Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK! Elkezdtem rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Elkezdtem rá haragudni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik. Két hetente vagy havonta járnak majd haza. Ahogy tudnak. Első hét nehéz volt, de ki tudtam menni hozzá. Aztán ő jött haza mert 3 szabadnapjuk volt.


Most hogy visszament elkezdtem rá haragudni. Mint egy rossz kislány komolyan :S Dühít hogy miért vállalta el a melót, miért hagyott itt stb. Minden nap beszélünk, és nem a világ végén dolgozik ráadásul sok pénzt kap. Csak nyárra ment ki elvileg de mégis tudat alatt bennem van hogy itt szenvedünk mind a ketten, sz.r nyár van előttünk, és ez "miatta".


Mit tehetnék ez ellen az érzés ellen? Létszi beszéljétek ki a fejemből!!!!


23/l


2011. jún. 14. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
te mért nem mentél vele?
2011. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy Magyarország sajna olyan hely ahol munkahely alig, nyári munka ami jól fizet pláne, így jó h kiment. Pénzt is keres, gondolom nyelvet is gyakorol és ami a legfőbb, ha a kapcsolatotok kiállja az ilyesfajta megpróbáltatásokat, attól csak erősebb lesz. Mint amikor Papám katona volt és mamám 2 hetente ment hozzá és ez 2 évig tartott.

Te meg használd arra az idődet h minél többet lógj a barátokkal, és ne haragudj rá, tudom, hogy nehéz, de nem azért ment el mert nem szeret, hanem mert a szerelemből nem lehet megélni sajna. Főleg nem Mo-on.

2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden vágyam az lett volna hogy kimenjek vele. És ő is szerette volna. De nem volt se munka nekem se szállás. Kemény fizikai melót végeznek. Így néha tudom meglátogatni. Az út hosszú, nehéz odajutni és költséges. A pénz megoldható az idő sem számít, csak nehéz összeegyeztetni a szállásadóval. Max hétvégén mehetnék, de a közlekedés nagyon rosszul van megoldva :S
2011. jún. 14. 23:07
 4/8 A kérdező kommentje:
23:05 igazad van :)
2011. jún. 14. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyunk..

de én nem haragszom..miért kéne...

miattunk teszi.a jövőnk miatt.ne haragudj rá,mindkettőtök érdeke.nekem egy pillanatra sem volt negatív gondolatom.

próbálj túllépni ezen:)

L22

2011. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt :(
2011. jún. 14. 23:30
 7/8 furunkulusaseggemen válasza:
ÜSD MEG!
2011. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyi erővel ő is haragudhatna rád, hogy ha már elvileg szereted, akkor miért nem mész utána és laksz vele ott...főleg ha jobb pénzt kap...kompromiszumok..ez van..nyilván hasonló helyzetben te is mennél, és ő is engedne téged...ha meg nem akkor jogos
2011. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!