Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, pofon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, pofon vágott. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy buliba voltam. Az elején minden rendben volt, nagyon jól elvoltunk. Aztán én kimentem mosdóba és mikor visszajöttem a barátom egy másik lánnyal smárolt. Ahogy megláttam ideges lettem odamentem hozzájuk és elkezdtem kiábállni.

A páromnak ez nem tetszett, és mondta, hogy ne játszam a hisztis rib@ncot. Én meg erre mondtam, ő meg ne velem jöjönn buliba, ha meg akar csalni. Ebben a pillanatban kaptam egy pofont és nekem akart jönni. Szerencsére sokan voltak és lefogták. Én eljöttem a buliból.

Kb. 10 perc múlva hívott, de nem vettem fel. Többször próbálkozott, de mindig kinyomtam. Írt egy smst, hogy nagyon sajnálja, tudja, hogy hülye volt és megbánta, ezért szeretné, hogy hallgasam meg. Visszaírtam, hogy nem, ezek után hagyjon békén, úgyse tudja megmagyarázni. Azóta folyamatosan hívoga, smseket ír.


2010. ápr. 6. 16:52
 51/103 anonim ***** válasza:
85%

17:56!


Te mit képzelsz magadról?

Mi az h okkal üt meg egy pasi egy nőt?

AKI NŐT MEGÜT AZ EGY GYÁVA FÉREG!!!

Szerinted veréssel meg lehet oldani dolgokat? Azzal h megütsz vkit azthiszed h magad mellett tarthatod? Illetve, nem a tulajdona vagy a boxzsákja!


Mellesleg honnan tudná 17 évesen pl. h kit választ? Vannak olyan IDIÓTA pasik akik jól tudják álcázni magukat és másnak kiadni...nyomorult kis ..... az ilyen fiúk.


Különben 30 évesen is lehet félreismerni vkit....


O

2010. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló először értelmezd az írásomat,utána beszélgethetünk! semmi sem történik ok nélkül,nincs felelősség érzetük a mai nőknek,azt hiszik úgy tehetnek ahogy kedvük tartja,és nem a pofon a megoldás,csak arra akartam rávilágítani(látom nem sikerült)hogy a kérdező barátja egy pofont adott,de mi lenne ha mondjuk bivaly férfi tette volna? sosem tudhatjátok kit választatok azt hiszitek szelíd mint a nyuszi,aztán esetleg megcsalod vagy átvered,esetleg nem úgy szólsz hozzá,mert rossz napod volt,és meg is történt a tragédia.
2010. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
69%
17:54es te visszamaradtál az ősemberek szintjén.
2010. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
83%

ja visszamaradt elég rendesen.

És arról ki beszél h a nő mással flörtölt? ez hogy jött ide? Te mit néztél, amikor leírtad a fantasztikus lírádat arról h a csaj mással kavar?

Ha tudnál olvasni akkor látnád, h éppenhogy a pasi kacsintott másfelé...

Nehogymár még sajnáljam a pasit!



O

2010. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
0%

Ez aztán a komoly érv,persze vissza maradtam :D nem vitatkozok,mert nővel nem illik,meg amúgy is én bölcsebb vagyok,csak még nem esett le sok válaszolónak,hát igen nők!

van is az a vicc,hogy "hogyan nevettessünk meg egy nőt hétfő reggel????........ meséljünk neki egy viccet szombat este" a magyar nőkre ez különösen igaz:))))))

2010. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
0%
a pasi ütött,de én összekötöttem a kellemest a hasznossal,ki tudja hogy igaz e amit a kérdező kérdez?elég valótlan számomra,hogy pofon vágta a gyerek,ráadásul meg is csalta a lányt,hmm gyanús nekem.
2010. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 A kérdező kommentje:
Nem kötelező elhinni. De, ha nem hiszed el ne írj kommentet. Ha pedig nem így volt az az én bajom.
2010. ápr. 8. 18:23
 58/103 anonim ***** válasza:
77%

Lehet h "viccelni" akartál, de inkább ne próbálkozz olyannal ami nem megy.

Ha többen nem értünk vmit, akkor a kommentedben lehet a hiba. De persze tipikus pasi felfogás: ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a hülye... -.-


Én hiszek a kérdezőnek, mert a pasik tényleg olyan hülyék h képesek megütni egy nőt, pláne mert él bennük a birtoklási vágy....


O

2010. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
0%
hát persze okos hölgyem,majd hétfőre leesik hülye pi-csa!
2010. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
100%

leesett h mit írtál te ma-jom!


De neked nem esett le, h a mondanivalódnak köze sincs ehez a kérdező által feltett kérdéshez!?


Oké, vannak olyan lányok h húzzák csak a pasi agyát...stb.

De akkor sem kell őket megütni!!!!

Senkinek sincs joga bántalmazni a másikat! Nem vagyunk állatok, civilizáltan is meg lehet oldani a problémákat!


Remélem h ez meg neked esett le, hülye bunkó.


O

2010. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!