Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, pofon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, pofon vágott. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy buliba voltam. Az elején minden rendben volt, nagyon jól elvoltunk. Aztán én kimentem mosdóba és mikor visszajöttem a barátom egy másik lánnyal smárolt. Ahogy megláttam ideges lettem odamentem hozzájuk és elkezdtem kiábállni.

A páromnak ez nem tetszett, és mondta, hogy ne játszam a hisztis rib@ncot. Én meg erre mondtam, ő meg ne velem jöjönn buliba, ha meg akar csalni. Ebben a pillanatban kaptam egy pofont és nekem akart jönni. Szerencsére sokan voltak és lefogták. Én eljöttem a buliból.

Kb. 10 perc múlva hívott, de nem vettem fel. Többször próbálkozott, de mindig kinyomtam. Írt egy smst, hogy nagyon sajnálja, tudja, hogy hülye volt és megbánta, ezért szeretné, hogy hallgasam meg. Visszaírtam, hogy nem, ezek után hagyjon békén, úgyse tudja megmagyarázni. Azóta folyamatosan hívoga, smseket ír.


2010. ápr. 6. 16:52
 71/103 anonim ***** válasza:
0%
20:11 igazad van,hogy jönnek ahhoz bokszolok is hogy megüssék 1mást?
2010. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
82%
te hülye vagy... ezek szerint te a csajoddal is úgy bánnál mintha boxoló lennél... gecc az 1 sport de ha te ezzel hasonlítod össze akkor nagy paraszt vagy pajti
2010. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
3%
drágám én nem akarlak bosszantani,csak tetszik a stílusod imádom a tüzes nőket,büntess meg:)
2010. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
70%
pajti neked csak egy sport,de megnéznélek egy meccs után:) az élet kemény!
2010. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
77%
van akinek bejön a box... van aki ebből él... de ezt ne hasonlítsuk már ehhez a sztorihoz... lehet h az élet kemény de akkor sincs senkinek sem joga megütni a másikat főleg egy ilyen szituban... még h neki is akart menni a srác... hát ássa el magát... am téged is jól meg kéne verni aztán megnézném mit mondanál erről a témáról a továbbiakban...
2010. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
0%
engem igazából nem érdekel a kérdés,mert szerintem csak kamu,nah mindegy!a lényeg,hogy vannak olyan nők,akik sosem buknak le és tovább csinálják a megcsalást,meg vannak akik lebuknak ezek mind pofont érdemelnek,lehet hogy ők pár óráig a mennyben érezték magukat,de akit megcsaltak örökre tönkre tették,ennyi.
2010. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
65%
többet ártasz azzal ha egyszerűen nem foglalkozol vele és még csak arra sem méltatod h lepofozd... hát erről ennyi a véleményem...
2010. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 A kérdező kommentje:
Ne vitatkozzatok. Úgyse fogjátok egymást meggyőzni.
2010. ápr. 8. 20:28
 79/103 anonim ***** válasza:
65%
csak bosszant h ilyen rövid ésszel rendelkezik vki...
2010. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel a kérdés ne írj ide.

Őt meg az boszantja, ha nem foglalkozol vele. Aki nem érti annak hiába beszélsz.

2010. ápr. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!