Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot! Nagyon elkeseredett vagyok, mert nem úgy sült el a dologahogy szerettem volna, ti mit tennétek ebben a helyzetben_?

Figyelt kérdés

Kezdem előlről,az egyik barátnőm unokatesója(akivel személyesen nem ismerjük egymást),felvett msnre,már a barátnőmakkor mondta nekem hogy tetszek ennek a fiúnak stb. Igen ám sokáig el is voltunk,de neki szervízbe kellett vinni a gépét,és ezért 2hétig nem volt msnen,minden nap 3x felhivott smseket irt stb.Egy nagyon rendes fiú és mellette autója van és még gazdag is.

De mig nem volt gépe addig én elkezdtem a barátjával msnezgetni minden jól alakult,már úgy tűnt hogy "bejövök neki " stb.

De most újra elkezdtem beszélni a bnőm uncsijával és most kedden fogunk találkozni,de a dolog nem jól sült el mert éna másik fiút szerettem volna aki mellesleg az ő legjobb barátja,aki úgy tűnik hogy már nem foglalkozik veelem,msnen rááirok pár szóból elintéz,nem tudom mi tévő legyek én a másik fiút szeretem (L)

De a barátnőm uncsitesójával már muszáj vagyok találkozni mert ő meg beleélte magát állandoan rám gondol stb.


Hogy szeerezzem vissza a másik fiút?! Kérlek segitsetek nagyon szomorú vagyok:'(((((((((


15/L


2010. márc. 31. 22:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és a barátja smseket irt "drágám,szépségem ilyesmi' csókokat küldött...
2010. márc. 31. 22:10
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

én azt tenném a helyedben, hogy várnék 1-2 évet mire megkomolyodjak és el tudjam dönteni mit akarok és kitől? De tényleg. Nemveszed észre, hogy játszanak veled?


sok szerencsét...


20/F

2010. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát végülis segítőkészebb választ is adhattál volna,de azért köszönöm..
2010. márc. 31. 22:18
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el mindkettőt! Húztad az agyát az egyiknek, aztán összejönnél a másikkal? Nem gondolod hogy ez egy kicsit aljas dolog? Nem is kicsit... Ha a második már nem foglalkozik veled (már pedig ha igazi barát, akkor nem fog), akkor jobb ha elfelejted, ahogy az első srácot is, hiszen őt nem "szereted"...
2010. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok,és igazad van!De nem tudomm elfelejteni a másodikat,de majd most ha talizok az elsővel akkor megprobalom magam vele kiengesztelni,muszáj lesz.
2010. márc. 31. 22:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
ahjj....
2010. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

És sztetek már a második fiúval semmi reményem nincS?

Talán vissza tudnám még csábítani?:PSegítsetek légyszi

2010. márc. 31. 22:34
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell valaki? Szard már le, neked amaz kell aki lese szar neki te kellesz de le se szarod. Hol látsz te itt boldog befejezést? SEHOL! Szard le, keress mást akit nem szívatsz.
2010. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenképpen valaki.Ez nem arról szól.

Egyébként is nem egózásból mondom itt a környékünkön a legtöbb pasi belém van esve bármelyiket megkaphatnám...de nekem ő kell...és így a témára vissza térve a második fiú nagyon aranyos velem ennek ellenére is hogy én így szivatom/szivattam,ő talán igazán szeret:S:$

2010. márc. 31. 22:39
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem enyhén szólva is összetettebb dolog... keress mást!
2010. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!