Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, pofon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, pofon vágott. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy buliba voltam. Az elején minden rendben volt, nagyon jól elvoltunk. Aztán én kimentem mosdóba és mikor visszajöttem a barátom egy másik lánnyal smárolt. Ahogy megláttam ideges lettem odamentem hozzájuk és elkezdtem kiábállni.

A páromnak ez nem tetszett, és mondta, hogy ne játszam a hisztis rib@ncot. Én meg erre mondtam, ő meg ne velem jöjönn buliba, ha meg akar csalni. Ebben a pillanatban kaptam egy pofont és nekem akart jönni. Szerencsére sokan voltak és lefogták. Én eljöttem a buliból.

Kb. 10 perc múlva hívott, de nem vettem fel. Többször próbálkozott, de mindig kinyomtam. Írt egy smst, hogy nagyon sajnálja, tudja, hogy hülye volt és megbánta, ezért szeretné, hogy hallgasam meg. Visszaírtam, hogy nem, ezek után hagyjon békén, úgyse tudja megmagyarázni. Azóta folyamatosan hívoga, smseket ír.


2010. ápr. 6. 16:52
 81/103 anonim ***** válasza:
80%

tetszik a stílusom?


Olyan tüzes vagyok h biztosan kapnál tőlem egy pofont h érezd te is h milyen amikor vki megüt...


Különben a te stílusodból kiindulva lehetsz 15 éves -.-


O

2010. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
56%
igazad van kérdező leányka
2010. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
56%
20:35 ne is foglalkozz vele... az ilyeneknek ilyenkor jó mikor hülyeségeket írkálnak...
2010. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
0%
tetü qrvák ne is foglalkozzatok velem,az én szintemre ti csak felkapaszkodni tudnátok,de hamar leesnétek:) már azt se tudjátok hányan jártak bennetek,mert ti az ilyet nem számoljátok:) buta tudatlan szajhák:)puszi
2010. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
80%
köszönjük a magasröptű válaszodat 28%os barom. tudod akkor lennénk a te kicsinyes szinteden ha mi is elkezdenék itt káromkodni össze vissza de egy ilyen állatra mint te nem érdemes koptatni a klaviatúra élettartamát... a puszidat meg tartsd meg
2010. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
80%

így van seg.fej!


Nem is ismersz h véleményt mondj rólam, de ezzel a válasszal is magadat minősíted. Na látod, neked elkellne a pofon valóban!

Jah, de tudom h miért beszélsz így. Mert téged egy nő átvert. De tudod mit? Meg is érdemelted.

A puszidat max a talpamra fogadom el, máshová el se képzeld.


Pápá,


O

2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
0%
ez az ribik gyerünk adjatok bele mindent:) hány dákó volt már bennetek? komolyan,érdekel vagy már nem is számoljátok:)hehe
2010. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
100%
pont annyi, amennyi a te szádban járt már. Kielégítő válasz volt? Idiota.
2010. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
70%
ribi neked az az idióta aki a világra dobta azt az elcseszett fejedet...
2010. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
0%
nem-nem,én szoktam berakni ide-oda ahova kéred baby:)
2010. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!