Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tönkrement párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tönkrement párkapcsolat kijavításához milyen szakemberhez kell fordulni?

Figyelt kérdés
megcsaltak és úgy érzem talán meg tudok bocsájtani de nem vaygok biztos semmibe...milyen szakember foglalkozik ezzel?
2010. aug. 27. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Cupido
2010. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyivel nem kerülsz fel fuckyeah-ra első!
2010. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hat ha egy megcsalast meg tudsz bocsajtani...nem tudom...vmi komoly doki....jobb ha mielott belemessz a bekulesbe elgondolkodsz azon,hogy miert csalty meg a parod? mit nem kapott meg toled? es meddig fog huseges maradni?...amugy meg pszichologus helyrerak sztem :)
2010. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehez nem orvos kell, hanem teljes megbocsájtás amit magadban kell lerendezned.

Én is bocsátottam meg megcsalást, de ez csak akkor működhet ha megnyugszol és nem gyanakodsz folyton utána, ami nagyon nehéz:) De ha sikerül, azt csak magadnak köszönheted.

Persze nem árt előtte átgondolnod néhány dolgot...: Miért csalt meg? Milyen súlyos volt a megcsalás? Képes leszel megbízni benne? MEgbízhatsz benne, vagy át fog verni? Valóban megbánta? És vajon képes leszel-e arra, hoyg ne vágd a fejéhez minden alkalommal ha veszekedtek?

2010. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poetic ***** válasza:

Pszichológushoz, párterápia...bár én úgy gondolom az ilyen jellegű problémát kettőtöknek kellene megoldani. Természetesen az sem mindegy mennyi idősek vagytok. 18 évesen, ha nem megy nem kell rajta feltétlen rágódni. Felnőttebb korban, jó néhány éves kapcsolatnál lehet érdemesebb "nagyobb energiát" fektetni a helyrehozásába.


A megbocsájtásnál fontosabb az, hogy meg tudsz-e benne újra bízni...ha ez nincs meg nem hiszem, hogy menni fog.

2010. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!