Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy tűnik tönkrement a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik tönkrement a házasságom. Van visszaút? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A történet kb 1 hónapja kezdődött. A férjem egyik este kapott egy sms-t, épp vele voltam kérdeztem ki az, azt mondta a vásárlásról jött meg az sms. Kb 1 perc múlva láttam, hogy "sutyiban" nyomkodja a telefonját=sms-t ír. Megkérdeztem, hogy mi lenne ha elmondaná, hogy ki írt este fél nyolckor, amiről én nem tudhatok. Á csak ez meg az, semmi komoly stb.Aztán a következő héten a tudomásomra jutott hogy telefonálgat, sms-ezget egy lánnyal, aki nála volt nyári gyakorlaton, persze mindzet a hátam mögött. Mikor kiderült számon kértem, hogy ez mi és mire jó, illetve mondtam, ha menni akar tessék. Erre közölte, hogy ő nem akar menni, én vagyok paranoiás, és elege van abból, hogy azt akarom, hogy mindenről beszámoljon, és ez a lány senki, csak egy volt diák, akivel még barátinak sem mondható a kapcsolat, és igen, néha szoktak telefonálni, de ebben nincs semmi rossz, én vagyok a házisárkány. Aztán tegnap borzasztóan sokat szarakodott a net, ki-be lépkedett miközben a freemail-jeimet akartam megnézni, és egyszer csak láss csodát, bejelentekzik a freemail, egy számomra idegen fiókkal és benne egy üzenet attól a lánytól. Na ekkor kiborultam, ugyanis a fiókcím az én kedves kis férjem kedvenc együttesének egy albumcíme. Nem tartott sokáig összerakni, hogy csinált egy titkos email címet, hogy nyugodtan tudja tartani vele a kapcsolatot a hátam mögött. Ekkor közöltem vele a tényeket és hogy befejezettnek tekintem a házasságunkat, nem tudok együtt élni egy hazug emberrel. Ő könyörgött, hogy ne tegyem ezt, higgyem el hogy nem csalt meg, ő nem akar semmit a lánytól, bár arra nem tudott magyarázatot adni, hogy akkor mindezekre a hazugságokra miért volt szükség. Egyenlőre ott tartok, hogy óriásit csalódtam benne, borzasztóan érzem magam, hogy így hülyére vett. A végére odáig jutottunk, hogy igazam van, de higgyem el ő semmi rosszat nem csinált, bocsássak meg stb. Mit tegyek?Tényleg én reagálom túl a dolgokat? Ja és a slusszpoén? 6 hónapos terhes vagyok az első babánkkal.
2008. szept. 24. 06:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Amennyiben tényleg te vagy az alső válaszoló, akkor meg pláne nem értelek...de mostmár nem is érdekes, hiszen nem segíteni akarsz, hanem mégegyet belémrúgni.
2008. szept. 24. 19:27
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Általánosságban annyit mondanék hogy minél előbb olvasd el

Gary Chapman: Egymásra hangolva - az öt szeretet-nyelv a házasságban c. könyvét ha még nem olvastad.

Szerintem tuti adni fog pár jó tippet, nagyon jó könyv.

Egy próbát megér mielőtt tovább romlik a helyzet, vannak hasonló esetek a könyvben is leírva.

2008. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, csak segíteni akartam a legelső válaszommal!

Nem tudom, hogy hogyan döntöttél! Nem is írtam, hogy tudom (14. válasz), de láttam olyan választ ami a "gyerek érdekében" (!!!???) válásra buzdít! Lehet, hogy Te már

döntöttél (ez kérdés, nem állítás) és azért pontoztál le?

Engem csak a lepontozás bosszantott, amivel rontottad a hitelemet (nem banki hitelre gondolok)! Ne haragudj!

A két- vagy akár több diploma olyan, mint a svájci bicskán az olló: van, de mit ér... Lehet vele dicsekedni!

Nyugodtan lepontozhatsz!

Ha majd döntesz, hogy mit csinálj, biztosan jó döntés lesz (bármit is fogsz dönteni); IV. szintű (lásd: OKJ)

képzettséggel (szerinted!) kizárt a rossz döntés lehetősége!

1. és 14. voltam.

Sok sikert! (gondolom ezt nem is kellene kívánni, mert tévedhetetlen vagy)

Szia!

2008. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak utoljára: én nem adtam senkinek pontokat, mert nem szoktam. az pedig hogy másoknak mia véleménye, tőlem független. A többihez...no comment!
2008. szept. 25. 08:50
 25/27 anonim ***** válasza:
én vagyok a 2.válaszoló,bocs de én nem irtam neked semmi rosszat.a második volt a válaszom és semmi több,ugyhogy a nevemben meg senki ne irogasson.
2008. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak: én az első, a tizennegyedik és az utolsó előtti (Te vagy az utolsó) válaszoló vagyok. Nem írtam a helyedben semmit! Ezt a túl iskolázott kérdező találta ki! Jó lenne ha végig elolvasnál mindent mielőtt egyetértenél egy hamis kommenttel!

(Nagyon rossz, hogy mindent túl kell magyaráznom, mert a

túloktatottak nem értik meg a válaszokat!)

2008. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

huh, micsoda csatarozas...kozben a valos problema teljesen feledesbe merul.....


azert en kivancsi lennek, mi lett a tortenet vege

2009. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!