Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz vegre parkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz vegre parkapcsolatom?

Figyelt kérdés
ugy erzem mintha nem szeretnenek engem a pasik de nem tudom,hogy mert.a kulsommel nem gondolom hogy problema lenne es probalok rendes csaj is lenni.akkor nem tudom mert nem jon nekem ossze egyetlen probalkozas sem.a fiu osztatytarsaim sokat cikiznek,vesztesnek erzem magam es mar probalkozni sem merek a fiuknal mert felek a kudarcotol
2009. febr. 17. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2009. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne siess..meglatod nemsokara akad valaki,addig is menj bulizni erezd jol magad szorakozz s ne gondolj a pasikra.Csinald azt ami jol esik,ami energiaval tolt fel,hogy legyen mindig jokedved,s ez vonza a pasikat...Meglatod a tobbi jon magatol csak bizz benne..sok sikert!:)
2009. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15eves vagyok de meg sose volt pasim:P
2009. febr. 17. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen lehetne valódi problémád is! Ez hülyeség, ezen problémázni ennyi idősen! Bőven ráérsz még! Nekem se dőlt össze a világ, hogy 23 évesen volt az 1. kapcsolatom.
2009. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne görcsölj rajta, és kialakul körülötted az élet:)

Próbáld meg kicsit sodortatni magad ez ügyben, nem pedig saját magad vezetni az utad.

Hidd el, ha nem gondolsz rá, nem koncentrálsz rá, akkor előbb utóbb úgyis összejön:)

2009. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A te korod beli fiúk még nagyon gyerekek. Ne velük próbálkozz. És még fiatal vagy ahhoz, hogy kétségbe ess. Kitartás és megtalál a szerelem.
2009. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ennyit változott volna a világ 3 év alatt?!

Nekem 18 éves koromban volt először barátom (vagyis azon a nyáron töltöttem a 19-et), ennek már 3 éve. Idén nyáron lesz 4. Addig nem is érdekeltek igazán a srácok, nem foglalkoztam ilyesmikkel, és egyáltalán nem éreztem, hogy bármiről is lemaradtam volna. Nem volt sok párkapcsolatom, de nem is hiányzott. Most megtaláltam - úgy érzem - azt, akire mindig is vártam, ő a 4., de remélem, nem lesz kívüle más. :)

Szóval szerintem semmivel sem vagy elkésve.

2009. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 éves múltam, mikor először végre lett párkapcsolatom. Egész addig egy vesztesnek éreztem magamat, az osztályomban már csak a selejtek voltak szüzek rajtam kívül, mindenki már összevissza szexelt meg pasizott/csajozott, én meg csak álltam szerencsétlenül, tehetetlenül. Aztán összejöttem az első barátnőmmel, aztán a másodikkal, akibe bele is szerettem. Utólag tudtam meg, hogy valójában (nem egó, mások mondták) egy iszonyatjó pasi vagyok, csomó mindenkinek bejövök, csak féltek kezdeményezni, mert azt hitték hogy simán lerázom őket. Tedd félre a rossz kedvedet, legyél laza, sodródj az árral. 15 évesen semmiről sem vagy lemaradva.
2009. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat maris jobban erzem magam,csk eddig azt lattam hogy majdnem mindenkinek van pasija/csaja vagy legalabbis alakul valami,es nekem semmi se jon ossze,de mostmar nem erzem annyira egyedul magam,kossz!
2009. febr. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!