Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt csináljak, h végre legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csináljak, h végre legyen egy normális párkapcsolatom?!

Figyelt kérdés
Lassan egy éve,h véget ért egy komoly kapcsolatom és azóta nem találok egy "normális" pasit!az egyik csak hallogatta 10hónapon keresztül az egészet, a másiknak meg mellettem barátnője volt!Mit csináljak,h végre találjak egy olyan srácot aki komolyan gondolj velem!?
2009. júl. 12. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni, és tuti összeakadsz valakivel. Ha pesti vagy, a gödör klubot ajánlanám az 5. kerületben, az Erzsébet téren.
2009. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt annyi sokhelyen megtudod tenni! Pl. Bulik, Bármiféle szórakozóhelyen, netán neten keszetül, barátok által hátha ajánlanak neked valakit! STB STB


CSAK ADD MAGAD ÉS NE MÁST!!

2009. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok de nem hinném hogy discoban talál az ember normális komoly kapcsolatot....:(
2009. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18f
2009. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
szedj meztelenül epret!
2009. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia! Igazság szerint szerintem a legkönnyebb úgy, hogy a környezetedben keresgélsz.Barátok, ismerősök, barátok ismerősei. (Ezt én is tanácsként kaptam, mert nekem az előző kapcsolatom 5éve ért véget, s azóta nem volt barátnőm, mert az a csaj elég csúnyán bánt el velem, majd mire eljutottam oda h szeretnék, azóta nincs hozzá partner:( ). Remélem tudtam segíteni!

18F

2009. júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na már megint olyat fogok írni, ami tutira nem fog tetszeni.


Ilyenkor nagyon valószínű, hogy az ok mélyebben van, és a kérdezőben.


Kedves Kérdező!


Az lehet, hogy a felszínen szeretnél kapcsolatot, tudat alatt azonban nem, ezért megteszel mindent, hogy ne legyen? Sok ilyen esetet láttam. Akinek tényleg kell a kapcsolat, annak lesz is. Akinek nem kell, annak pedig rengeteg módja van rá, hogy elkerülje.


A teljesség igénye nélkül, hátha valamelyik ismerős:

- Amikor kezdene komolyra fordulni, minden jelentkezőben találsz valami kivetnivalót, ami miatt mégsem Ő az igazi.

- Teljesíthetetlen elvárásaid vannak.

- A választottadról kiderül, hogy foglalt, vagy nem az, de Ő éppen nem akar komoly kapcsolatot, még nem gyógyult ki az előzőből.


Etc. etc. etc.


Ha a női energiáid, az önértékelésed rendben van, nincsenek rejtett kötődéseid, amik megakadályozzák az új kapcsolat kialakulását, akkor az menni is fog. (Igen, a csúnyáknak is. Igen, még a féllábúaknak is. És nem, nem viccelek.) Keresd meg a valódi okot, ami Benned lesz. Ott kapirgálj, és meglesz a megoldás! (Ha írsz privátban, beszélgethetünk erről bővebben is.)

2009. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsonak:

ha 5 éve ért véget az a komoly kapcsolatod és most 18 éves vagy.. akkor 13 évesen történt veled ez az egész?

2009. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
.. ne add fel!
2009. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, él-e még ez a kérdés, de nekem is egy 5éves kapcsolatom ért véget pár hónapja (25 vagyok). Sokáig azt gondoltam, hozzám férfi még csak ne is szóljon...aztán most úgy vagyok vele, ha van kedvem és alkalmam flörtölni, akkor azt teszem. Ha többhez is van kedvem, hát azt is megteszem (természetesen nem minden jött-menttel :) )! Fiatal vagyok, egyedülálló, miért ne?! Ha pedig jön valaki, akivel minden jó és szép, akkor nem bánom, lehet belőle valami. Ha nem, nem. Nem erőltetem, és lásd, nagyon boldog napokat élek meg!

Na görcsölj, a következő Ő úgyis akkor jön, amikor készen állsz rá. Előbb nem. Érezd hát jól magad, ha kell, egyedül is! Sok kalandot, és legalább egy szuper pasit kívánok neked :)

2009. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!