Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkeseredett srácnak megoldást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeseredett srácnak megoldást?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Barátnőmmel bő két éve vagyunk együtt, és az utóbbi időkben észrevettem, hogy nem szeret úgy mint az elején. Ez legalább másfél hónapja van így, 1 hónapja tudom Tudja, hogy tudom és meg is beszéljük, d enem érti mi van. Már csak barátnak tekint:( Én nagyon szeretem és letudnám vele élni az életemet, de ő már nem így gondolja. Nincs komolyabb konfliktusunk, csak már nem érzi azt irántam amit kellene:( Én többet adtam neki mint amit tőle kaptam, ezt ő is tudja, de ennek ellenére képtelen vagyok szakítani vele. Mit tegyek?

20F


2011. júl. 17. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele
2011. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő az egyetlen személy akinek szinte bármit elmondhatok, lelki társam is. Ő motivál engem. Ha nem lenne az életem teljesen megváltozna.
2011. júl. 17. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek és együttérzek veled. Sajnos velem is ugyanez volt, és szakítás lett a vége, sajnos már nem igazán tudsz mit tenni, ha már nem szeret.
2011. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Szakíts vele... Vonulj el 1 hónapra... nyugodj meg, pihend ki magad...


Utána közeled újra, de csak barátként. Fontos h ezt neki is mond. Evvel meg lesz a barátod, akinek el tudsz mondani mindent... mert azt mondta, hogy barát vagy... ha meg azt sem akarja akkor mikor leszögezed neki a közeledésed okát, akkor úgyis elmondja..


Illetve 1 hónap után kezdj el másfele tekingetni, bulizni (de csak ésszel!!!) stb...


Nehéz elhinni, de sok hal van a tengerben.

17/F

2011. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a vadászösztönt kellene felébreszteni benne, mondjuk kicsit féltékennyé tenni, és barátnőin keresztül csepegtetni az infót.
2011. júl. 17. 22:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. júl. 17. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

engem ezért dobtak ki nem rég. mert a pasim már csak legjobb barátként tekintett rám. mindegy megbeszéltük, nekem szar volt, neki is, de majd barátként találkozunk

17/L

2011. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!