Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy végre elkezdtem élvezni az életet, erre belecsöppen valaki, akinek nem kellene?

Figyelt kérdés
Mondtam magamnak, hogy nem pasizok, erre tessék. Rámtalált egy, aki ráadásul nem is közömbös a számomra... Megint a szenvedés vár, érzem :S
2011. nov. 13. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ÓÓ ha engem a lányok találnának be így...
2011. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell bele menned. Ha eldöntötted akkor mért másznál bele? Tudom, tudom, mondani könnyű, de mikor betámad a Casanova más a helyzet... Sajnos ez van, hiányzik a céltudatosság a nőkből. (belőlem is) De azért próbálj harcolni ellene (ha akarsz) ha meg nem tudsz (vagy nem is akarsz) akkor meg legalább a negatív hozzáállásodon próbálj változtatni, mert nem biztos, hogy megint a szenvedés vár. Bulinak fogd fel, érezd jól magad vele, de csak addig amíg te akarod. Mihelyst látod, hogy át akarja venni az irányítást lépj le, telefon kikapcs, szűnj meg 2-3 napra, majd észbe kap. Te legyél az első számú, a munkád, a tanulás, a karriered vagy a gyereked, (vagy ami van) akármi csak ne ez a manusz. Ha nem ájulsz el tőle látványosan akkor nem lesz gond. (remélem)
2011. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént, de nekem eszembe se jutott ilyen, hogy szenvedni fogok. Ilyen hozzáállással szerintem állj apácának...
2011. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!