Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom. Eléggé kocka típus vagyok, nem járok el szórakozni, diszkóba ilyesmik, mert nekem nem jön be ez az "igyuk le magunkat" feeling. A lányok nem nagyon vesznek észre, mert nem vagyok egy Don Huan, de szerintem azért nem vagyok olyan gáz, hogy ne lehessen velem járni. Akiknél eddig bepróbálkoztam (2 lány, tudom, hogy ez semmi, és nem kellene elkeserednem, hogy nem jöttem be 2 lánynak, de valahogy annyira lelombozott a dolog, hogy a 2. lány óta nem is nagyon próbálkozok már, csak sápitozok...), azok mind leráztak (persze nem durván). Az 2. lány tavaly novemberben rázott le, azóta nem próbálkoztam senkinél. Viszont pár hónapja felfigyeltem a buszon egy lányra, aki nagyon tetszik nekem, azóta nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá, fel is vettem (álnéven) msnre, de valahogy mindig elkerüljük egymást, nem tudok ráírni. :S De talán nem is baj, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgyse lenne esélyem nála.


Ti mit tennétek a helyemben? udnátok adni valami tanácsot, hogy esetleg hol ismerkedjek (lehetőleg neten)?


2010. jún. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
:DD LoL
2010. jún. 9. 17:51
 32/42 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy barátaid sincsenek. Nekem is csak 1 van akit kb 2 hetente látok. Akkor ez már 110%-os egyezés. :D

Egyébként gáz, hogy ilyen vagyok de akkor megnyugodtam, hogy van más is aki ilyen.

2010. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

:DD


És te sem mersz odamenni, ahhoz a lányhoz, akit a buszon kiszemeltél? :D

2010. jún. 9. 17:59
 34/42 anonim ***** válasza:
Már kb 1 éve látom minden nap de valahogy nem merem leszólítani. Pontosabban 1 helyen szállunk fel de mindig ott van vele 5 barátnője. Ha egyedül lenne akkor talán talán erőt vennék magamon és leszólítanám de így nagyon gázos.
2010. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon szerény, visszafogott, csöndes lány tehát biztos nem küldene el bunkón de nem merek lépni.
2010. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Ismerős.


Mondjuk az én kiszemeltem mostanában nem is azzal a busszal jár, amivel én, hanem azthiszem egy későbbivel sajnos. Pedig múltkor olyan volt, mint ha rám mosolygott volna, de lehet, hogy csak én hiszem úgy. Aztán ma azzal a busszal jött haza, amelyikkel én, előtem ült, egész úton őt bámultam. :$ <3 Amikor megláttam a háammögött még az állomáson, ahol felszálltunk úgy elkezdett dobogni a szívem, hogy azthittem ott elájulok...és az jutott eszembe, hogy ez valamiféle jel, mert egész héten őt vártam, hogy láthassam, erre pont az utolsó napon (nekem utolsó, mert holnap gyakszi :/) találkozunk, egyből az jutott eszembe, hogy le kell szólítanom, hiszen ez egy jel, de csak nem mertem, pedig egyedül volt, csak most én nem volta, mert a debil osztálytársaim is ott randalíroztak. Aztán ugyanott szállt le, ahol én, én udvariasan előreengedtem, de aztán annyira zavarbajöttem, hogy keresztülvágtam az úttesten, és rohantam haza. Így utólag rájöttem, hogy kár volt, de most már mindegy, mert szerintem örökre elveszítettem a lehetőséget, hogy kapcsolatba kerülhessek vele. Talán majd jövőre fogom még látni. :) És akkor most jön a poén! :D Hazasiettem, átvedletem, lementem a bankba felvenni a pénzemet. Hazafelé tartok, amikor megpillantottam az anyukáját, amint tolat ki a kocsival a házuk elől a parkolóból. Még rám is nézett(az anyukája). Na ezt én megint csak egy jelnek vettem. :$ Biztos hülyeség, de én ezeket akkor is valamiféle égi jelnek veszem. :)

2010. jún. 9. 18:19
 37/42 A kérdező kommentje:

Hallod!


Ez a lány is szerény, visszafogott. Legalábbis én annak nézem. Ugye nem egy lányra hajtunk? XD

2010. jún. 9. 18:20
 38/42 anonim ***** válasza:
Egyébként azt már megfigyeltem, hogy az ilyen pasiknak mint mi csak a szerényebb csajok tetszenek. Én frászt kapok a plázacicáktól meg a ribiktől.
2010. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Én járnék plázapicicával is, de ha választani kellene, hogy egy plázacicáva vagy a "buszos" lánnyal járjak-e, akkor a "buszos" lányt választanám! :)
2010. jún. 9. 18:29
 40/42 anonim ***** válasza:

Na, az a csaj, aki azt mondta, hogy egyetem vagy fősuli, hát, az olyan is volt...

Legközelebb meg igenis, tessék oda menni ahhoz a lányhoz! Kit érdekelnek az osztálytársaid? Ők tuti, hogy nem mernék megtenni. Bátorság! ;)

2010. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!