Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után melyik a jobb módszer? (egy elkeseredett nő)

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom,de elég viharosan ért véget a kapcsolatunk. Nem egymással volt gondunk, hanem egyéb zavaró tényezők miatt , és kiszeretett belőlem, meghát sokat is veszekedtünk. Néhány hete szakítottunk,mi a jobb, ha előbb megkeresem, mielőtt még elfelejt, és hozzászokik a helyzethez, vagy pedig várok még, amíg rájön, hogy mindkettőnknek rossz ez így? Mi a jobb ilyenkor? Várni, hogy jobban hiányozzak neki, vagy pont fordítva? 20/N
2011. jan. 28. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ilyenkor, ha lezárod magadban a történetet. Szép volt, jó volt vége. Jön a következő. 20 éves vagy, nem 60.
2011. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki más esetleg? azt ne írjátok légyszíves, hogy felejtsem el
2011. jan. 28. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit írjunk? Ha azt mondta, hogy ennyi, vége, akkor nincs mit tenni. Ne zaklasd, ne csimpaszkodj belé, ha szüksége van rád, akkor úgyis felkeres... De neki is friss seb ez, át kell gondolnia ... addig éld a saját életedet.
2011. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lavieenrose ***** válasza:

semmiképp ne keresd, hagyh h átgondolja és hiányozz neki...de ez sem biztos h így lesz..lehet h akkor sem fog keresni. lényeg h ne nyomulj, ő szakított veled! ő tudja h akarja-e folytatni vagy sem. gondolj arra h minden okkal történik és ennek így kellett lennie. lehet h ezáltal neked változik meg a gondolkodás módod és új lehetőségeid lesznek.ez fejleszt téged mint embert. én ezekre gondolva vészeltem át egy szakítást (1,5 év után)


19/N

2011. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudasd vele hogy te még igenis szereted, de csak egyszer és határozottan. A többi rajta áll. De ha egyértelmű hogy kiszeretett belőled akkor nincs mit tenni. Én is így vagyok, már az is baj ha egy blogban amit mind a ketten látogatunk utána írok a témához.

26 ff

2011. jan. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek arra van esély, hogyha újra találkozunk, megint belém szeret? Vagy pl. ha csak az utcán, buszon találkozunk..Volt már ilyen valakivel, hogy szakított vele a barátja,de kis idő múlva újra belé szeretett, vagy minden megbánt?m (Köszönöm az eddigi válaszokat.)
2011. jan. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!