Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, pofon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, pofon vágott. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy buliba voltam. Az elején minden rendben volt, nagyon jól elvoltunk. Aztán én kimentem mosdóba és mikor visszajöttem a barátom egy másik lánnyal smárolt. Ahogy megláttam ideges lettem odamentem hozzájuk és elkezdtem kiábállni.

A páromnak ez nem tetszett, és mondta, hogy ne játszam a hisztis rib@ncot. Én meg erre mondtam, ő meg ne velem jöjönn buliba, ha meg akar csalni. Ebben a pillanatban kaptam egy pofont és nekem akart jönni. Szerencsére sokan voltak és lefogták. Én eljöttem a buliból.

Kb. 10 perc múlva hívott, de nem vettem fel. Többször próbálkozott, de mindig kinyomtam. Írt egy smst, hogy nagyon sajnálja, tudja, hogy hülye volt és megbánta, ezért szeretné, hogy hallgasam meg. Visszaírtam, hogy nem, ezek után hagyjon békén, úgyse tudja megmagyarázni. Azóta folyamatosan hívoga, smseket ír.


2010. ápr. 6. 16:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
100%
A "hagyj békén"-t úgy értelmezi, ahogy akarja.
2010. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
100%

Én tudod, mit tennék? De komolyan.

Hagynám neki, h kimagyarázza, találkoznék vele, utoljára szenvedélyesen megcsókolnám, és ezt mondva távoznék: "látod, mit veszítettél el?", és törölném a számát, és megszűnnék a számára létezni.

Persze ezek után is számíthatnék még a zaklatásaira, de arra ott van megoldásnak egy szerető bátty, vagy barát, durvább esetben a hatóság.

Jól megszívatnám, aztán eltűnnék az életéből. Végleg.

Egyébként nem kell kinyomni a telefont, hagy hívjon csak, majd megunja, ha sose veszed föl.

Vagy irányítsd át a hívásait egy másik számra, és kérd meg a szám tulajdonosát, h mondja azt, h új szám, és nem tudja, ki az a "Kovács Juli".

Majd írj, h mi lett.

2010. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
100%

ja az utolsó hozzászólásodat nem olvastam, de az a jó megoldás.

Amúgy meg mennyi ideig voltatok együtt?

2010. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
21%

ha jól értem megcsalt téged,pofon is vágott!

A teendő ilyenkor: kérj tőle bocsánatot!XD

2010. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 A kérdező kommentje:
1 év 10 hónapot volzunk együtt.
2010. ápr. 8. 17:24
 46/103 anonim ***** válasza:
92%

Szegénykém:( Ekkora egy férget mint ez a fickó! Mondd hogy üsse helyetted az új szerzeményét ha mostantól nem tetszik neki valami.

Vissza ne menj hozzá, megalázott nőként is, és emberként is. Esetleg vannak olyan telefon készülékek amikről letudod tiltani a hívását. Ha tovább fajulna, remélem nincs meg az esélye, tényleg kérj segítséget valami fiú ismerősöktől, havertól. (hátha van valamelyik barátnődnek bátyja)

Ezen nincs mit magyarázkodnia a srácnak, csúnyán el***ta.

2010. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
így utólag olvasva kommenteket, igazat adok a 20:52nek
2010. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
0%

szegény csajokat bántják a csúnya pasik:( ok nélkül igaz?:)


gondolkodjatok el,hogy mi miért van,esetleg megcsalás hazudozás a másik félnek,ok nélkül senki nem üt meg senkit!

Vagy mostanában a csajok felszednek pasikat különböző szórakozóhelyeken ki könyörgik,hogy a srácok udvaroljanak nekik húzzák az agyunkat utána meg bocsi inkább hagyjuk,ne csodálkozzatok ha kaptok egy két taslit! addig örüljetek amíg csak egy-egy pofont kaptok,mert ha mondjuk házasság is van esetleg gyerek akkor nem csak egy pofon fog elcsattanni!ez nem játék csajok,remélem eljutott az agyatokig!! tisztelet a kivételnek.

2010. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
92%

még véletlenül se "csessz ki vele" ezzel a bosszúállás "tudd h mit vesztettél" dologgal amit előttem írt vki!!!!!!!!

Azthiszi az előttem válazoló h egy olyan idióta pasas mint ez, nem üti meg mégegyszer a kérdezőt ha ilyet mondd neki? Végülis mással smárolt és még ő pofozkodik!

NEHOGY MÉG 1X A KÖZELÉBE MENJ ENNEK A VADÁLLATNAK!!!!!

Nem kell eltűrnöd h üssön meg h megalázzon! Jobbat érdemelsz!


üdv,



O

2010. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
30%
amúgy meg aki majommal áll össze ne fintorogjon a banán szagtól,17 éves vagy máskor válassz jobban!
2010. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!