Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom. Eléggé kocka típus vagyok, nem járok el szórakozni, diszkóba ilyesmik, mert nekem nem jön be ez az "igyuk le magunkat" feeling. A lányok nem nagyon vesznek észre, mert nem vagyok egy Don Huan, de szerintem azért nem vagyok olyan gáz, hogy ne lehessen velem járni. Akiknél eddig bepróbálkoztam (2 lány, tudom, hogy ez semmi, és nem kellene elkeserednem, hogy nem jöttem be 2 lánynak, de valahogy annyira lelombozott a dolog, hogy a 2. lány óta nem is nagyon próbálkozok már, csak sápitozok...), azok mind leráztak (persze nem durván). Az 2. lány tavaly novemberben rázott le, azóta nem próbálkoztam senkinél. Viszont pár hónapja felfigyeltem a buszon egy lányra, aki nagyon tetszik nekem, azóta nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá, fel is vettem (álnéven) msnre, de valahogy mindig elkerüljük egymást, nem tudok ráírni. :S De talán nem is baj, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgyse lenne esélyem nála.


Ti mit tennétek a helyemben? udnátok adni valami tanácsot, hogy esetleg hol ismerkedjek (lehetőleg neten)?


2010. jún. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
sztem is túl nagyok az igényeid
2010. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

A buszos lány nem olyan, mint az "álmaim nője".


Barna hajú, szemüveges, karcsú, de az arca szerintem gyönyörű, nekem legalábbis nagyon nagyon tetszik! :) :$ <3

2010. jún. 9. 16:14
 23/42 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet az előttem írókkal. Én szőke vagyok és babaarcú. A barátom úgymond "kocka". Nem igazán járunk sehova( bár ebbe benne van az is, hogy mind 2en tanulók vagyunk és nincs keret). Visszatérve a témára, sztem regizz néhány párkereső oldalon. Am linkelnél magadról képet? Légyszi! Vagy küldj privibe:)

19/L

2010. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Őőő, bocsi de nem. :S


Eléggé óvatos vagyok az emberekkel, csak azoknak mutatok képet, akikben megbízom, mert ért már jó pár csalódás az életben, olyanok csaptak be, akiket barátnak hittem. Ezekután szépen "páncélt növesztettem magam köré" és nem nagyon bízom senkiben, csak akit tényleg jól ismerek.


Ha adsz MSN-t ott esetleg mutatok, de itt nem. Remélem nem gond.

2010. jún. 9. 16:24
 25/42 anonim ***** válasza:
írd le privát üzibe az msn-ed felveszlek:)
2010. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

vedd fel a csajt msnre... nem csak álnéven...:o

egy próbát megér.:D

ne félj a kudarctól, mert ha nempróbálod meg, akkor úgyis csak bukod az egészet.:o

2010. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

MSN címem elküldve. :)


Én felvenném MSN-re valódi néven, de félek. Ő gimnáziumba jár, én szakképzőbe, nemhiszem, hogy egy szakmunkás tanulóval járna...:S

És ha mondjuk fel is veszem, és ő elutasít, akkor még az is lehet, hogy elmeséli a barátainak, hogy én bepróbálkoztam nála, és akkor én lennék a bazári majom a városban. Ezt nem akarom.

2010. jún. 9. 16:49
 28/42 anonim ***** válasza:
Nehogy már az iskolai végzettségen múljon! :) Én is gimnazista leányzó vagyok, de Nekem az a legutolsó, hogy milyen iskolába jár a fiú, mit tanul. Ha meg van a magához való esze, értelmes, kedves, akkor nincs probléma. Te pont ilyennek tűnsz. Egy rendes fiúnak, simán lehet esélyed! :)
2010. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Pedig, akár hiszed, akár nem, a 2. lány, akinél bepróbálkoztam, ő ilyen volt. Megmondtam neki, hogy szakmunkásképzőbe járok, aztán onnantól kezdve le voltam ejtve, mert neki csak olyan fiú kell, aki egyetemet vagy főiskolát végzett.
2010. jún. 9. 17:23
 30/42 anonim ***** válasza:

Az a lol ebben, hogy amit leírtál 100%-ig illik rám.

20 éves vagyok, mondhatni kocka, nem járok bulizni, 2 lánynál próbálkoztam de nem jött össze és tetszik egy lány akit minden nap látok a buszon. Ekkora véletlent. Megáll az eszem.

2010. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!