz hozzád illö cuccokat

- légy komunikativ tudj beszélni mindenkivel légy képben a világról

- és a legfontosabb légy határozott nem kell jól kinézned

- mindez elég hogy a nök 65%-a számára megnyerö légy

SOK SIKERT!

2010. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

nem lehet h.te vagy nagyon válogatós?

milyen csajok jönnek be?

2010. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Tényleg, mesélj álmaid nőjéről. Milyen lenne Ő?
2010. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

könyvtár!

ott vannak okos és szép lányok is.akik gyakran pont ilyen kockák,mint te..:)

ott tutira találsz magadnak csajt:D

2010. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Álmaim nője? XD


Mindig változó! :D


Most éppen az a lány álmaim nője, akit nemrég a bsuzon láttam, látok. Ma is láttam például hazafele, egy helyen száltunk le. De én olyan szinten iszkoltam hazafele, hogy az nemigaz. Meg mikor megláttam, hogy mögöttem áll, mikor szálltunk fel a buszra, hát nem kicsit voltam idges. :D


Egyébként álmaim nője egy szőke, babaarcú lány lenne, szóval egy ilyen plázacicus, de tudom, hogy olyan barátnőm soha nem lesz. :)

2010. jún. 9. 15:56
 18/42 anonim ***** válasza:
de át tudom érezni a helyzeted ugyan ebben a cipőben járok :D 21f
2010. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
egyszerü a válasz túl válogatós vagy ha egy ilyen növel jönnél össze amilyet leirtál sohasem szeretne csak kihasználta légy megfontolt "a jó csajok sose szépek és a szépek sohasem jók hozzád"
2010. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Akkor realizáljunk: Milyen a buszos lány? Szöszke, babaarcú? :)
2010. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!