Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon elegem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon elegem van és elkeseredett vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon idegesít már, hogy csajokkal kapcsolatban nekem nem jönnek össze a dolgok.. Sehogy! Szórakozóhelyen táncoltam egy ismerősömmel (aki kissé könnyűvérű), hogy legalább a smároláson túllegyek már és az se sikerült, pedig nem mondhatnám, hogy feszült voltam, feloldódtam (mindketten ittunk, az nem volt gond). Most is fűztem MSN-en egy csajt (messze lakik) erre most látom (mire lebeszéltem, hogy jön majd hozzám és ott is alszik), hogy valakivel összejött. Még sorolhatnám. Elegem van, nem igaz, hogy olyan ronda vagyok, hogy ennyire ne sikerüljenek a dolgok. A haverjaim már mind túlvannak legalább a csókolózáson. Gondolom tudják, hogy én még semmin, néha mondják is, hogy menjek ide ehhez-ahhoz a lányhoz. Van, hogy odamegyek de nem lesz semmi, megismerem és kész. Én ezt még előttük is szégyellem, hogy ennyire béna vagyok, nem hogy mások előtt. Régebben szerelmes is voltam, elküldtek, aztán rájöttem, hogy jobban szeretik ha kicsit rámenősebb és ridegebb vagyok, de ez se jó. A kinézetemmel nem vagyok megelégedve, gondolom erre rájöttetek.. Mindenki csak barátnak akar, vagy egyáltalán nem.. :( Mit csináljak?
2010. nov. 16. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Változtass vmit a külsődön, v lopj-csalj-hazudj, h gazdag legyél! A lányokat csak ez a 2 érdekli.
2010. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Ezen csakis az idő tud változtatni. :)

De legfőképpen: ne akard ennyire görcsösen a dolgot. Foglald el magadat, vannak az életben más dolgok is, amit leköthetnek, mint a görcsös párkapcsolat-keresés.

Ha eljött az idő és azzal a megfelő lány, akkor meg fog történni minden.

2010. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező??
2010. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Keress normális barátokat, akiknél nem ez a téma... Ne csak a haveroknak élj. A külső nem túl sokat nyom a latban, max akkor, ha ilyen szórakozó helyeken próbálkozol.. Ott hátrányos, ha nem vagy hogy is mondjam.. Fotogén:) Vagy egy adonisz. Szóval valami kell ott, hogy kitűnj a többiek közül, viszont mint olvastam te nem vagy elégedett magaddal, amin egy fiú esetében elég könnyű változtatni. Nem igen tudok elképzelni nagyon randa már-már menthetetlen külsejű fiút..

Amúgy jó lenne, ha picit lazítanál és megpróbálnád tényleg mással elütni az időt, mint a "leány" kereséssel, mert ha így folytatod sikerélmények nélkül még a végén valami nagy problémád származik belőle ami már súlyosabb, mint egy önértékelési zavar, amid most van.


Ui.: Hogy mondjak valami pozitívat is. Nekem elég sok lány barátom volt.. Ebből az következik, hogy az ő társaságukban forogtam amiből az következik, hogy rengeteg lány vett körül és még most is elég sok vesz körül. Bár én nem vagyok az aki kihasználja a helyzeteket és lebombáz egy jó barátságot egy együttlét miatt, De VANNAK ilyenek;) (ha érted mire gondolok...)

2010. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17 vagyok


Nem úgy értem, a haverok tényleg nagyon jó barátaim (5-6 ember) és mindig mellettem állnak. Így most is, adtak tanácsokat, nem erőltetik a dolgok, csak említették. Sokmindent köszönhetek nekik! Egyébként nem sok szó esik a csajokról ha dumálunk, nem fő téma.


Az önértékelési problémával kapcsolatban. Kissebb koromban (értsd: általános iskola 3-7 körül) kicsit szeleburdi és esetlen voltam. Nagyon sokat piszkáltak. Aztán felülkerekedtem rajtuk. Fogszabályzóm is volt, mert nem volt elég hely a széles fogsoromnak, és gondolom ez miatt kicsit jellegzetes arcformám lett (kicsit olyan majom szerű és ehhez társulnak az elég nagy fogak). Ez az én nagy problémám, hogy mindenki észreveszi és rengeteg gúnynevet adtak nekem. Még ma is előfordul így középsuliban, hogy néhányan megmosolyognak, bár fene tudja, lehet másért. Még a nálam kisebbek is megszólnak néha, de őket általában beoltom valamivel. Annyira nem vészes ez, de mindig bennem van és bennem is marad.


Egyékbént meg az gond lehet, hogy nem a techno vagy tecktonik, vagy akármi "menő" zenét kedvelem? Rocker vagyok, imádom azt a műfajt (sosem szólom le a discot se). A hajam is növesztem egy ideje, bár most még csak félhosszú, a vállamig se ér, de hamarosan...)


Bocs a kusza mondataimért és az esetleges érthetetlenségért, nagyon kivagyok :(

2010. nov. 16. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne hidd el, h a külső nem sokat nyom a latban, ezt tuti h egy lány írta. A lányoknak CSAK a külső számít, később meg a pénz. Én a helyedben nem növeszteném a hajam, ha tényleg olyan nagy fogad van, akkor nem állna jól. Más tanácsot nem tok adni, esetleg azt h imádkozz a csodáért. Én is azt teszem, mert hasonló helyzetben vok.
2010. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Hú anno én is nagyon rágörcsöltem, és tök rosszul csináltam. Szerintem elsősorban ne túl lenni akarj a dolgon, mert ha ezt egy lány megérzi, az neki nem tetszik. Ha valami csaj tetszik, dumálj vele, ismerd meg, találkozzatok, hagyj időt magadnak is, meg neki is, hogy rájöjjetek, hogy kelletek-e egymásnak, s ha igen, akkor sokkal jobb csókolózásban lesz majd részed, mint ha mindezek nélkül tennéd. S ne szégyelld magad, sokan 20 felett vesztik el a szüzességüket, nem számít. Persze engem is szétvert az ideg anno, s nem láttam magam kívülről, úgyhogy megértem, ha zavar. De gondolj kicsit arra is, hogy egy embert főként nem ez alapján ítélnek meg mások, hanem inkább, hogy jó ember-e, lehet-e rá számítani, stb. Szóval kitartás, ismerkedés, no para! :-)

Kolozsvári Grandpierre írta, hogy ő minden randira készült egy kis előadással. Olvasott valami szerinte érdekeset, és ezt elmesélte a lánynak, aki meg hallgatta. Neki bejött.

2010. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez utóbbiért (Grandpierre) ma 100 lányból 99 kiröhögne. De ha akkora mákod van, h a maradék 1-gyel találkozol, és még a külsőd se akadály neki, akkor jó ötlet :)
2010. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak csajok, akik kimondottan imádják a rockereket.
2010. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!