Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom. Eléggé kocka típus vagyok, nem járok el szórakozni, diszkóba ilyesmik, mert nekem nem jön be ez az "igyuk le magunkat" feeling. A lányok nem nagyon vesznek észre, mert nem vagyok egy Don Huan, de szerintem azért nem vagyok olyan gáz, hogy ne lehessen velem járni. Akiknél eddig bepróbálkoztam (2 lány, tudom, hogy ez semmi, és nem kellene elkeserednem, hogy nem jöttem be 2 lánynak, de valahogy annyira lelombozott a dolog, hogy a 2. lány óta nem is nagyon próbálkozok már, csak sápitozok...), azok mind leráztak (persze nem durván). Az 2. lány tavaly novemberben rázott le, azóta nem próbálkoztam senkinél. Viszont pár hónapja felfigyeltem a buszon egy lányra, aki nagyon tetszik nekem, azóta nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá, fel is vettem (álnéven) msnre, de valahogy mindig elkerüljük egymást, nem tudok ráírni. :S De talán nem is baj, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgyse lenne esélyem nála.


Ti mit tennétek a helyemben? udnátok adni valami tanácsot, hogy esetleg hol ismerkedjek (lehetőleg neten)?


2010. jún. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%

ajánlok egy oldalt neked: www.casanovavideok.hu

talán itt megtalálod amit keresel én is hasonló cipöben jártam! Sok sikert és kitartás!

2010. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
egy kérdés:mért álnéven?ez hülyeség!vedd fel normális néven!jobban fogja értékelni tuti...2.ha igy állsz hozzá hogy biztos nem fogok neki tetszeni szöveggel,és ezért nem próbálod meg,akkor biztos hogy semmi esélyed nem lesz egy kapcsolatra!egy kis bátorság kell!;)
2010. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Hát figyelj - sok múlik a hozzáállásodon :)


Régen sok nő csak barátként tekintett rám meg elutasítottak - azóta a tapasztalatok alapján továbbfejlődött a személyiségem, ez volt 18 éves koromban és utána az a lány aki tetszett nekem és elkezdtem vele ismerkedni minden esetben összejöttem vele - utána rájöttem hogy ez nem tesz boldoggá - nem is voltak tartós kapcsolataim - szóval 100x inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban. És most jutottam el arra a szintre hogy megtaláltam a tökéletes párom :)


Neked is valahol el kell kezdeni, legyen tapasztalatod - tudd mit akarsz és akkor a jó irányba fejlődsz - idővel befogod vonzani a hozzád illő lányt.


El a géptől! - Vagy pedig keress kocka csajokat :)

Nekem van 2 wow os csaj ismerősöm mind a 2 bombajó nő - nem is gondolnád róluk h wowoznak :P


Vagy pedig kezdj el valami hobbit, ami feljeszti a személyiséged

22F

2010. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

A neten szeretnél ismerkedni? Na, ne. Azt már azért mégse. Annak mi a varázsa? :)

Tudod, nem kell leinnod magad. Bedobsz egy sört (egy sört!), és máris oldottabb a hangulat, ha gátlásaid vannak. Azért, néha járj el a haverokkal ide-oda. Hívd meg a kiszemelt lányt valamire. A lány megissza veled, közben beszélgettek. Na, csak bátorság! :) És lesz párkapcsolatod. Nem vagy elkésve, ilyenről szó sincs. Ügyesen, bátran! :)

2010. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzunk még valamit! :)


Haverjaim nincsenek, akikkel eljárogathanék ide-oda.

2010. jún. 9. 15:42
 6/42 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy?

amúgy én detto ugyanilyen vagyok,csak lányban:)

21/L

2010. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Akkor hát, ne tétlenkedj. Ha van egy vagy két jó barátod, már az is nagyon jó. Nem hiszem el, hogy egyáltalán nincs. Húsz éves vagy, az sok idő. :) Szurkolok ám Neked! :)
2010. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
BAZ megye. PM-ben cserélhetünk MSN-t, ha gondolod.
2010. jún. 9. 15:46
 9/42 A kérdező kommentje:
Egy gyerekkori barátom van, de vele sem tartom már pár éve a kapcsolatot.
2010. jún. 9. 15:47
 10/42 anonim ***** válasza:

szüleiddel élsz?

suliba jársz?

2010. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!