Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot! Nagyon elkeseredett vagyok, mert nem úgy sült el a dologahogy szerettem volna, ti mit tennétek ebben a helyzetben_?

Figyelt kérdés

Kezdem előlről,az egyik barátnőm unokatesója(akivel személyesen nem ismerjük egymást),felvett msnre,már a barátnőmakkor mondta nekem hogy tetszek ennek a fiúnak stb. Igen ám sokáig el is voltunk,de neki szervízbe kellett vinni a gépét,és ezért 2hétig nem volt msnen,minden nap 3x felhivott smseket irt stb.Egy nagyon rendes fiú és mellette autója van és még gazdag is.

De mig nem volt gépe addig én elkezdtem a barátjával msnezgetni minden jól alakult,már úgy tűnt hogy "bejövök neki " stb.

De most újra elkezdtem beszélni a bnőm uncsijával és most kedden fogunk találkozni,de a dolog nem jól sült el mert éna másik fiút szerettem volna aki mellesleg az ő legjobb barátja,aki úgy tűnik hogy már nem foglalkozik veelem,msnen rááirok pár szóból elintéz,nem tudom mi tévő legyek én a másik fiút szeretem (L)

De a barátnőm uncsitesójával már muszáj vagyok találkozni mert ő meg beleélte magát állandoan rám gondol stb.


Hogy szeerezzem vissza a másik fiút?! Kérlek segitsetek nagyon szomorú vagyok:'(((((((((


15/L


2010. márc. 31. 22:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát megprobálok az eésú fiúval kicsit szórakozni míg kiheverem ezt a 'hülyeséget'...de a másoodikért továbbra is harcolok,meg szerzem őt is úgy ahogy minden mást:P
2010. márc. 31. 22:46
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem vagy egoista áhhh.....
2010. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Andrewka ***** válasza:
100%

"Egy nagyon rendes fiú és mellette autója van és még gazdag is."


Gratulálok, időben kezded a kurv@lkodást. Igazi luxusprosti lesz belőled ha ügyes vagy...

2010. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
23:03 miközöd neked hozzá hogy mit teszek?! Nem ez volt a kérdés,és egyáltalán nem vagyok kiváncsi a hülyeségedre,normálisan kérdeztem úgy hogy normálisan is kéne válaszolni de látom ez egyeseknek nem nagyon sikerül.Hányok az ilyen tahó p*r*szt*któl..
2010. márc. 31. 23:17
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
sokan meg hánynak az ilyen mocskos ribiktől mint amilyen te vagy.
2010. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de minek találkozol a barátnőd unokatesójával, ha nem is akarsz tőle semmit és másra vágysz? Minek hülyíted szegény srácot? Mondtad, hogy ilyeneket ír neked, hogy drágám meg ilyenek (mondjuk nem tudom, mennyire komoly), de valószínűleg ő többet akarna tőled. Te meg áltatod és még reményt is adsz neki azzal, hogy találkozgatsz vele. És mi az hogy muszáj vele találkoznod, mert ő beleélte magát meg folyton rád gondol. Ne hülyítsd már szegény fiút, mondd meg neki, hogy igazából semmit nem szeretnél tőle, mielőtt még jobban beleélné magát.

20/L

2010. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

20/L Félre értetted a "drágámat stbt" a bnőm uncsijánaka barátja irta....

Nem tudommit csináljak,hirtelen úgy felfordult körülöttem a világ,mindenki velem szeretne járni mindenki engem akar.....:S:DDDD

De nekem a második fiúúú kell

2010. ápr. 1. 09:51
 18/25 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, tényleg a barátjára gondoltál, hogy ezeket írta. Viszont akkor is ugyanazt mondom, hogy ne hülyítsd azt a fiút, ha ennyire beleéli magát a dologba, te meg semmit nem akarsz. Ez így tisztességes.

Egyébként pedig nem tudom megfordult-e a fejedben, de lehet hogy e közül a rengeteg pasi közül, akik oda vannak érted, lehet hogy sokan csak megfektetni akarnának, de semmi komolyat. Úgyhogy vigyázz, nehogy pofára ess.

20/L

2010. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat rendes és aranyos vagy!!!Puszillak
2010. ápr. 1. 13:29
 20/25 anonim ***** válasza:

Már ott el van bszva hogy úgymond ''elakarod csábítani''

Sose szokott jól elsülni ha nem a férfi kezdeményez. Mostmár edd meg amit főztél:/

2010. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!