Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, pofon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, pofon vágott. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy buliba voltam. Az elején minden rendben volt, nagyon jól elvoltunk. Aztán én kimentem mosdóba és mikor visszajöttem a barátom egy másik lánnyal smárolt. Ahogy megláttam ideges lettem odamentem hozzájuk és elkezdtem kiábállni.

A páromnak ez nem tetszett, és mondta, hogy ne játszam a hisztis rib@ncot. Én meg erre mondtam, ő meg ne velem jöjönn buliba, ha meg akar csalni. Ebben a pillanatban kaptam egy pofont és nekem akart jönni. Szerencsére sokan voltak és lefogták. Én eljöttem a buliból.

Kb. 10 perc múlva hívott, de nem vettem fel. Többször próbálkozott, de mindig kinyomtam. Írt egy smst, hogy nagyon sajnálja, tudja, hogy hülye volt és megbánta, ezért szeretné, hogy hallgasam meg. Visszaírtam, hogy nem, ezek után hagyjon békén, úgyse tudja megmagyarázni. Azóta folyamatosan hívoga, smseket ír.


2010. ápr. 6. 16:52
 61/103 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy mostanában a csajok felszednek pasikat különböző szórakozóhelyeken ki könyörgik,hogy a srácok udvaroljanak nekik húzzák az agyunkat utána meg bocsi inkább hagyjuk,ne csodálkozzatok ha kaptok egy két taslit!"


Jah, és mi az h ne csodálkozzunk ha kapunk egy-két taslit? Nagyon is csodálkozni való dolog...sőt...inkább szánalmas a fiúkra nézve....

Ha vmi nem tetszik lehet mást keresni...nem kell verekedni!


Meg mi az h "nem választott jól?"

Mert te sose követsz el hibát, ugye? Vagy sosem csalódtál még emberben? Nah persze...


O

2010. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
0%

:D imádom amikor dühös egy nő,így még jobban kívánom:)

civilizáció? az állatok nem tartanak szeretőt,ott a hímek küzdenek a hölgy kegyeiért,de nálunk nagy embereknél ilyen nincs a nők csak szétrakják a lábukat,ezért vagyunk mi a civilizáció csúcsán bravó:)

2010. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
41%
így van én nekem elég az első találkozás ahhoz,hogy tudjam lesz belőle valami vagy sem.
2010. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
100%

jajj...imádom mikor egy pasi dicsekszik h ő milyen szupersztár...h ő elsőre mindent jól csinál...stb :D


Félre vagy informálva különben is!

Mert az állatoknál a hím megharapja a nőstényt is ha úgy van...hehe

2010. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
100%

különben meg mit kívánsz???


Egy nő ha dühös akkor lekever egyet! És ezt a pasik tökéletesen megérdemlik! Mert ti mindíg kihasználjátok az erőfölényeteket... :@


O

2010. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
4%

dehogy!kényeztetnélek téged is,ha egyet értenél velem:D

Nem azt mondtam,hogy én mindent tökéletes csinálok,hanem hogy látom és érzem,hogy akarok vele máskor is találkozni vagy sem.

2010. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
100%

én tudod mit csinálnék veled?


Jól megmondanám a magamét, hogy ti pasik milyen aljasok vagytok (tisztelet a kivételnek) és h tökéletesnek hiszitek magatokat, és keménynek..közben pedig ti is csak szájhősök vagytok.

Azután sarkon fordulnék és faképnél hagynálak.

2010. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
41%
de drágám én most írtam,hogy nem hiszem magam annak:D
2010. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
100%
18:07 bazz és mivel tett rosszat ez a lány?? azzal h nem akarta összepisilni magát? hát igen ez tényleg nagy bűn... ha így vélekedsz akkor valszeg te is az ilyen vadbarom kategóriába tartozhatsz aki megüt egy nőt azután h a csaj jogosan felháborodik azon h 1 pisiszünetnyi idő alatt más szájában túr a nyelved... sztem te gondolkozz el... hogy jön bárki is ahhoz h megüssön valakit?
2010. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
100%

nem azt írtad..de rácéloztál h te gyakorlatilag "csak" olyan emberekkel ismerkedsz meg akikben nem csalódsz...ami hihetetlenül hangzik mivel -akár apró dolgokban is- de mindíg van nézeteltérés....és mindíg van olyan h vársz vmit de nem jön össze...és akkor jön a pofáraesés...


Na ne bosszants :@

Tudom h provokálni akarsz... :@


O

2010. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!