Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, pofon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, pofon vágott. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy buliba voltam. Az elején minden rendben volt, nagyon jól elvoltunk. Aztán én kimentem mosdóba és mikor visszajöttem a barátom egy másik lánnyal smárolt. Ahogy megláttam ideges lettem odamentem hozzájuk és elkezdtem kiábállni.

A páromnak ez nem tetszett, és mondta, hogy ne játszam a hisztis rib@ncot. Én meg erre mondtam, ő meg ne velem jöjönn buliba, ha meg akar csalni. Ebben a pillanatban kaptam egy pofont és nekem akart jönni. Szerencsére sokan voltak és lefogták. Én eljöttem a buliból.

Kb. 10 perc múlva hívott, de nem vettem fel. Többször próbálkozott, de mindig kinyomtam. Írt egy smst, hogy nagyon sajnálja, tudja, hogy hülye volt és megbánta, ezért szeretné, hogy hallgasam meg. Visszaírtam, hogy nem, ezek után hagyjon békén, úgyse tudja megmagyarázni. Azóta folyamatosan hívoga, smseket ír.


2010. ápr. 6. 16:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom ez felháborító!SOHA életemben nem hagynám hogy bárki is megüssön!Most azonnal hagyd ott a pi*ába!!Ez a szemét r*hadék állat nem érdemel még egy esélyt!!Megcsal és még neki áll feljebb?Ez hihetetlen:@
2010. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
100%

vágd le a faszát állítsd a hátába aztán tépd ki a beleit és folytsd meg vele.

megérdemelné...

2010. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne állj vele szóba! szerintem az egy igazi nyomorék aki egy nőre kezet emel!!
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp hagyd ott...:@ szóba se állj vele ezekután:@..hihetetlen h milyen emberek vannak..:@:S

16/L

2010. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
100%
Sms-ben félreérthetetlenül szakíts vele.
2010. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim válasza:
100%

Engem a kommentek olvasása közben egyvalaki késztetett válaszadásra, hiszen lassan már semmi szükség arra, hogy én is beállva a hosszú sorba óvva intselek ettől a sráctól. Láttam viszont egy olyan tanácsot, miszerint érdemes lenne vele még beszélgetned, "utánajárnod" a dolognak, HÁTHA. Na de kérem szépen. Van arra bármi elfogadható magyarázat, hogy egy mosdószünetnyi időre egyedül hagyod, máris egy másik lány szájában enyhíti magányát, és mire ezt te szóvá teszed, nem csak hogy "lehisztisribancozik", de még meg is ÜT? Na neeeee... Még csak ki sem tudok találni mentséget, nem hogy a valóságban létezzen:P Még ha a valóság néha meglepő dolgokat is produkál.

Kérdésedre válaszolva: nem hülyültél meg teljesen, természetes hogy fel szeretnéd venni a telefont. Egyrészt nyilván imponál neked, hogy így erőlködik, ("ez csak jelent valamit"), másrészt szereted és reméled, hogy meg tudja magyarázni. És meg is tudja, az ilyenek mindig meg tudják, csakhogy egy szavuk sem igaz. Nem szabad akarnod megbocsátani.

Tudod mi lesz, ha beszélsz vele? Megbocsátasz és visszafogadod. Már most is látszik, hogy nem vagy túl dühös, pedig az az egyik legnagyobb erő, ami távoltarthat tőle. Ne azért ne add meg neki az utolsó szó jogát, mert meg sem érdemli, hanem mert tartozol ezzel magadnak, csak rosszra vezetne. Egyszerűen nem szabad. Nem szeret téged. A legjobb lenne ha tényleg számot váltanál, úgy megszűnne a kísértés. Törölgesd ki az smseit, engedd el. Fordulj a barátaidhoz, ők is tuti ezeket fogják tanácsolni, az ő szavuk meg mégiscsak több erőt fog adni. Többet érdemelsz, már az írásodból látszik. Szurkolok.

2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
84%
valaki azt írta h lehet h sok volt az alkohol... könyörgöm ne fogjunk már mindig mindent az alkoholra... minek iszik aki nem bírja??? ha kapcsolatom van és szeretem a párom nem csalom meg azt meg végképp nem engedem meg magamnak h kezet emeljek rá... nemhogy nőre de még pasira sem. az ilyenek mint a te volt párod annyit sem érdemel h köpj utána az utcán...
2010. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csak azt hozza ki az emberből, ami már benne van. Nem a megcsalás miatt nem érdemel meg egy beszélgetést, hanem mert rád támadott.
2010. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Igazatok van. Nem érdemel meg.

Legbelül tényleg reménykedek, hogy meg tudja magyarázni. Pedig tudom, erre nem lehet magyarázni.

Az alkoholra is ráfognám legszívesebben, de tudom, hogy csak egy sört ivott meg.

Most küldök neki egy smst amiben egyértelműen szakítok vele. Kitörlöm minden smsét és letiltom a számát. Iwiw-en és myvipen letörlöm az ismerőseim közül. Kitörlöm az életemből. Ez lesz a legjobb.

2010. ápr. 6. 22:00
 40/103 anonim válasza:
100%
Szerintem, végül jól döntöttél!!! Sok pasi van még rajta kívül, és lehet, h pont téged akarnak! ;)
2010. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!