Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy tűnik tönkrement a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik tönkrement a házasságom. Van visszaút? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A történet kb 1 hónapja kezdődött. A férjem egyik este kapott egy sms-t, épp vele voltam kérdeztem ki az, azt mondta a vásárlásról jött meg az sms. Kb 1 perc múlva láttam, hogy "sutyiban" nyomkodja a telefonját=sms-t ír. Megkérdeztem, hogy mi lenne ha elmondaná, hogy ki írt este fél nyolckor, amiről én nem tudhatok. Á csak ez meg az, semmi komoly stb.Aztán a következő héten a tudomásomra jutott hogy telefonálgat, sms-ezget egy lánnyal, aki nála volt nyári gyakorlaton, persze mindzet a hátam mögött. Mikor kiderült számon kértem, hogy ez mi és mire jó, illetve mondtam, ha menni akar tessék. Erre közölte, hogy ő nem akar menni, én vagyok paranoiás, és elege van abból, hogy azt akarom, hogy mindenről beszámoljon, és ez a lány senki, csak egy volt diák, akivel még barátinak sem mondható a kapcsolat, és igen, néha szoktak telefonálni, de ebben nincs semmi rossz, én vagyok a házisárkány. Aztán tegnap borzasztóan sokat szarakodott a net, ki-be lépkedett miközben a freemail-jeimet akartam megnézni, és egyszer csak láss csodát, bejelentekzik a freemail, egy számomra idegen fiókkal és benne egy üzenet attól a lánytól. Na ekkor kiborultam, ugyanis a fiókcím az én kedves kis férjem kedvenc együttesének egy albumcíme. Nem tartott sokáig összerakni, hogy csinált egy titkos email címet, hogy nyugodtan tudja tartani vele a kapcsolatot a hátam mögött. Ekkor közöltem vele a tényeket és hogy befejezettnek tekintem a házasságunkat, nem tudok együtt élni egy hazug emberrel. Ő könyörgött, hogy ne tegyem ezt, higgyem el hogy nem csalt meg, ő nem akar semmit a lánytól, bár arra nem tudott magyarázatot adni, hogy akkor mindezekre a hazugságokra miért volt szükség. Egyenlőre ott tartok, hogy óriásit csalódtam benne, borzasztóan érzem magam, hogy így hülyére vett. A végére odáig jutottunk, hogy igazam van, de higgyem el ő semmi rosszat nem csinált, bocsássak meg stb. Mit tegyek?Tényleg én reagálom túl a dolgokat? Ja és a slusszpoén? 6 hónapos terhes vagyok az első babánkkal.
2008. szept. 24. 06:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Jó, hogy leírtad az utolsó mondatot, különben azt írtam volna, hogy ha ennyire nem bízol a férjedben akkor válj el tőle! Így, hogy tudom, hogy 6 hónapos terhes vagy más a véleményem. Valószínűleg túlreagálod a dolgot (ez a terhesség vége felé a legtöbb nővel így van). Lehet, hogy a lány, mint a férjed volt diákja csak szakmai segítséget vagy tanácsot kért. Próbáld higgadtan megbeszélni a dolgokat, semmi képpen ne követelőzve vagy gyanusítgatva! Szerintem minden helyre fog jönni!

Sok sikert kívánok és gratulálok a születendő babához!

Üdv!

2008. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

ne haragudj,de én nem biznék meg benne.

hasonló helyzetben vagyok,nekünk 2 gyerek van.bizalom már nincs és szerintem házasság se sokáig.hazugságban nehéz élni...

2008. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Szakmai tanácsot kér titkos sms-ekkel, titkos telefonhívásokkal, emailekkel egy titkos emailcímre?nem hinném...
2008. szept. 24. 09:29
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem csinált volna semmi rosszat, akkor nem titkolózik. Pardon. LEHET, hogy nem csinált semmi rosszat, de GONDOLT, különben nem titkolózik.


HA látsz esélyt a kapcsolat megmentésére, szerintem úgy hozd rá a frászt, hogy soha többé mégcsak eszébe se jusson ilyesmi, és bocsáss meg neki (úgy értem tényleg, ne gondolj rá, ne emlegesd fel neki, stb, mintha megse történt volna, ha őszinten megbanta hálás lesz, mint a kiskutya, és a jövőben az eset tényleg elrettenti)


HA nem érzed azt, hogy szerelmes lennel bele, vagy o hűlt ki teljesen, akkor fájó szívvel, de márcsak a gyerek érdekében is viszont nem látásra.


