Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot! Nagyon elkeseredett vagyok, mert nem úgy sült el a dologahogy szerettem volna, ti mit tennétek ebben a helyzetben_?

Figyelt kérdés

Kezdem előlről,az egyik barátnőm unokatesója(akivel személyesen nem ismerjük egymást),felvett msnre,már a barátnőmakkor mondta nekem hogy tetszek ennek a fiúnak stb. Igen ám sokáig el is voltunk,de neki szervízbe kellett vinni a gépét,és ezért 2hétig nem volt msnen,minden nap 3x felhivott smseket irt stb.Egy nagyon rendes fiú és mellette autója van és még gazdag is.

De mig nem volt gépe addig én elkezdtem a barátjával msnezgetni minden jól alakult,már úgy tűnt hogy "bejövök neki " stb.

De most újra elkezdtem beszélni a bnőm uncsijával és most kedden fogunk találkozni,de a dolog nem jól sült el mert éna másik fiút szerettem volna aki mellesleg az ő legjobb barátja,aki úgy tűnik hogy már nem foglalkozik veelem,msnen rááirok pár szóból elintéz,nem tudom mi tévő legyek én a másik fiút szeretem (L)

De a barátnőm uncsitesójával már muszáj vagyok találkozni mert ő meg beleélte magát állandoan rám gondol stb.


Hogy szeerezzem vissza a másik fiút?! Kérlek segitsetek nagyon szomorú vagyok:'(((((((((


15/L


2010. márc. 31. 22:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem felejtsd el mindkettőt! Húztad az agyát az egyiknek, aztán összejönnél a másikkal? Nem gondolod hogy ez egy kicsit aljas dolog? Nem is kicsit... Ha a második már nem foglalkozik veled (már pedig ha igazi barát, akkor nem fog), akkor jobb ha elfelejted, ahogy az első srácot is, hiszen őt nem "szereted"..."


Ott a pont!

De szerintem még nőjél kicsit!!!!

F/18

2010. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Gratulálok, időben kezded a kurv@lkodást. Igazi luxusprosti lesz belőled ha ügyes vagy..." Ott a pont!

Nem lehet elég korán elkezdeni nem igaz???

Hányok az ilyen rib@ncoktól!!!!!!!!!!! Remélem végigmegy rajtad az egész város.


F/18

2010. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem kell ám mindent elhinni amit a fiúk írogatnak meg mondanak :)


A lényeg, hogy az unokatestvérrel egyszer találkozol, ha nem tudod lemondani, aztán ne találkozz vele többet. Mindenképpen ki kell kerülni, és ne is legyen az a szöveg hogy "csak barátkozunk" mert ő nyilván nem annak tekint.

2010. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben, bocsánatot kérnék a barátnőm unokatesójától és elmondanám neki, hogy mi a helyzet és hogy megszeretted a barátját, de egyikőtöktől sem szeretnél semmit, mert a barátságukat nem szeretnéd elrontani. Ezután a fiú elmondja a barátjának, hogy mi történt, mert szerintem meg beszélik. És ha a haverja szeretne valamit, lépni fog. Ha nem szeretne semmit, hagyd.

L/16

2010. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Halgass a szívedre!

15/f

2010. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!