Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne így (normális)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne így (normális) párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Van egy velem született testi hibám, régen sokat bántottak miatta, de nem zavar már, megszoktam, hogy az utcán az ismeretlenek beszólnak. A lényeg az, hogy emiatt, nagyon nehezen megy az ismerkedés... néha nem tudom, hogy egy srác azért bámul, mert tetszek, egyáltalán lehet-e ilyen, vagy csak röhögne rajtam. Sok barátom van, nekik már fel se tűnik, de az idegenekkel bajba vagyok:S Hogy ismerkedjek így, lehet-e egyáltalán? Eddig egy párkapcsolatom volt, de aztán a srác hirtelen dobott... Már annyira bizalmatlan tudok lenni, hogy változtassak? Mit tehetnék? 17/L
2009. aug. 27. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátom,aki beteg,ennek ellenére ő az egyik legjobb barátom.Sajnos legtöbb ember csak nevet a másikon,holott nem is ismeri.Az ilyenekkel nem kell foglalkozni,bár nehéz,de ne figyelj rájuk.Ennek ellenére legyen pozitív kisugárzásod és hidd el,közeledni fognak feléd.


22/L

2009. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm akinek úgynacsak vele született betegsége van. Ő sem tud ezen változtatni. Neki oda kell figyelnie magára.Engem sosem zavart, hogy ő olyan amilyen. Elfogadom és számomra akkor is értékes ember. Ne aggódj lesz olyan aki elfogad így is. Sokan vannak olyanok akik a testi, szellemi hibákat nem tudják elfogadni. Félnek attól, hogy esetlegesen lenézik őket mások ha egy ilyen párjuk van. Tudod azok szegényebbek lesznek egy érzéssel, élménnyel.

Légy magabiztos.

2009. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon helyesen teszed, hogy nem figyelsz mások beszólására... Lehet, hogy testi hibád van, de nekik sokkal súlyosabb a gondjuk, mert náluk az agyukban kattant el valami.

Sajnos azt tényleg nem tudod eldönteni, hogy ki miért néz meg, de legyen csak pozitív kisugárzásod, mosolyogj, látszódjon, hogy boldog vagy :)


Az jutott eszembe, hogy írtad, sok barátod van: biztosan megbízol valamelyikben annyira, hogy tőle kérj tanácsot! Nem tud-e ajánlani egy fiút neked, mert elérkezettnek látod az időt. Ez a barát fel is készítheti a "jövendőbelit", hogy óvatosan bánjon Veled, mert bizalmatlan vagy korábbi csalódás miatt. Biztosan segítenek ;)


Sok sikert és boldogságot! :)

2009. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok:) próbálok mindig mosolyogni, csak néha nehéz. de megpróbálok hinni:)
2009. aug. 27. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!