Én így tennék, szígorúan szvsz

szintén zenész :D (ize, kismama :)))

2008. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
És elolvastad azt az emailt? Mi volt benne? Telefonját nem nézted még meg? Tudom csúnya dolog, de ő tett bizonytalanná és jobb kideríteni, hogy mi a helyzet. Én imádom a férjemet, van egy pici babánk, 8 éve vagyunk együtt, kizárt, hogy megcsal, de nem tenném érte tűzbe a kezem, mert láttam én már olyanokat...Szeretkeztek még?Mert ilyen idős terhesen az én párom már nem volt hajlandó velem ágyba bújni, féltette a picit..., lehet, hogy az hiányzik neki, bár ez nem ok arra, hogy félre lépjen, ami amúgy egyátalán nem biztos. Szóval, szerintem légy okos és próbáld kideríteni az igazságot.
2008. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az igazságot csak tőle tudhatnám meg, de ezek után érthető ugye, ha nem tudok neki már hinni, főleg nem ebben a kérdésben. Nem nézegettem a telefonját, bár szerintem úgyis kitörölt mindent ami idevágna, és az emailt sem olvastam (sajnos), úgy elöntötte az agyamat a harcigáz, amikor megláttam. Én szeretem, de ha nem tudok benne hinni, ne is tudok vele tovább együtt élni... ő szeret, azt mondja és az életét adná értem és a fiunkért, hát nem tudom... a sex terén semmi probléma, bár az elején ritkábban voltunk együtt, de mostanra egész jól helyreálltunk:)) és hát ő nem csalt meg...
2008. szept. 24. 10:24
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se szakmai tanácsot kért a lány, mert azt lehet nyíltan, és azt nem kell titkolni. (Ha csak nem túl paranoiás a férjed, vagy Te vagy túl féltékenykedő, és emiatt mégis jobbnak látta rejtőzködni - de pont így tereli magára a gyanút, elég nagy hülyeség ez a taktika...)

El kellett volna olvasni azt a bizonyos emailt, abból kiderült volna sokminden... Akár kérheted is, hogy ha olyan ártatlan az ügy, mutassa csak azt a levelezést arról a "szakmai problémáról"...

Lehet persze az is, hogy megtetszett neki a lány, de aztán észhez tért, és tényleg nem történt semmi. Ha rájött, hogy Téged szeret, Téged kíván, akkor lehet, nem kell forszírozni az ügyet - bár résen lenni nem árt a jövőben. (Bár nem tudom, én hogy nyelném le hasonló helyzetben...) Csak már régen rossz, ha valakit "őrizni" kell, felügyelni...

Sokat kellene beszélgetnetek.

2008. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

A másik lány most szebb,vékonyabb...Sok férfi ilyen,aki egyszer megbotlik,sajnos többször is,hiába áltatják a nők magukat,bizony félrelép az többször is,csak okosabban.

Én elbeszélgetnék a lányzóval,persze higgadtan,úrinő módon.Ha nincs semmi köztük,szóba fog állni Veled.Ha elhajt,akkor jobb,ha nekiadod a férjed!(állapotos nő férjével kikezdeni pfujj)

2008. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
szia!Valahogy próbáljatok őszinintén beszélni, ha nem volt tényleg semmi, akkor mondja meg, hogy mért kellett titkolni. Lehet tényleg nem volt semmi, sajnos én is tapasztaltam fiúknál, hogy van hogy nincs semmi, csak szeretik néha ezt csinálni, hogy érezzék, hogy tudnak hódítani, aztán kész. De mindeképp érezze hogy megbántott, esetleg tartsatok egy kis szünetet, s te várj, ha törtet érted/értetek, akkor bocsáss meg és beszéljétek meg a dolgot, ha nem akkor biztos nagyon fájni fog, de lehet még nehezebb lenne, ha már nagyobb a gyerkőc és akkor elválni, hisz már a gyerkőc is jobban megsinyli. HA szeret a párod, nem fog elengedni benneteket!!!
2008. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
67%
én tuti megnézném a telefonját miket irogatnak, ez szerintem durva terhes feleséget,sőt egy nem terheset is becsapni. sajnos az ismerősömnek hasonló tapasztalata volt a férje egy kolléganöjével beszélgetett intim dolgokat mondott el neki mint barátnak --mondta ő-- találkozgattak, stb. azt mondta a feleségének nincs semmi csak kollégák. végül kibékültek. de a csaj nem bizik benne, és a durva az én megkérdeztem a pasit hogy megcsalta e a csajt, és azt mondta hogy igen nem is egyszer azzal a kolléganővel. jött a duma otthon nem jut rá idő a gyerek miatt stb. ezért jó sokáig dolgozott.. hát én lenézem azokat a nőket akik kikezdenek más férjével, mert szerintem mindig a nők a hibásak, mert ha nem akarunk semmit a pasi teperhet ezerrel.én megkockáztatnák egy beszélgetést a kiscsajjal is. lehet durva de ne nézzen már hülyének. nehéz a helyzeted, nem tudom mit tennék de ha bizalom nincs akkor nincs jövöje. kitartást.
2008. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!